CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 18. – 19.9.2021

Krásný a spokojený víkend moji drazí,

na sobotu nám padla karta KOTVA, zase. Jako bychom si měli udělat rekapitulaci pátečního dne. Zase na druhou stranu proč ne. Opakování je matkou modrosti, jak říká staré dobré přísloví a tím pádem je možná pravdivé…. I když jsem toho názoru, že když se jedna a ta samá situace opakuje dokola, např. nefunkční partnerské vztahy, tak to už není o moudrosti, ale spíše o tom, že člověk nechce pochopit kde je chyba a udělat změnu ve svém myšlení a chování. Denně poslouchám, i u bylinkové poradny ne jen u karet, jak ženě muž zničil život jak se k ní chová, u mužů zase jak je ta jejich ženská hrozná ( to v lepším případě ), někdy je řeč o nenávisti, slova jsou plná zášti, nepochopení a křivdy apod. Přitom když si o tom všem povídáme zjišťujeme že vlastně se opakuje stejný příběh dokola jen tělo a tvář je jiná. Kde je chyba???? Je chyba v partnerovi nebo v nás?

Problém je v tom, že naše okolí nám dělá zrcadlo, přesně řečeno ukazuje nám to co máme v sobě a v partnerské oblasti to platí dvojnásob. Partner přesně odráží to co je v nás skryto, nevážíme si sami sebe, nemůže si on vážit vás a tak s vámi zachází jak s hadrem na podlahu. Vaše děti vám s ničím nepomohou? Ještě aby jo, když jste se situovala do role služky a teď když z ní chcete odejít, tak vás nutí v ní zůstat, protože je to pro ně pohodlné. Partner pije, ještě aby ne, ukazuje vám vaši závislost na něm a je jedno zda je psychická, citová nebo finanční. A tak dál a tak dál….. Je to opravdu o nás o tom, zda si konečně řekneme: ,, Tak tahle ne!!!“ a něco změníme nebo zda si budeme ničit své zdraví a potažmo zkracovat svůj život v něčem kde jsme nespokojeny a jen čekáme kdy tohle ,, peklo skončí“.  Asi se nedočkáte, nebo přesněji dočkáte ale to budete na marách. 🙁 Smutné, že?

Já třeba dnes, kdy vládla karta KOTVA, jsem musela řešit moje najaté zaměstnance v e-shopu. No, lehké to nebylo, protože jsem hodný blbec a jako hodný blbec jsem dostala přes držku, naštěstí mě tato lekce rychle probrala. A mohu vám říct, že se mi do toho taky nechtělo, že jsem stejně jako vy měla různé pocity, od strachu až po paniku, ale nepoddala jsem se jim ( huráááá ), snažila jsem se hluboce dýchat do břicha a soustředit se do sebe, zachovat klid. nedovolit těmto emocím, aby nade mnou vyhrály. To by pak byl fakt průser. No, zvládla jsem to, ale byly to zajímavé chvilky, krod když si člověk je toho všeho vědom a vnímá co mu jaká emoce dělá s tělem jak se zapisuje do biopole a potažmo do karmy a chystá nám, pokud daný úkol nezvládneme, ještě horší  lekci na dané téma. To pak je fant záhul a neskutečná odpovědnost k sobě samé se zachovat správně.

Ale jdeme k sobotě, kdy nám pět vládne KOTVA a kdy opět budeme řešit a věřím že moudře to co jsme dnes nezvládli, pozor díky tomu nám bude přidáno. Ale to dáme. 🙂

V neděli je to lepší, vládne nám totiž karta JEZDEC, tak že energie budou vzdušnější, a den uteče jak voda mezi prsty. I zde ti co se báli řešit, budou muset dávat své věci dohromady a vzhledem k tomu, že karta JEZDEC je rychlá, tak to bude fofr. To se ani nestihneme rozkoukat a den bude za námi. Což je na jednu stranu dobré, i když i to je otázka pohledu. Já mám v poslední době pocit, že dny letí tak rychle, jako by čas se zrychlil ( a on se opravdu zrychlil ) a den má místo 24 hodin jen 16.

Zítra tedy pozor na autonehody, opravdu jezděte pomaleji, nespěchejte, nemuselo by se to vyplatit.

 

Přeji vám hodně pohody, moudrosti, lásky, ale i sebelásky.

Mám vás všechny moc ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: pro ty co se již ptali na OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2022, tak je již služba v provozu. Doporučuji se objednat v čas, dokud je klid a nemusíte na výklad čekat měsíc jak tomu je na konci roku, ale do týdne ji máte na mailu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 18. – 19.9.2021