Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

CO PŘINESE ÚPLNĚK 12.8.2022

Krásný den drazí přátelé,

dnes 12. srpna ve 3:35 ráno nám začal SUPER ÚPLNĚK VE VODNÁŘI. Jedná se o poslední ze tří SUPER ÚPLŇKŮ tohoto roku, první začal 14.6. 2022 ve 13:51 a byl ve znamení STŘELCE. Právě tento Střelecký úplněk otevřel jistá témata, která máme ve VODNÁŘEKÉM ÚPLŇKU dokončit. Úplňky a hlavně super úplňky nám ukazují co máme zpracovat, čeho se ,, zbavit “ abychom mohli jít dál svou cestou. Sílu úplňků a super úplňků cítíme již několik dní dopředu, témata se nám ukazují jak na běžícím pásu a nám tedy nezbývá než se jimi zabývat a snažit se si s nimi nějak poradit, naštěstí hvězdy i karty jsou dostatečně dobrými rádci a pomohou nám vše v klidu a s nadhledem zvládnout. Pojďme se tedy na to podívat.

 

Dá se říct, že dnešní ÚPLNĚK VE VODNÁŘI, přináší dokončení témat, která jsem začali řešit již v červnovém úplňku. Právě až teď jsem schopni se vydat cestou, kterou jsem si  po dlouhých hodinách a dnech příprav a přemýšlení  vybrali.  Vodnář nám v tomto směru velmi pomůže jelikož jeho propojení s vodou, tedy s city nám pomůže dočistit a očistit všechny těžké energie které nám v našem rozhodnutí brání, např strach a to pomocí vody a dechu. Právě dech bude v tomto směru velmi důležitý a pomůže nám postupně zpracovávat vše co v našem dalším životě už nechceme. Přinese tím lehkost daný nadhled a odvahu k jednání.

Startun, který je vládcem karmy nás bude tlačit do rozhodnutí a my budeme muset jednat, což může trochu ,,zahrát na nervy“. Jeho vliv bude hlavně v tom abychom si uvědomili, že jsme pevně rozhodnuti jít danou cestou a že naše rozhodnutí je správné a v zájmu naší duše. Pokud jdete proti své duši popřípadě nechte převzít odpovědnost za svá jednání právě tento úplněk na to posvítí a my se nebudeme moci schovávat za výmluvy a přetvářku, budeme muset jednat ať se nám to líbí nebo ne. Pokud se rozhodneme přijmout tuto výzvu budeme mít silnou podporu Saturnu a tím pádem se můžeme těšit na velký úspěch a to ve všech oblastech života. Dá se říct, že se tryskově posuneme dál.

Uran s Dračí hlavou ( Severní uzel ) přinese v tomto Vodnářském úplňku témata která budeme řešit celý srpen, již týdny před tím jsem se dotkly témat energetiky, zemědělství, ale i financí a práce. Právě tato konjukce přinese velké změny v těchto tématech a  to hlavně na globální rovině. My budeme v našich životech spíše řešit, jak si poradíme s energiemi, které mohou vysát naši peněženku a tím pádem hledat vhodná řešení k samostatnosti v této oblasti. Můžeme se tedy připravit na výrazné změny v našich životech. Ti co se nebojí jednat a přijmou dané výzvy se mohou těšit úspěchu a dokonce i z nějaké té korunky navíc.

Výše uvedené kombinace mohou být trochu těžké, můžeme se cítit nejistě, neklidně, dokonce i někdy zahnáni do kouta. Naštěstí léčivé energie Vodnáře nám v tomto směru hodně pomohou a pokud si uvědomíme, že sice svět nezměníme, ale můžeme měnit věci v našich životech, jinak řečeno:,, Co nemůžeš řešit, to nech být. Co řešit můžeš, to vyřeš.“ Proto neplýtvejme energií tam kde s tím nehneme, ale soustřeďme svou energii na věci pro nás důležité. Hodně nám v tomto směru pomůže právě léčivá sála Vodnáře, který skrze dech čistí staré a těžké emoce a dokáže je přeměnit v pozitivní. Dovolte proto Vodnářskému úplňku, aby otevřel vaše srdce a naplnil vás láskou a silou na dyn příští.

Tak to byli hvězdy a co nám radí kartičky?

 

Co budeme řešit v době úplňku?

 

První kartu máme RYTÍŘE POHÁRŮ, který přináší uzdravení daných situací, čištění karmy a dokončení začatého, ale i přeměnu energie. Vše co jsme v poslední době řešili bude změněno tak, abychom věděli kudy a kam máme jít. Nasměrujeme se skrze naše city – intuici a budeme jasně vědět, že daná cesta je správná. tudíž se upevníme v rozhodnutí jednat a dělat změny v našich životech. Navíc RYTÍŘ POHÁRŮ posiluje vztahy, a to jak s naším okolím, tak sama se sebou. Uvědomíme si co od života chceme a co ne. Bude zde velká touha po svobodě a zároveň budeme ,, rozbíjet“ klec ve které se nás snaží osud – situace držet. Najdeme vhodná řešení, která nám s tím pomohu a to povede ke šťastnějšímu a svobodnějšímu životu. I za cenu rozchodu ( rozvodu ) pokud daný vztah není funkční.

 

 

Druhou kartou je karta VĚLEKNĚZ, která jasně říká, že to co máme v srdci a ve své hlavě to se nám zrealizuje. Jsme tvůrci našeho života, navíc velmi chytrý národ, který si umí poradit a přežít v každé situaci. využijme své dary v náš prospěch a řešme to co nás tíží hned. Navíc strach z nedostatku můžeme vytlačit vírou, že je o nás vždy postaráno, což opravdu je. Nezapomeňme, že jsme to my kdo tvoří svou realitu a svůj život. Též karta VELEKNĚ ukazuje na vyčištění karmických zatížení, ale budeme muset projít docela těžkou zkouškou. Pokud ji přijmeme tak budeme korunováni velkým úspěchem ve všech rovinách života.

 

 

Poslední, třetí karta, karta KRÁLOVNA DISKŮ je spojená s majetkem, financemi a prací. V této oblasti budou velké změny, proto doporučuji jednat, nebát se změn a jít za svým ,, klidem“. V budoucnu bude hodně firem krachovat a proto doporučuji už teď myslet na to, aby jste byli pracovně a potažmo i finančně zajištěni. Energie KRÁLOVNY DISKŮ vám ukáže cestu jak vyřešit své finance a vše zvládnout i když se zdražuje a vy nevíte kudy kam. Těm co se nebojí a ví, že se o sebe umí vždy postarat přinese úspěch v majetkové a pracovní oblasti. Jen je třeba poslechnout své srdce a pokud cítíte, že máte něco udělat udělejte to. Navíc téma zdražování a peněz se potáhne celý srpen a ze všech stran uslyšíte co vše se zdražuje a jak je to hrozné, vy však nedovolte nikomu, aby nahlodal vaše nastavení. Tím ovšem neříkám, že nemáme nic dělat. Např. pokud máte rodinný dům a vytápíte jej plynem či elektřinou je dobré se zamyslet nad jinou alternativou vytápění např. kamna na tuhá paliva s výměníkem apod.  Hojnost přeje připraveným, na to nezapomínejme.

 

A co kartičky radí aneb jak to dopadne.

Dá se říct, že hvězdy i karty radí celou dobu to samé co karta MÍRNOST. Buďme v sobě, přeměňme negativní energie v pozitivní skrze odpočinek a meditaci a nečerpejme co nejvíce sil na změny které budeme muset díky vlivu Saturna řešit. K nastolení harmonie použijme silné léčitelské schopnosti Vodnáře, vody a dechu abychom byli co nejsilnější a napojeni na naši intuici – srdce a potažmo Zdroj ( Stvořitele ). Hodně v tomto směru pomáhá vděčnost a víra. Já osobně denně dělám dvě modlitbičky a to ráno a večer: ,, Děkuji ti Stvořiteli za vše co jsi mi dal, dáváš a budeš dávat, děkuji i za to co jsi mi nedal. Děkuji za tvou lásku, hojnost, zdraví a spokojenost v životě. “ To stačí. Můžete danou modlitbu uzpůsobit k obrazu svému, přidat si tam i další bytosti, např Anděla Strážného, Živly, Matku Zemi, nebo změnit text k obrazu svému apod.

Přeji vám krásný super úplněk a nezapomeňte, že se jeho silné energie potáhnou ještě další tři dyn a to je hodně času na to zjistit co od života chci a rozhodnout se pro dané změny. No, a když to nepůjde po dobrém, tak se nic neděje Saturn vás sám trošku popostrčí, aby jste šli svému štěstí vstříc.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CO PŘINESE ÚPLNĚK 12.8.2022