CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 26.6. – 27.6.2021

Krásný a spokojený víkend moji drazí,

omlouvám se za odmlku. Měla jsem tolik práce a lítání, že jsem byla ráda, že si lehnu a spím.  Ale dost omluv jdeme se kouknout co nás čeká, když už jsem se konečně dostala ke kartám. Než začnu vykládat na FB jsem sdílela kontakty na organizace které pomáhají Moravě, tak že kdo chcete můžete přispět. Je to spíše reakce na dotazy jak jim v tom neštěstí pomoct, tak že můžete pomáhat, pokud máte touhu.

Ale už ke kartám a snad budou dobré.

Na dnes, tj. sobota, padla karta JETEL. je to moc hezká karta, která sice přináší krátkodobé, někdy až letmé štěstí – spíš jde o pocit, a spolu s ním velmi krásné energie spokojenosti, úspěchu a pohody. Když se na tu kartu tak dívám tak si uvědomuji že v tomhle stavu jsem furt. Ne, ničím se nedopuju, ale mám radost a příjemný pocit na hrudi a hlavně klid v sobě. Ono není na škodu čas od času otevřít oči a vidět tu krásu a život kolem sebe. Pak si uvědomíme že vlastně většina našich starostí jsou jen kraviny, které se dají jednoduše řešit. Někdy si říkám, že bych chtěla být pes, ti starosti nemají, jen pocity a díky tomu jsou daleko moudřejší a dál než my lidé.

Ve zdraví si hlídejme ruce a pozor na ostré předměty. Já si dnes při tvorbě různých dobrot – chystám oslavu narozenin, málem ušmikla kousek palce, ale dobrý v čas jsem se zarazila. Tedy spíš mě zarazil můj pes Lucky, která do mě žďouchla.

V neděli nám vládnou energie karty DÍTĚ, ale vzhledem k tomu, že mi vypadla i karta MĚSÍC, tak bych doporučila dát si pozor na naivitu a nevěřit všemu, hlavně v oblasti peněz a slibů. Jinak si užívejme den s dětskou radostí a pohledem na svět. Děti jsou úžasní tvorové – tedy než jejich podstatu zprzníme školními dogmaty a nepochopením, pak se z nich stávají, ve většině případech zamindrákovaní jedinci – dospěláci, kteří nevědí co se sebou. Já vidím u mého syna jak trpí když je období školy, jak je vzdorovitý a věčně naštvaný, když škola není – jsou prázdniny je to docela fajn dítě. Děti stejně jako my dospělí potřebují hlavně souznění, lásku, aby je někdo vyslechl, pochopil, vžil se do jejich světa a hlavně objal a pohladil. Ale to potřebujeme my všichni, toho není nikdy dost.

Přeji vám krásné dny, hodně lásky pochopení a solidarity. Mimochodem jsem na nás pyšná, protože když jde do tuhého a někdo je v perdeli, jako teď Morava umíme se za sebe postavit a pomoct si. Klobouk dolu.

Pokud se budete chtít poradit s kartami, tak víte kde je najdete.

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 26.6. – 27.6.2021