Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V DUBNU 2021

Krásný den moji drazí přátelé,

hned na začátku bych vám všem chtěla poděkovat za vaši přízeň a trpělivost. Měsíc březen byl pro mě, stejně jako pro mnohé z vás, velmi těžký a náročný. Ne, že bych nějak materiálně trpěla, to ne, ale spíše jsem byla strašně unavená ze všech těch energií kolem. Až tak unavená, že jsem nebyla schopná dělat karty, dá se říct, že jakmile jsem se na kohokoliv naladila, popřípadě naladila na energie dne, prožívala jsem neskutečné tělesné bolesti. Tak že jsem si musela dát pauzu, jelikož toto na sílu nešlo dělat. A co si budeme povídat, na sílu nemá smysl dělat nic, stojí to pak za houby s octem.  Jak se ladím na dubem, cítím se lépe, jsou to hezké energie zrození a života. Dokonce i u vás samotných ten strach, beznaděj a vztek s přicházejícím probuzením přírody mizí a já cítím jak se těšíte na krásné dny, jak jste plni naděje a radosti. Máme za sebou snad to nejhorší obrobí roku a čeká nás již mnoho dobrého. I karty ukazují, že bude lépe, ale mají zde ,, pod upozornění“ ,že svou realitu a to jak se budeme cítit a jaký budeme žít život je na nás samotných a hlavně na našem vnitřním klidu a vnitřní radosti. Ale pojďme si to přečíst dopodrobna.

Celkově dubnu vládne karta RYBY. Dá se říct, že to jsou energie zrození, jelikož voda, která je hlavním elementem této karty přináší života a jeho probuzení. Právě toto je hlavním tématem měsíce dubna ,, probuzení“, proto se nedivte když se hodně lidí ,, probudí“ a začne se více věnovat své podstatě, napojení na Boha – Zdroj a kontaktu s přírodou. Což je pro lidstvo velmi dobré a přínosné. Navíc karta RYBY přináší naději na lepší zítřky, jako by nám říkala, že to nejhorší je na námi a že se teď máme připravit na nový život, novou naději. Ono vše se vším souvisí, sice ,, papaláši“ budou strašit, zakazovat a vyhrožovat, ale lidé jako by vevnitř sebe nechali rozkvétat a růst to co v nich celé ty měsíce klíčilo a sbírají odvahu se ,, nenápadným způsoben“ více otevřít slunci, pravdě a radosti. Co se týká počasí, tak sluníčka i deště bude hodně, tak že vše ( a nejen kolem nás ale i v nás ) poroste tryskovou rychlostí. Čeká nás krásné období do kterého nám karty RYBY přináší, naději, život, radost a chuť žít. A díky Bohu za to.

VZTAHY – LILIE

Vztahy protnou nádherné energie karty LILIE, která stejně jako mnohé květiny rozvine naše srdeční centrum a mi budeme cítit lásku jak k sobě tak i k ostatním. Těšit se budeme jak z přítomnosti svých blízkých, ale poznáme i mnohá přátelství, dokonce někde i nové lásky. Ale pozor nebude to jako ,, postaru“ kdy se zblázníme a půjdeme za svými city, tentokrát to bude trochu jiné, více jemné a citové, kdy budeme vědět:,, Ano to je to pravé to chci.“ Zatím co pokud neucítíme tuto vnitřní jistotu daná bytost nás nebude zajímat, popřípadě velmi rychle pohasne zájem jak o ni tak o vás. I v této oblasti ej vidět, že mnozí z vás pochopili, že na prvním místě jste vy a že se řídíte svou intuicí. V tom byla ,, doba Temna“ dobrá a mnohým z nás pomohla pochopit svou hodnotu a to že se mají spoléhat jen na sebe. To je velký pokrok a klobouk dolu před vámi.

ZDRAVÍ – KYTICE

Tato nádherná karta je spojena s oblastí solaru a potažmo i s játry. Nabádá nás abychom právě tento orgán co nejvíce hýčkaly, dopřáli mu lehčí nemastnou stravu a pořádnou detoxikaci. Právě játra jsou spojeny s mnohými kožními nemocemi jako je akné, lupénka, atopický ekzém, ale mají na starost i naše oči, dobré trávení, ale i celkovou pohodu a spokojenost s životem. Proto je dobré uvědomit si, že lidi nezměníme, stejně jako nezměníme dané situace, ale můžeme si říct:,, fajn to je tvá realita, já ji respektuji, ale moje realita je taková a taková.“ a uzpůsobit si vše ke své spokojenosti. Ono nemá smysl se rozčilovat, škodíte tím svým játrům a jak se říká s blbcem nic nesvedete. Pokud se chcete dozvědět více o játrech a jich hýčkání doporučuji NOVÝ ČLÁNEK ZDE.

PRÁCE – LOĎ

Ne že by nás ,, papaláši“ nechali volně dýchat to ne, ale současné energie je donutí aby dovolili jít do práce malým a středním podnikatelům, tak že kadeřnictví, kosmetika a malé krámky se zase začnou pomalu otvírat a nabírat nový dech. Už bylo na čase a po pravdě už déle to držet nemohou, není jim to dovoleno. Podle informací z ,, Výšin“ by vše mělo úplně skončit koncem května. Tak snad se to povede a ,,Temnota“, jako chcípající kobyla zase nevystrčí drápky. Celkově by se mělo v tomto měsíci dařit pracovně všude, dokonce se najdou i tací odvážlivci, kteří pochopí, že tam kde jsou nejsou šťastní a spokojení a ze současného zaměstnání odejdou aby mohli dělat práci která je baví. Hodně lidí v tomto směru bude směřovat k přírodě a k pomoci lidem. Což je skvělé, protože právě toto bylo v ,, plánu.“

PENÍZE – RYBY

Peněz na začátku měsíce nebude nazbyt, ale bude na vše co k životu a pro své zdraví potřebujeme. Díky kartě RYBY se ale situace začne otáčet k lepšímu a ti co měli odvahu jednat ohledně své obživy – práce najednou zjistí že mají více peněz než předtím. I ,, pošlapaní“ malý obchodníci se začnou pomalu zvedat ze země a začnou mít nějakou tu korunku navíc aby mohli plnit své závazky a zase se postavit na nohy. karta RYBY přináší hojnost a tu zakusíme koncem měsíce vrchovatě všichni. Ale pozor nepůjde jen o peníze, hojnost má více podob a proto doporučuji mít oči a srdce otevřené a s vděkem přijímat vše dobré.

Přeji vám všem krásné Velikonoce a nádherný duben.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V DUBNU 2021