Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 23 – 24.1.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes nám vládne karta DŮM a mohu říct, že to sedí jak zadek na hrnec. Od rána se u nás vaří, peče, smaží, dělají se chlebíčky a vítají návštěvy, jelikož moji kluci mají svátek. Ano, oba jsou Zdeňkové, navíc oblíbení Zdeňkové, tak si to umíte představit. Ještě jedna návštěva a bude konečně klid. A díky malé chvilce jsem se utrhla udělat kartu dne a pak si aspoň skočit do sprchy, jelikož nevím kdy naše poslední návštěva odejde. Ale co, jídla, chlebíčků a jednohubek i pití je dost, tak že pohoda a dva lidi navíc  ( mimo nás tří )se sem vejdou, naštěstí u stolu máme šest židlí.

Jak jsem již předsevzala dnešní den přeje práci kolem kuchyně, domácnosti, setkání rodinných příslušníků a blízkých známých. Je to příjemný den, i když pro introvertní jedince jako jsem já náročný. Už se těším na večer a meditaci. V pracovní i finanční oblasti se dnes taky dařilo, jelikož karta DŮM nosí stabilitu jak v práci tak v majetku. Ve zdraví nás naštěstí nic nepřekvapí.

Na zítra kupodivu padla opět karta DŮM, to asi budu uklízet ten ,, bordel“. Tak že energie jsou stejné a můžeme si užít pohodu a rodinné zázemí.

Přeji vám krásný víkend

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 23 – 24.1.2021