CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 25 – 26.9.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

na sobotu nám padla karta KLÍČ. Jsou to energie konce ale i začátku, kdy jedny dveře se zavřou ( minulost) a najde se do nich vrátit zpět a druhé dveře se otevřou ( přítomnost, která tvoří budoucnost ) a my jsme nuceni do nich vstoupit.

Ať nás čeká jakákoliv cesta, je důležité si uvědomit, že minulost – to co bylo nezměníme a proto je dobré se s ní smířit, aby neovlivňovala naši přítomnost a potažmo budoucnost.  Jenže ono se řekne smířit, ale jak? Je to jednoduché a celý proces obsahuje jen tři kroky, které zaberou pár minut, kdy jste v klidu a zhluboka dýcháte do bříška.

1. krok je láska -,, mám tě ráda / rád takovou / takového jaký jsi. Klidně se u toho můžete vypovídat, ale vidět i to dobré co ta osoba či situace přinesla.

2. krok přijímám tě takového / takovou jaká / jaký jsi. Přijmout i s tím, že nám ta daná osoba či situace udělala nějaké nepohodlí, ale i pohodlí. Vždy je dobré vidět obě strany věci.

A 3 krok – odpouštím ti jaká jsi / jaká seš. A nechat to být, ať to pracuje.

Právě sobota je v tomto směru výborná, má skvělé čistící energie a spolu s úklidem domova můžeme uklidit i v sobě. Navíc karta KLÍČ nám v tomto směru přeje vrchovatě. Můžeme se též  těšit na příjemné energie, pohodu ve vztazích, úspěch a prosperitu v práci i v finanční oblasti, tak proč si to kazit něčím co už není a pouštět do toho fuj energie. Kdo chce může tak čistit každý večer před spaním stejně jako já, pak se moc dobře spí, když vyčistíte vše co za ten den zažijete. Dobré i zlé.

V neděli nám vládne velmi přátelská karta PES, která jen utvrzuje, že naše cesty jdou tím správným směrem. Bude to velmi příjemný, přátelský den, takový pohodový. Bude přáno odpočinku, rodinným a přátelským návštěvám a celkově příjemné atmosféře.

Přeji vám aby tento víkend byl pro vás všechny moc hezký a vy jste byli spokojení. Pokud přeci jen hledáte cestu nebo se potřebujete poradit co a jak dál s někým nezávislým moje služby najdete ZDE.

Mám vás moc ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 25 – 26.9.2021