Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU 2020

Krásné a spokojené dny moji drazí,

hlavní kartou měsíce října je karta RAKEV, která je kartou TRANSFORMACE a ZMĚN.

To, že to nebude jednoduché, říkat nemusím. Ony nikdy nejsou ZMĚNY jednoduché, vždy se jedná o bolestivou záležitost, vždy je nám to, že se musíme přizpůsobit proti srsti, protože přicházíme o své pomyslné jistoty, musíme zvednout pozadí a něco dělat, navíc  se potýkáme se strachem a depresemi.

Ano, to vše nás tento měsíc čeká, ale na druhou stranu, každá změna, i ta bolestivá někam vede a dle vidění, která jsem měla vede k něčemu lepšímu než tu je. Tak se neboje a věřte sobě, své intuici a svému vnitřnímu vedení. Pokud chcete radu jak na sobě pracovat, aby jste se zbavili svých obav a svého strachu, který je cítit v poslední době až hmatatelně, pracujte alespoň se základními energetickými centry, jako je pánev, břicho, solar a hruď. Nepropadejte davové psychóze, že,, bude ještě hůř“,  nepodporujte tyto energie a spíše se soustřeďte na to málo co je ve vašem životě hezké, co vás nabíjí a dává vám sílu jít dál. On totiž strach vysává energii, tedy vás vybíjí.

Pro ty se bojí ,,koruny“ přikládám meditaci na ochranu před ní. Těm co se chtějí přidat k energetickému zastavení pandemie, dávám meditaci  ZDE. No, to je asi tak vše co mohu udělat, ostatní je na vás, tak že se pojďme kouknout na podrobnosti.

VZTAHY

Vztahy doprovází karta PRSTEN, vzhledem k hlavní kartě RAKEV, se připravme na drobná nedorozumění, ale i ukončení vztahů nefunkčních, které nám již nic nepřináší a ani nás nijak neobohacují. Ale zase na druhou stranu, to co odejde bude brzy nahrazeno něčím jiným, tak že je důvod se těšit a ne plakat. Jinak tam kde to funguje, dojde k semknutí, ale i změně pohledu na vztah a jeho funkčnost.

PRÁCE

V oblasti práce vládne karta VĚŽ, dá se říct, že to bude na vás a o vás, zda dokážete se přizpůsobit dané situaci a změnit nebo najít další řešení jak se uživit a nebo zda budete plakat a litovat se. Výběr je nasnadě a věřte, že ten kdo opravdu chce si cestu najde.

PENÍZE

Penězům vládne karta KOTVA, což je stabilita, ale v kombinaci s kartou RAKEV, která mám pod palcem celý měsíc, bude přáno připraveným. Tedy těm co nebrečí, nelitují se, ale i když mají strach, tak jednají a jdou si za svým. Jinak řečeno, když se nebudete bát a chytnete se příležitosti, tak peněz budete mít dost. Když ne, tak Pán Bůh s vámi.

ZDRAVÍ

Karta MYŠI  + vládnoucí karta RAKEV jsou spojeny s žaludkem, trávením, ale i s psychikou, a strachem. Ne zbytečně máme ze strachu stažený žaludek. Tak že, když to shrnu, tak díky nervům a strachu budete padat do depresí, tím si zaděláte na nepříjemné žaludeční problémy jako jsou vředy, žaludeční katar, nechutenství a bolest v této oblasti. Tak se uklidněte, aby vám bylo dobře. Na bolavý žaludek mohu z našich bylinek doporučit bylinnou směs ČISTÍCÍ KEŘ + DRAČÍ KREV, na nespavost a ,,nervy na pochodu“ silný odvar z ČAJE ZAPOMNĚNÍ  a extrakt MARCOREGANO.

VÝŠE UVEDENÉ BYLINKY NAJDETE ZDE

Přeji vám všem pevné nervy, hodně sil, nadhled, statečnost a hlavně velkou náruč lásky a porozumění. Pokud toužíte po poradě s kartami, nebo chcete jak na tom budete dál, stačí se objednat v odkazu níže na výklad z karet. Ráda se vám podívám.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU 2020