Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 6.2. – 7.2.2021

Krásný a spokojený víkend moji drazí,

v sobotu nám vládne karta PTÁCI. Energie této karty přejí párům, ale i ,, lítání“ energiím nahoru a dolu což se může projevit v náladovosti a melancholií. Ale i to je potřeba. Řešit budeme jak partnerskou oblast, tak i finance, práci a další věci spojení s naším žitím. Tématem bude naše spokojenost a to jak se cítíme. Byl to náročný týden a proto dnes na nás padne trochu únava a chuť si někam zalézt, hlavní úkolem tedy bude říct svému okolí, tedy i našim drahouškům, že potřebujeme chvilku klidu a odpočinek.. A pak už zbývá jen si zalézt na naše oblíbené místo, kde můžeme meditovat, číst a nebo se jen koukat na oblíbený seriál a jen odpočívat. Někdy hodinka odpočinku a klidu nás nabije neskutečně a pak zase můžeme pracovat až se z nás kouří. I já cítím, že je toho na mě moc a proto si zalezu někam do klidu a budu meditovat.

Ve zdraví si hlídejme tlak, ten může trochu pozlobit, hlavně lidi s nízkým tlakem, kdy mohou být malátní a takový jakoby oddaní všemu, protože nebudou mít dost sil. Pokud se těmto stavům chcete vyhnout doporučuji bylinnou směs PERUÁNSKÝ LASKAVEC  a EXTRAKT ESPIMORADO. Hodně to tlak srovná, i ten vysoký.

V neděli nám vládne karta STROM, to už bude trochu veseleji. Energie této karty přejí přírodě, ale vzhledem k počasí to nevypadá na toulky krajinou. Zase se můžeme věnovat jiným věcem, např. plánům co vše uděláme na zahrádce, jaká semínka už teď zasadíme apod. Jinak karta STROM přináší vnitřní klid v podobě stability a to jak finanční, vztahové, tak i pracovní. Jako by nám došlo, že to co jsme včera řešili, už je za námi a můžeme se vrhnout do nových zkušeností. Budeme mít v tomto směru silnou oporu od Vesmíru.

ve zdraví si hlídejme plíce, hlavně prochladnutí beder by se mohlo nevyplatit. Proto doporučuji teplé oblečení a nějaká ta čepice by taky nebyla na škodu, znáte to prochladnou dutiny a všechen ten ,, sajrajt“ v noci nateče do průdušnice a nemoc je na světě. Na plíce je velmi dobrá bylinná směs PRALESNÍ MÁTA a EXTRAKT MUŇACHA.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Přeji vám krásný víkend, hodně lásky, pochopení, odpočinku, klidu a radosti. Už brzy bude zase dobře.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 6.2. – 7.2.2021