Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 13.2. – 14.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

čeká nás krásný víkend.

V sobotu nám vládne karta KYTICE, která přináší velmi příjemní přátelské energie. Dařit by se mělo ve všech oblastech života, ale doporučuji se více soustředit na vztahy s těmi které milujete. Trávit čas s těmito lidmi je velmi povzbuzující a dodá nám spoustu potřebné energie. ve zdraví si hlídejme oblast solaru, konkrétně žaludek a pokud máte problémy s trávením (nemůžete ,, něco ve svém životě strávit“) doporučuji jak meditaci na hruď a solar, tak i naši skvělou bylinnou směs ČISTÍCÍ KEŘ.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

V neděli nám vládne velmi hezká karta SRDCE, co víc si na VALENTÝNA přát. I zde se budeme hodně orientovat na vztahy a to je moc dobře, jelikož dobré vztahy nám dělají krásný život. Já osobně VALENTÝNA slavím i když jej mám přizpůsobený k obrazu svému, tak že u nás se vždy pořádá malá hostina, kde je dort, dobrý oběd a spousta dárků pro všechny kdo se mnou žijí v našem domečku. Tedy pro manžela, syna, psa a naše kočičky. Všichni jsou mé lásky a láska i to že mohu být s nimi je pro mě velká oslava každý den, ale tento den je mohu více rozmazlovat a hýčkat. Samozřejmě to co člověk vysílá dostává zpět a v mém případě to nejsou jen hezké pozornosti na VALENTÝNA, ale i spousta lásky a opory od všech zúčastněných každý den. Víte, tento den je vyjímečný tím, že si tuto radost můžeme více užít. Ona je pravda, že to může být jakýkoliv den, ale podstatou je dát si najevo že se máme rádi. Proto mi vadí když někde řeknu, že VALENTÝNA  slavím a jak se na něj těším, tak slýchám:,, To je Americký svátek, to neslavím. Jé zase Valentýn, no my si nic nedáváme. Apod.“ Většina lidí při tomto tématu má v sobě takovou zapšklost až nasranost a přitom je to jen taková malá připomínka abychom si uvědomili, že právě láska a hezké mezilidské vztahy jsou tím nejdůležitějším v našem životě a proto si zaslouží malou oslavu.

Přeji vám krásného VALENTÝNA nádherný víkend a spoustu pohody.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 13.2. – 14.2.2021