Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 16.1. – 17.1.2021

Krásné a spokojený víkend moji drazí,

máme před sebou krásný víkend, hodně sněhu a možnost radovánek. Nevím jak vám, al mě se letošní zima líbí, konečně je dost sněhu a tím pádem bude na jaře i dost vody. Tahle krása by měla vydržet do konce února, což jsem ráda. Sice hodně lidí nadává, že mrzne a že musí odklízet sníh, ale chce to vidět i jinou oblast, díky sněhu bude voda, a díky mrazu ,, pochcípají“ klíšťata, slimáci a další paraziti co nám tady škodí. Tak že je vše jak má být. A jdeme na naše kartičky, už jsem napjatá co nás čeká. Věřím, že vy taky.

Dnes nám vládne karta JEZDEC, jsou to energie příjemné přející procházkám, ale i cestování na kratší vzdálenost. Asi vezmu boby a půjdu se klouzat na nedaleký kopec. 🙂 Jinak tento den přeje i rychlým akcím, kdy se dá vše v pohodě zvládnout pokud člověk bude rychle jednat a myslet. Ve vztazích by měla být pohoda, ale pozor na drobné výkyvy nálad a nedorozumění. Spíš jde zde o to, že jeden bude chtít dělat to a druhý zase něco jiné, tak se bude třeba dohodnout a nebo jít si každý svou cestou. např. já teď pracuji a moji kluci šli ven. Já ven půjdu později, jelikož je třeba udělat práci. V obchodě i práci by se mělo dařit, tedy těm co dnes pracují, mělo by to vše utéct rychle. Finance nám taky nějaké přilítnou, sice jich nebude moc ale jako rychlá pomoc se to hodí. No a ve zdraví si hlídejme úrazy nohou a kostrče – tak pozor na časté pády a kluzkou cestu, zlomeninami se mi to tu jen hemží. A jinak pokud vás bolí klouby a záda mohu doporučit úžasnou bylinnou směs AMAZONSKÁ LIÁNA spolu s extraktem MARCOCURA.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

V neděli nám vládne karta DŮM, tato kartička je spojená s rodinou a domovem, přináší nám pocit jistoty, stability a vnitřního klidu. Kde jinde bychom se měli cítit v bezpečí a milovaní když ne doma. Tento den přeje dobrým rodinným a přátelským vztahům, což je moc dobře, jelikož toto je základ spokojenosti každého z nás. Můžeme se též věnovat zvelebování svých obydlí, pomalu se připravovat na zahrádky, např. sadbou prvních semínek. Ale nezapomeňme ani na sebe, jelikož naše tělo je dome – chámem duše, je třeba pečovat i o něj a pravidelné procházky nám jen prospějí, navíc se budeme psychicky cítit mnohem lépe. Jinak je zde stabilita v obchodě a práci, ale i finanční hojnost. tak že nás čekají dva krásné dny.

Přeji vám krásný víkend

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 16.1. – 17.1.2021