Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ 2020

Krásný den drazí přátelé,

konečně jsem se dostala ke kartě na měsíc září a po pravdě není to veselé, asi proto mi to trvalo tak dlouho.

Září ovládnou energie karty KOSA, je to tedy doba změn, výměn, spolu s tím spojené nevole, protože se nám spousta věci nebude líbit, což nám vesele předvádí politické pole svými stupiditami. Ale zase to dobré je, že bude síla ke změně, jinak řečeno lidé jsou už hodně nasraní, tak uvidíme zda se něco semele – zatím je v tomto nerozhodnuto, což ukazuje karta CESTY. Opravdu je to na nás, zda budeme plnit stupidní výmysly bláznů nebo zda konečně něco začneme dělat. A po pravdě na rozhodování moc času nemáme.

Jinak celkově se můžeme těšit na změny i v jiných oblastech života. Dobré na tom je to, že to bude rychlé, jako když zakrojíte horkým nožem do másla. Ale naštěstí jako doprovodnou kartu jsem vytáhla kartu SRDCE a tak že vše dobře dopadne a my se budeme cítit dobře.

V práci i po finanční stránce tu máme rovnou dvě doprovodné karty a to kartu SLUNCE a kartu RYBY. Tak že změny, které nastanou v této oblasti pro nás budou dobré a do budoucna nám přinesou úspěch – hlavně na pracovním poli, a spolu s ním i dostatek financí.

Vztahy doprovází karta KYTICE, jako by se lidé stmelili a drželi spolu, což dělají vždy když jde do tuhého. Vzpomínáte na rok 1989? Tak to bude něco podobné, protože kartička kterou jsem k tomu vytáhla je velmi pozitivní, je to karta SRDCE. Což znamená, že když budeme držet při sobe zvládneme všechno. sice je tu jako strašák karta KOSA, ale v tomto podání spíše přinese něco nového a dobrého.

Ve zdraví si dle čínské medicíny máme hlídat slezinu a slinivku, s tím vám pomohou bylinky TAWARILO AMARILO, ŽLUTÁ SMĚS, TAWARI, ŽLUTÝ STROM  a TAWARILLO. Více informací na toto téma najdete v článku ZDE.

VÝŠE UVEDENÉ BYLINKY NAJDETE ZDE

Ale co na to karty, co ty nám poradí?

Hlavní vládnoucí karta KOSA, je spojená s operacemi, úrazy a autonehodami, takže si to ohlídejte. Jako doprovodnou kartu zde mám kartu DOPIS,což jsou různé diagnozy, které mohou člověku otočit svět vzhůru nohama, tak se nedejte a raději si dojděte ještě jinam.  A pozor, tato karta je též spojená s informacemi ohledně našeho zdraví, ale i s médii, že by malá příprava na očkování?????? Uvidíme, vše by tomu doposud nasvědčovalo.

Přeji vám moji drazí hodně sil, dobrou náladu, nadhled, zdraví selský rozum a hodně odvahy to vše zvládnout. Pokud se budete chtít poradit s kartami,nebo se potřebujete vypovídat moje služby najdete v odkaze níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás ráda

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ 2020