CO NÁS ČEKÁ

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 4. – 5.9.2021

Krásný a spokojený víkend vám všem,

v sobotu nám vládne karta PRSTEN, je to den svateb, dohod a dalších smluv všeho druhu. Dařit by se mělo ve všem co podnikneme a nebudeme se bát jednat. Pozor ovšem, aby vás nerozbolela hlava, v takové případě je dobré si odpočinout a na chvilku vypnout. Pokud trpíte častými migrénami, klidně sáhněte po našich bylinkách. Nikdy není na škodu mít po ruce Anonu Graviolu, Marco či Camu camu.

V neděli se můžeme těšit z energií karty PÁN, co jsme v sobotu započali to silou vůle a samozřejmě umu dokončíme a posuneme se zase o kousek dál. Tento den navíc přeje plánům a jejich nastartování, což může vést k jejich realizaci. Když je dobrý začátek, chuť něco podniknout a nebát se rizik, vždy se daří a překážky, které se naskytnou mizí jako mávnutím proutku. Ne zbytečně se říká:,, Člověče přičiň se a Bůh ti požehná.“ Zdravotně hlídejme oblast solaru, zde nám pomůže bylinná směs Čistící keř nebo bylinka Hercampuri, teď ji máme i v kaslích.

Přeji vám krásný víkend, hodně pohody, klidu, lásky a spokojenosti. Pokud přeci jen něco hapruje ráda vám kouknu do karet a pomohu a najít řešení na vaše trápení, stačí se objednat na výklad ZDE.

Mám vás rada. 🙂

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 4. – 5.9.2021