Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V LISTOPADU 2020

Krásný a spokojený listopad moji drazí,

na začátku bych se chtěla mluvit za zpoždění, uvědomuji si jak napjatě čekáte na tuto předpověď a mám dobré zprávy.

Tento měsíc nám vládne karta JEZDEC, což jsou sice rychlé energie, ale i dobré a docela pozitivní. Když jsme u těch pozitivních zpráv, ve vizi mi bylo zděleno datum 11.11. jako velmi důležité, kdy by se měli  věci začít otáčet k Světlu, tedy k dobru. A sdělení pro nás je následující:,, Nebojte se soustřeďte se na to dobré, na to co v životě chcete, jelikož si tím tvoříte dny budoucí.“ Co si z toho vezmete je na vás, já osobně, i přes všechny překážky, které současný stav způsobuje, mám v sobě naprostý klid a vím, že vše bude velmi brzy dobré. Už se to otáčí k dobrému, což ukazuje i karta JEZDEC, a proto se nebojme. Práci najdete novou, peníze opět budou a vztahy se dají do pořádku rychleji než si myslíte. Jen je zde takové malé upozornění na to, že si rychleji zrealizujeme to na co myslíme, tak že myslete na to dobré. V tomto směru vám pomohou i různé meditační techniky, procházky v přírodě, čas strávený s rodinou a ti co jsou opravdu ,,vyjukaní jak malé děti“ si mohou místo katastrofických zpráv a vizí pustit nějakou hezkou komedii nebo romantický film. Uvidíte, že vám hned bude líp.

Ale pojďme dál, stejně bych se opakovala, a to nebaví jak mě tak i vás.

VZTAHY

Vztahy korunuje karta LIŠKA, jako bychom si vyčistili v této době stůl a velmi rychle se zbavili lidí kteří k nám nejsou upřímní, využívají nás či jinak nám škodí, což umocňuje hlavní karta JEZDEC. Proto se připravte na to,že právě s takovými lidmi se moc párat nebude a budete s nimi hotový raz dva. Což je dobře. Ale karta LIŠKA má i svá pozitiva, přeje rétorice, komunikaci a diplomacii. Že právě diplomacie ve vztazích teď bude potřeba jak sůl říkat nemusím. Trošku si všichni lezeme se svým okolím na nervy a právě uchlácholení přemíry emocí bude na místě, abychom se nepozabíjeli. Pokud jde o trvání vztahů, tak ti co spolu mají být i v budoucnu, žádné problémy v komunikaci a v hledání kompromisu v této době  nemají. Zato tam kde to vře se připravme na rychlé odchody. Zase na druhou stranu, i když to není příjemné, je to dobře, protože ten kdo odejde uvolní místo někomu, kdosi vás zaslouží a kdo bude rád, že je s vámi. Ono nic není náhoda.

PRÁCE

Práce je v tomto měsíci spojená s kartou MYŠI. Spíše bych doporučila šetřit energii, hlavně těm co práci mají.Ukazuje se zde vyčerpanost,únava, ale naštěstí i toto rychle přejde, stačí si dát  pár dnů pauzu a bude vše v pořádku. Ti co hledají práci se setkají s krátkodobými brigádami. Ono je to logické,vše se zavírá a pokud vás někdo zaměstná tak jen krátkodobě. Pokud máte práci není tento měsíc vhodný na její změnu, skončili by jste na ,,pracáku“, tak zbytečně neriskujte a věřte zdravému rozumu.

PENÍZE

I u peněz padla kartička MYŠI, Vím, že se blíží Vánoce a rádi by jste potěšili své blízké, ale doporučuji s dárky počkat. Na jednu stranu už kvůli slevám, které budou v prosinci a věřte, že nebudou malé. A na druhou stranu, nikde není napsáno, že dárky pro vaše blízké musí být drahé, někdy stačí drobnost a potěšíte je stejně. Tím chci říct, aby jste penízky tento měsíc hlídali, kupovali jste jen to nejnutnější. Ale zase na druhu stranu co MYŠKY odnesou se nám zase rychle vrátí, sice v jiné podobě, ale vrátí. Jinak je zde upozornění na drobné zlodějíčky a ztráty, tak že si penízky hlídejte a nenoste sebou větší obnos. Jinak pokud chcete nahodit hojnost a nebát se nedostatku, stačí pravidelně pracovat s centry  pánevbřichosolar a hruď. To zajistí dostatek hojnosti v každé krizi.

ZDRAVÍ

Ve zdraví nám vládne karta RÁKOSKY, která má vliv na bolesti v krku, chřipky, angíny a virózy, ale naštěstí je tu hlavní karta JEZDEC, tak že vše v tomto směru bude rychlé. Proto si hlídejte prochladnutí a dobře se oblečte až půjdete ven. Jako prevenci mohu doporučit bylinnou směs PRALESNÍ MÁTA, nebo RESPIRO, popřípadě bylinný čaj MUŇA WIRA . A samozřejmě nemohu zapomenou na DRAČÍ KREV, CAMU CAMU  a  JERGON SACHA.

VÝŠE UVEDENÉ BYLINKY NAJDETE ZDE

Přeji vám všem pevné nervy, hodně sil, nadhled, statečnost a hlavně velkou náruč lásky a porozumění. Pokud toužíte po poradě s kartami, nebo chcete jak na tom budete dál, stačí se objednat v odkazu níže na výklad z karet. Ráda se vám podívám.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V LISTOPADU 2020