Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI 2020

Krásný a spokojený den vám všem,

začal nám nový měsíc a spolu s ním doba prázdnin a dovolených, je mi jasné, že jste zvědaví jaký teto měsíc bude, tak že jsem nahlédla i sem a s radostí vám vše napíši.

Červenci vládne karta JETEL, bude to doba radosti, radovánek, klidu, ale i štěstí, spokojenosti a dobrých mezilidských vztahů. Dařit by se mělo ve všech oblastech života.

Díky nouzovému stavu jsme pochopili, že už nemusíme dělat spoustu věcí a že se můžeme více věnovat sobě a rodině. Právě na toto téma jsme se s manželem včera bavili a oba jsme došli k závěru, že i když dřeme 12 -16 hodin denně a nebo pracujeme 8 hodin denně, večer a o víkendech si uděláme čas na rodinu, přátele, odpočinek apod., tak stejně vyděláváme stejné peníze, jen je rozdíl v tom, že když si dopřejeme odpočinek, tak té práce za 8 hodin zvládneme víc než když dřeme jak Bulhaři. A o tom to je v tomto směru byla ,,Koruna“ přínosná, ukázala lidem že mohou odpočívat, a že díky odpočinku mají víc energie dělat svou práci a plnit si své povinnosti i radosti. Že když nejsme v práci nonstop, že se svět nezboří, a že rodina, přátelé a naše zdraví jsou důležitější než úspěch a peníze. Po pravdě dnes jsem ráda, že mi nejde reklama na FB, protože díky blokaci, kterou mi udělali, jsem zjistila že tu jejich předraženou reklamu nepotřebuji, že se uživím i bez ní. A o tom to je. Když o něco přijdeme, tak se vztekáme, že jsme o to přišli a postupem času zjistíme, že tu danou věc či osobu vlastně k životu nepotřebujeme, že je nám bez ní líp.

Proto, odpočívejte, dopřejte si drobné radosti které vás během dně povzbudí a potěší, smějte se a užívejte si čas klidu odpočinku a štěstí. Však ono nám to na podzim zase začne a nebudeme vědět kde nám hlava stojí. Ale teď je teď a teď je ten nejlepší okamžik žít. 🙂

A já vám přeji aby bylo jen dobře, aby vše co vás v životě potká vás posunulo dál k vašemu štěstí a moudrosti. no se totiž nic neděje zbytečně a když nevíte proč se to děje není nic jednoduší než se podívat do karet a zjistit co se mám naučit a kam se díky těm nepříjemnostem posunout. Objednat se na výklad můžete níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Zdravotně se mi zde ukazují drobné úrazy,  ale to se dá ohlídat, stačí si na sebe dávat pozor. Jsou zde i bolesti kloubů, i ty se dají ošetřit pomocí bylinné směsi AMAZONSKÁ LIÁNA + extraktu MARCOCURA. A jako doprovodná karta na zdraví mi navíc padla karta RYBY, tak že hlídejte ledviny a močový měchýř, je zde upozornění na prochladnutí a následně záněty. Zde vám pomůže bylinná směs TRNITÝ KEŘ + extrakt  FLORAPIEDRA.

VÝŠE UVEDENÉ BYLINKY NAJDETE ZDE

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstara

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V ČERVENCI 2020