Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V BŘEZNU 2021

Krásný a spokojený březen vám všem,

v březnu nám vládne karta RAKEV. Chce se mi říct:,, Nic moc.“, ale vzhledem k okolnostem se ani nedivím. Ale má to jednu výhodu můžeme se věnovat sobě a těm na kterých nám záleží. Karta RAKEV je kartou transformace, kdy lidé hledají možnosti změn, což bude potřeba abychom přežili a nezbláznili se. Tak že budeme hledat různá řešení jak se uživíme – platí hlavně pro ty co nemohou do práce nebo otevřít své obchůdky. Dále se bude přemýšlet nad tím jak sebe a naše děti oblečeme a obujeme na jaro, kde si nakoupíme potraviny apod. Já osobně už rok dělám celotýdenní nákup přes SCUK.CZ kde si pak jednou za týden zboží vyzvednu prodejně kousek od sebe. Ale je to fuška spočítat kolik čeho na ten týden potřebujete. Bohužel i společenské poměry  stejně jako pohled na vládní šašky se bude měnit, protože vyjdou na povrch věci o kterých většina obyvatel neměla ani páru, jako např. že naši posvátnou horu Říp prodali amíkům – viz. katastr nemovitostí, můžete si dohledat. Ale vyplují na povrch další věci a myslím, že se nebudete stačit divit.

Ale k nám přeživšímu a trpícímu obyvatelstvu. Kromě běžných věcí které budeme muset řešit se naskytuje i možnost duchovního růstu, práce na sobě a tzv. probuzení duše, což je milé a potřeba, abychom viděli kdo je ksindl a kdo ne. Proto doporučuji hodně pracovat s centrem v hrudi, s centrem v pánvi a s centrem v temeni. Tato centra tvoří jakousi základní osu čaker, kdy díky jejich aktivaci a pročištění se nejen aktivují – přes páteř, ostatní centra, ale zvyšuje se ochrana ( tu teď budeme hodně potřebovat ), zlepšuje se žití – tedy průběh života zde na Zemi, ale zvedne mám to šanci tohle despotické martýrium v dobré psychické a fyzické kondici přežít – což je potřeba jelikož většina lidí je psychicky ,, v prdeli“.

A jdeme dál.

VZTAHY – DOPIS

Vztahům vládne karta DOPIS, více méně jsou energie této karty neutrální, tak že hodně záleží na tom jak si se svými bližními polezete na nervy a jak zvládnete daný stres. V každém případě se a ale připravte na to že vztahy se začnou trošku měnit, doufejme že k dobrému, jelikož zprávy které se dozvíte ohledně své osoby a daného vztahu mohou hodně změnit. Bude se spíše jednat o různá ústní osobní sdělení během komunikace a na nás bude záležet jak budeme reagovat. Můžeme danou věc – sdělení, přijmout jako fakt, jako názor daného jedince, či si vše vzít osobně a pak se z toho hroutit. Vzhledem k tomu, že se mám ráda, tak si tyto věci nepřipouštím a spíše nechám lidi vykecat, když mají tu touhu a beru tyto informace jako jejich postoj a tedy jejich boj. Člověk musí být někdy ,, splachovací“, aby se z toho nezvecl. 🙂

ZDRAVÍ – CESTY

Ve zdraví, kromě bubáka ,, koruny“ si hlídejme cévy, žíly, oběhový systém.  Když se tak na to koukám, tak mám strach aby slabší jedinci z toho co se děje nedostali ze strachu či nasranosti infarkt, což se klidně může stát. Lidi jsou nasraný hodně jen bouchnout. Aby cévy fungovali jak mají doporučuji detox, to je základ všeho. Tento měsíc máme dle TČM navíc hýčkat žlučník, což je spojeno se silnou detoxikací těla, protože se žlučníkem se automaticky čistí i játra, o čemž píši v článku ZDE. A pak je vhodné nasadit bylinky na čištění krve a cév, což je byl.sm. PERUÁNSKÝ LASKAVEC nebo CAIGUA.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

PRÁCE – MEDVĚD

Co se týká práce tak je zde jistá ochrana v podobě karty MEDVĚD, což je dobré a aspoň základní a životně nutná povolání budou v tomto směru zachována a budou nějak fungovat. Což je dobře. Nebo spíše aspoň něco, když en nic a všichni jsme v ,,domácím vězení“.  Tak že ti co mohou pracovat se mohou těšit na spokojenost v tomto směru, pohodu, klid a úspěch. Je jim přáno.

PENÍZE – CESTY

Ohledně peněz padla karty CESTY. Tak že s penízky nakládejte opatrně, kupujte jen to nutné a vyhněte se zbytečným nákladům, jelikož to s nimi bude nahoru dolu. V tomto směru a vzhledem k restrikcím je opatrnost na místě, bude to taková malá klouzačka se zpožděnými platbami a docela velkou nervozitou. To opět povede k nepohodlí, tak že víte o tom a já věřím, že jste dost moudří na to aby jste věděli co dělat. Jinak na peníze a práci je dobré centrum v břiše a solar, ale pokud budete dělat výše uvedené, tak tohoto se bát nemusíte.

Přeji vám všem krásný březen, hodně sil, pohody a lásky.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V BŘEZNU 2021