Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V ÚNORU 2021

Krásný a spokojený únor vám všem,

v tomto měsíci nám vládne jako hlavní karta kartička MEDVĚD. Dá se říct že se nám blýská na lepší časy, je zde silná ochrana a to jak z Vesmíru, tak i od našich Ochranných Bytostí tohoto státu, tedy našich předků. Jak se říká, čeho je moc toho je příliš a že to co se děje je za hranicí únosnosti pro většinu obyvatel říkat nemusím. Tento měsíc by tedy měl, i přes ,, bubu“ určitých skupin lidí, pomalu nabírat jiné obrátky a jeho energie by měli být o hodně jiné než měsíce předešlé, jen se bojím aby MEDVÍCEK nebyl ,, nasraný“ protože takový ,,nasraný medvěd“ v podobě rozlíceného davu není nic dobrého. A že lidé ,,nasratí“ jsou říkat nemusím, to vidíte všude kolem sebe. Teď je tedy otázka kam se tato ,, nasranost“ povede, což je zatím otevřené a hodně záleží na lidech co udělají. Ale k běžnému životu. Energie karty MEDVĚD přinášejí jak silnou ochranu, což jsem již výše řekla, tak ním pomáhají zvládnout různé životní situace s kytičkou. Podle mého názoru by se mělo začít konečně dařit a to ve všech oblastech života. Že by se začalo rozvolňovat? Nechci nic slibovat a raději se necháme se překvapit, ale na rovinu bude to velmi zajímavý měsíc po všech stránkách.

Jinak si hlídejme vlasy, vím kadeřnice jsou zavřené a tak mnozí z nás, nemaje jinou možnost, experimentujeme a zde se  mi ukazuje, že to není dobrý nápad. Navíc vlasy, stejně jako nehty a pleť jsou spojené s ledvinami a právě ÚNOR VLÁDNE LEDVINÁM. Psala jsem na toto téma článek, ten najdete ZDE.

A vzhledem k tomu, že mě už nic na téma karty MEDVĚD nenapadá, tak myslím, že by nebylo na škodu se kouknout základní témata lidského žití podrobněji.

VZTAHY – HEVZDY

A hned první co mě napadá jsou vztahy a právě této oblasti vládne velmi krásná požehnaná karta HVĚZDY. Dá se říct, že až na chvilkové ochlazení, hlavně tam kde se vztah rozpadá, se můžeme těšit na velmi krásné energie, harmonii a na vytoužený klid. Ti co hledají ,, prince na bílém koni“, sice mohou na někoho narazit, dokonce se mohou bláznivě zamilovat, ale pozor princové nejsou vymřeli, tak že si ohlídejte, aby to byl aspoň chlap který si vás váží, má vás ráda a se kterým se vzájemně budete cítit dobře. Když se totiž takový vztah povede, tak máte vyhráno na hodně dlouho. Nejméně do té doby než si to navzájem kvůli nějaké hlouposti nepokazíte. Co se týká našeho vnitřního vztahu nás samotných k sobě, pokud se vám povedlo zažít opravdový vnitřní klid, patříte mezi velké šťastlivce, a doporučuji pokračovat v tomto nastavení dál. Je to fakt super pocit. No, a ti ostatní budou mít možnost při troše práce na sobě, se k tomuto stavu přiblížit, či jej dosáhnout. Víte on ten ,, kovid“ nepřišel náhodou, je tu taky proto, abychom našli cestu k sobě samým a hlavně abychom pochopili, že s vnitřním klidem zvládneme vše sami a v pohodě.

ZDRAVÍ – RYBY

Ano, i tento měsíc nám vládnou RYBY a ještě aby ne, když RYBIČKY  jsou spojeny s vodou a potažmo s ledvinami. I tentokrát je třeba hlídat aby jste neprochladli. Mějte proto v teple nohy, ruce, břicho a záda. Pokud jezdíte na hory na túry tak si vemte něco teplého do termosky, přijde to vhod. Když prochladnete dopřejte si horkou lázeň s odvarem z přesličky, pokud nemáte vanu, tak si dopřejte aspoň horkou sprchu a šup do postele s teplým čajem a hezky se prohřát, není na škodu dát na oblast ledvin obklad z napařené přesličky, uvidíte jak vám to pomůže. Už výše jsem se zmínila, že ÚNORU LÁDNOU LEDVINY a právě ty bychom měli hýčkat. Z našich Amazonských bylinek mohu doporučit bylinnou směs PÍSEČNÝ KVĚT, extrakt FLOTRAPIEDRA, a z jednodruhových bylin určitě FLOR DE ARENA. Pokud chcete s ledvinami posílit i svou imunitu nezapomeňte na NONI, je to takový malý zázrak který dokáže tělo nahodit, hlavně pokud jste vyčerpaní.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

PRÁCE – LOĎ

I zde jsou v únoru pěkné energie, jako by se mělo vše nastartovat a rozjet. Po pravdě pro mnohé z nás je to třeba jak sůl. Navíc energie karty loď přejí pracovnímu úspěchu, ale nebude to zadarmo, budeme musíme máknout, stejně jako námořníci na galéře, když chtěli obeplout svět. A se stejnou odvahou a nadějí se tedy vrhnout do víru pracovních dní. I zde se mi ukazují jisté záležitosti, ale nechci aby to vypadalo, že lidi nabádám k neposlušnosti a rebelii, tak že jen naznačím v tom smyslu, že to bude jako v Polsku, kdy je vše již otevřeno.

PENÍZE – ZAHRADA

I zde to bude paráda, karta ZAHRADA přeje hojnosti, ale i společenským setkáním a to jak soukromým, tak i pracovním. A právě tato setkání přinesou jak radost do života, tak i uvolnění hojnosti a penízky. Moc bych všem co jsou zavření přála aby se jim vedlo dobře a byli opate spokojení jak pracovně tak i finančně. Jinak nám ostatním se povede tento měsíc dobře. Tedy lépe než v lednu, ale je zde upozornění abychom nepropadli euforii a neutráceli víc než je nutné, kdo ví co přinese březen…

Tento i měsíce další vám přeji, moji drazí, hodně úspěchů, spokojenosti, lásky, pohody a radosti. Pokud nevíte co vás tento rok čeká, doporučuji  mou PŘEDPOVĚĎ NA ROK  2021, kde ještě ponechávám jisté bonusy z ledna, abych vám co nejvíce pomohla. Ono není na škodu vědět do předu co nás čeká a taky se podle toho zařídit. 🙂

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V ÚNORU 2021