Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V PROSINCI 2020

Krásný Adventní čas moje zlatíčka,

ráda vás opět vidím a jsem ještě raději, že tento týden to je častěji než jindy.  Jistě jste napjatí co nás čeká v prosinci, na co se připravit a co využít ve svůj prospěch. Já taky a hned jdu na to ať jsem taky připravená.

Tento krásný měsíc, dá se říct nejkrásnější měsíc v roce vládne karta MEDVĚD. Ano, ten MEDVĚD, který nám padl na úterý 1.12.2020 v týdenní předpovědi. Ochrany jsou opravdu silné, stejně jako vliv Světelných bytostí, Boha… ono je jedno jak to nazvete, podstata je stejná, ale jedno je jisté že jsme chráněni a že konečně nastupují energie které jsou pozitivní a já věřím, že bude dobře. Užijte si krásný Advent, pohodu, rozjímejte a buďte co nejvíce s rodinou a s těmi které milujete.

VZTAHY

A jdeme na vztahy. Zde máme katru PTÁCI, tak buďte opatrní, nechoďte zbytečně do konfliktů, které může náladovost způsobit. Bude to sice jako když pojedeme na horské dráze, což je pozůstatek pandemie a lidí jsou nervózní, vystrašení z toho co bude dál, jak to zvládnou apod. Je to logické a normální. Je za námi těžký rok, těžké období, kdy se nám život otočil o 180 stupňů a právě to se nejvíce podepsalo na vztazích. Po pravdě, vše se uklidní, zase bude dobře, jen to nevzdávejte a věřte, že vše se v dobré obrátí. Ono to co má odejít to odejde ale  bude nahrazeno něčím jiným lepším. Tak není proč být smutní a hroutit se těšte se na to hezké co je a co ještě přijde.

PRÁCE

Karta KYTICE, nese pohodu, klid ale i naději, že v pracovní oblasti jsou velmi dobré energie a bude vrchovatě přáno. Dá se říct, že konečně budeme moci v této oblasti dýchat. Jsou zde i nové příležitosti pro ty co práci hledají a chtějí pracovat, ale i návrat do současné práce a setkání s přáteli, kteří vám chyběli. Ti co celou dobu pracují se mohou též těšit z krásných energií prosperity a hojnosti. Hodně se pracovní oblast bude týkat i vztahů, na kterých je ve skutečnosti vše postavené.

PENÍZE

Karta KŘÍŽ přináší změnu v této oblasti, nebojte se není to zas tak hrozné, spíše na nás sáhne karma. Tedy přesně řečeno_,, Jak jsme zaseli, tak i sklidíme.“ Ale vzhledem k tomu, že hlavní kartou je karta MEDVĚD, bude zde ochrana hojnosti. Sice nebude u většiny peněz nazbyt, ale Vánoce budou krásné a v dostatku. Jen je zde upozornění, aby jste neutráceli více než je zdrávo. Myslete i na zadní kolečka, koncem zimy by měla být poslední třetí coronavirová krize, tak ať máte něco schováno v finančním polštářku. Jinak je i zde pohoda.

ZDRAVÍ

Ve zdraví si hlídejme střeva, dle TČM konkrétně tlusté střevo, stejně jak nám říká karta HAD, která je s tímto orgánem přímo spojená. Vím, že zima tíhne spíše k teplým a tučnějším jídlům. Je to normální, v toto dobu tak naši předci normálně jedli a tím pádem to máme v DNA tak nastavené. Proto nezapomeňte na polévky, obiloviny a luštěniny, to nám může v tomto směru hodně pomoci. Též je vhodné posílit střeva a jejich čistotu např. pomocí jemně mletého kořene čekanky. Pokud trpíte problémy se střevy mohu vám doporučit bylinnou směs ČISTÍCÍ KEŘ a DRAČÍ KREV.

Přeji vám moji drazí krásné dny, hodně pohody, klidu, hojnost, krásný Advent a ještě hezčí Vánoce.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021, za chvilku budou termíny přímo narvané k prasknutí.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

VÝŠE UVEDENÉ BYLINKY ZAKOUPÍTE ZDE

Mám vás ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V PROSINCI 2020