CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 29.5. – 30.5.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

máme tu konečně víkend, po pravdě, taky jsem se na něj těšila. Nejvíce na to, že si zase , zadloubu“ v hlíně a užiju si moji zahrádku. Tak snad bude počasí rozumné a nebude v kuse lít jak z konve. Jedno vím jistě, že ty strašný deště pomalu končí a odchází, tak snad to už bude teď a konečně se ohřejeme. Ale k víkendu.

V sobotu nám vládne karta LIŠKA, jsou to energie komunikace, ale i falše a přetvářky, tak že si hlídejte co kdo povídá a raději si vše ověřte. Po pravdě, já osobně mám tuto kartu spojeno s politiky, ti ,,mlží“ až se hory zelenají, člověk jim nevěří ani nos mezi očima natož ty jejich ,, žvásty“. A teď před volbama si užijeme pěknou snůšku lží. Asi vás napadá jak poznat lháře. Mě se v tomto směru velmi osvědčilo poslouchat ,,srdce“, nebo spíše můj žaludek – solar. Vždy když se setkám s někým kdo je vylhaný až na půdu tak se mi to vše ve mně stáhne a chce se mi fakt zvracet, tak že mám kolikrát co dělat abych včas od dané osoby odešla a nepoblinkala ji. Tohle se dá nastavit, ale klidně si můžete vybrat jinou reakci, třeba smích, nemusíte hned zvracet. 🙂

V sobotu si kromě řečeného, hlídejte i peníze a dřív než si domluvíte nějaký super kšeft si spočítejte co vám to přinese a kdo na tom vydělá a hlavně zda to je reálné. Oni kolikrát mají lidi ,, velký oči“ a pak se hodně diví, když si natlučou kokos. Njn pečený holuby zde nepadají ,, do huby“, vše je o poctivé práci a dobrém nastavení mysli.

Ve zdraví si hlídejme krk, uši a horní cesty dýchací. Jako prevence se mi osvědčila DRAČÍ KREV  a JERGON SACHA, to beru už přes rok a dobrý, žádnej covid, chřipka či angína mě po celou dobu nepotkali. Pokud máte zájem o čajíček, tak v tomto směru je super PRALENÍ MÁTA, která navíc dobře chutná a osvěží.

Tak to máme sobotu a jdeme na neděli, 30.5.2021. Neděle bude super, vládne nám totiž karta SLUNCE a to je vždy pohoda, klídeček a dost skvělý den. Užít si jej můžete dle libosti, ale mám zde odkaz že návštěva přírody by nebyla k zahození a navíc vám dobije baterky.

Co se týká věcí světských, tak dnes si můžete domlouvat kšeftíky do alelujá, budou korunovány úspěchem. Což je dobře a moc vám to přeji. Po pravdě i malé dítě ví, že když se něco dobře načasuje je to pak bomba. V finanční a materiální oblasti je hojnost. Ve vztazích by mělo být místo oblačna chvilku slunečno.

A ve zdraví si hlídejme oči. Zde vám pomůže extrakt CLARAGUA, která mi zachránila oči před šedým zákalem. To oční koukala až se divila. Jen já se nedivím, protože vím co bylinky umí, nejsem bylinkářka pro nic za nic.

Přeji vám moje zlatíčka krásný víkend, pohodičku, klídeček a hlavně trošku času na odpočinek a na sebe. Pokud zatoužíte po poradě s kartami stačí se objednat v odkazu níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 29.5. – 30.5.2021