Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 27. – 28.2.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

máme zde víkend a s ním i nová opatření, proto vám všem přeji pevné nervy a hodně sil. Už i mě která vše brala s přehledem začíná hodně vadit to co se děje, hlavně to že se mlátí 14. leté děti, že nemají roušku, viz. článek zde. To už je síla i na mě, je jedno co dle diskuse kluk udělal, ale důležité je co udělali strážci zákona, kteří nám mají pomáhat a chránit, evidentně na své heslo zapomněli. Mlátit děti je hnus a já osobně s ním nesouhlasím. Nelíbí se mi to a zdá se mi to přes čáru. Tak mě napadá zda budou třískat i nás když nebudeme mít roušku nebo zakleknou děti mladších ročníků? Jako by nestačilo, že už na FB nemůžete říct svůj názor jelikož začne ,, velký bratr“ vyhrožovat blokací. Inu tento svět je divný. Mám sto chutí říct:,, Zastavte svět chci vystoupit.“, protože mě to už nebaví a nedělá mi radost tu být. Ale ke kartě dne.

V sobotu 27.2.2021 nám vládne karta PÁN. I tato karta je spojená se solarem, tedy vládnou nad druhými, ale nad svým životem. Pokud je solar harmonický je člověk sebevědomí a navíc i dost citlivý k druhým. Dokáže se nasměrovat a plit si své sny a cíle. Což je v této nelehké době moc dobře, jelikož díky této schopnosti dokážeme ,,přežít“. Jinak tento den přeje i pracovním a finančním úspěchům, pokud člověk nemyslí jen na sebe i dobrým mezilidským vztahům. Já zítra mám pracovní den, budu dělat výklady a podle těchto energií půjde práce pěkně od ruky. Ve zdraví si hlídejme oblast solaru, s tou jsou spojeny játra, žaludek, žlučník, slinivka a slezina zde vám pomůže bylinná směs ČISTÍCÍ KEŘ.

V neděli 28.2.2021 vám vládne karta LILIE. Jsou to velmi krásné energie, které přejí, rodině, vztahům v ní ale i založení rodiny. Navíc i zde se můžeme těšit z pracovních a finančních úspěchů. Pokud chcete na sobě pracovat mohu doporučit centrum v hrudi a centrum v pánvi, kde je uložená vztahová, rodová a partnerská karma, kdy se tyto centra budou čistit jedna báseň.  Ve zdraví si hlídejme pohlavní orgány, zde spíše prochladnutí ze sezení na studeném, kdy můžete prochladnout. Pokud se vám toto ,,povede“ doporučuji u dam byl.sm. BÍLÝ KVĚT u pánů ČERVENÝ PLOD.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Přeji vám krásný víkend, hodně lásky, pochopení, odpočinku, klidu a radosti. Už brzy bude zase dobře.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 27. – 28.2.2021