Předpověď na měsíc,  PŘEDPOVĚDI

CO NÁS ČEKÁ VE LEDNU 2021

Krásné a spokojené dny moji drazí,

máme pře sebou Nový rok 2021, jaký bude dle nahlédnutí do Tarotových karet najdete v mé PŘEDPOVĚDI NA ROK 2021 kde se věnuji znamením Zvěrokruhu, pokud chcete OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021 ušitou na míru právě od vás stačí jít na odkaz ZDE.

Stejně jako, já jste i vy napjatí co nás v příštím měsíci čeká, jak se nám bude v životě dařit a zda to bude dobrý měsíc či zda se nám povede vše co máme v plánu. Po pravdě už sám Slunovrat 21.12.2020 naznačil co nás v lednu čeká a jaké se ponesou energie. Dle mého názoru to bude dobré, jelikož Slunovratové energie byli velmi příjemné a dá se říct, že nám dali jistou naději na lepší časy. Proto nám v lednu vládne karta MĚSÍC, přinášející trochu snění, sem tam lži a klam, ale co je hlavní a důležité napojení na naši intuici a napojení na MATKU ZEMI ( PACHAMAMA )  a na VESMÍR – NEBE OTCE, ale i na další Bytosti dobra, lásky a světla. Bude to velmi dobré období pro meditace, zahloubání se do sebe a přemýšlení nad smyslem našeho života, ale i nad tím co bychom rádi. A moje rada zní:,, Nekoukejte se na to co nechcete, nedávejte energii strachům, ale soustřeďte veškerou svou pozornost na to dobré co vás potká a na to co chcete. “ Jen tak se totiž dá v klidu a v harmonii přežít ten balast kolem současného stavu, který nám chystají mocipáni. Hodně nám též pomůže práce s centrem v hrudi, čím bude toto centrum aktivnější a silnější tím lépe vše zvládnete a všechny překážky a starosti zmizí přímo mávnutím čarovného proutku. Já vím, že pro mnohé z vás rok 2020 byl těžký, bolestivý, ani u mě to nebyla procházka růžovou zahradou, ala práce s centrem v hrudi mi v mnohém pomohla a nakonec to byl velmi dobrý rok, kdy jsem byla spokojená víc než kdy jindy. Díky tomuto roku jsem začala více sportovat, věnovat se sobě, rodině a to bylo pro mě velmi důležité. A povím vám tajemství, pokud máte s hrudí aktivní i solar a břicho máte i hojnost a nemusíte se bát o přežití, což mohu sama z mí zkušenosti potvrdit. Leden stejně jako celý rok 2021 se ponese hlavně v důležitých tématech a v práci na sobě, jelikož jedna kapka v moři má stejný význam jako celý oceán. A je hodně na nás zda se staneme kapkou čisté pramenité vody, vody života a světla.

VZTAHY – PTÁCI

Ve vztahové oblasti bude práce s centrem v hrudi nejdůležitější téma, jelikož velmi ovlivní to jak se sami cítíme, jak se cítí ledé v naší přítomnosti a zda nám právě tato nejdůležitější oblast života bude lítat nahoru a dolu jako na horské dráze nebo zda to bude pohoda, klid pospolitost a vzájemná podpora. Já vím všichni jsou z těch restrikcí unavení, naštvaní, plní strachu, ale to je právě to co nám dělá tyto vztahy těžké a bolavé. Všichni toto zažívají, nikdo si není ničím jistý, ale to neznamená, že právě na sebe budeme jak malé děti na písečku. Otočme to, dejme si lásku, porozumění, pochopení a uvidíte že z houpačky pak bude cesta plná krásné harmonie. A tam kde to již nefunguje je lepší vše ukončit a jít dál, nemá smysl se trápit v něčem kde není vůle druhého a kde je místo 100% jen nedorozumění, hádky a křik. Vím, že to je někdy těžké, ale uvidíte, jak se vám uleví a jak najednou ožijete. Už moje babička říkala: ,, tam kde není vůle, nemá cenu se snažit.“ A tak to platí jak ve zdraví, tak i ve vztazích, ale i v životě celkově. Mějte se rádi, važte si sebe a nenechte si ubližovat, nestojí to za to, pak jsou právě z tohoto nemoci.

ZDRAVÍ – RYBY

Když už jsem nakousla téma zdraví, tak se vrhnu rovnou sem. Vládne nám zde karta RYBY, tak si hlídejme ledviny, cesty urologické, močový měchýř a vyprazdňování. V kombinaci s kartou MĚSÍC která nám vesele vládne celý leden si ohlídejte skryté záněty v této oblasti, nesedejte na studené a mějte chodidla, záda a břicho v teple. Pokud přeci jen zánět močových cest chytnete mohu doporučit kombinaci bylin a extraktů TRNITÝ KEŘ + UNCAFLORA + DRAČÍ KREV.  Obden koupele z přesličky, tak že budou ponořené ledviny a břicho do půli, a každý večer obklad z Švédských kapek. A hlavně ležte v teple, necourejte do práce, tohle je třeba vyležet nebo se vám nemoc vrátí.

PRÁCE – SLUNCE

Sice je většina národa zapikolovaná doma, obchody jsou a budou zavřené, ale karta SLUNCE přináší nové možnosti v pracovní oblasti, nové příležitosti. To znamená, že ten kdo se nebude bát si práci najde a po pravdě hodně to zde táhne na tzv. přírodní práce, tedy práce kolem zvířat, rostlin, stromů. Tady SLUNÍČKO  svítí nejvíce. Jinak ostatní co chodí do práce a mají v tomto období obživu jistou se mohou těšit z pracovních úspěchů a požehnání v této oblasti. Jak jsem napsala výše, kdo chce tuto oblast podpořit i energeticky, tedy vnitřně přes sebe změnit svůj osud, doporučuji pracovat s centry břicho + hruď + solar. Tato centra mají vliv i na hojnost a peníze.

PENÍZE – RÁKOSKY

Začátek ledna u mnohých bude těžký, nebude dost peněz, je to tím, že lidí ještě nepochopili jak zacházet s touto energií a že právě strach z nedostatku může blokovat hojnost ještě více, pak padají do ještě větší chudoby. Proto doporučuji pracovat s výše uvedenými centry. Právě tento strach který se zde ukazuje, bude tvořit vnitřní neklid a díky tomu k sobě přitáhneme to co nechceme. Naštěstí tato předpověď přichází včas, tak že už teď se na strachy vykašlete a prostě si v sobě nastavte hojnost, dostatek a co nejvíc peněz a nepochybujte o svém rozhodnuté, any kdyby myšlenky dotírali kdo ví jak. Prostě je pošlete do háje. Ten kdo toto zvládne a navíc podpoří energeticky má v lednu jasnou hojnost a nemusí se bát žádných RÁKOSEK a ani složenek nenažraných.

Přeji vám moji milovaní krásný leden, hodně pohody, lásky, hojnosti a radosti.

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. A pokud toužíte vědět co vás čeká příští rok neváhejte se objednat na PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021, za chvilku budou termíny přímo narvané k prasknutí.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

VÝŠE UVEDENÉ BYLINKY ZAKOUPÍTE ZDE

Mám vás ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO NÁS ČEKÁ VE LEDNU 2021