Můj bylinkový e-shop

Krásný den moji drazí přátelé,

    mnozí z vás ke mě chodili a chodí pro léčivé bylinky léta letoucí, stejně jako na výklady z karet, dobré rady a nebo jen tak na               ,, pokec“. Všechny vás moc ráda vidím a vždy se na naše společná setkání těším.

Po smrti mé kamarádky Šárky Hanak, na jaře 2018 jsem měla vidění, kdy mi Bytosti světla zdělili, že mám založit obchod, a pomoci Petrovi Chobotovi. Po pravdě se mi do toho moc nechtělo, jelikož ten kdo se živí tím, že pomáhá lidem nemá nikdy peníze nazbyt a zařídit si obchod s bylinkami je dost finančně náročné a v mém případě by to znamenalo půjčku. Což jsem tedy odmítla jako nereálnou fantasmagorii a žila jsem si v poklidu dál.

Jenže Bytosti Světla mi nedali pokoj, s tímto nápadem mě navštěvovali čím dál častěji, dávali mi různé možnosti jak obchůdek rozjet. Jednou z nich byl e-shop a tak jsem si řekla proč ne, zkusit to mohu, ale měla jsem podmínku a to souhlas a spolupráci s Petrem Chobotem. Tak jsem nakontaktovala lidi v tenkrát vznikající INCE BOTANICE a čekala co bude. Do dvou dnů mi zavolala Alex, že tedy Petr s naší spoluprací souhlasí a tím pádem kam mají dovést zboží.

A pak to šlo ráz na ráz.11.11.2018 jsem založila e-shop BYLINKY Z AMAZONIE,12.11.2020 mi poslíček z INCY  přivezl čaje a vše co bylo v té době v prodeji. Od té doby spolu spolupracujeme a pomáháme tam kde je to třeba.

Dnes jsem ráda, že jsem naléhání Bytostí Světla poslechla, jelikož tato práce má smysl.

Kromě produktů od INCA BOTANICA zde najdete kvalitní amazonské bylinky od fa. ORO VERDE, přípravky od fa. DIOCHI, skvělý med a kosmetiku do fa. PLEVA, ale i nějaká ta ,,cingrlátka“ vyráběná indiány z Peru a Amazonie a krásné vůně dovážené z této oblasti, které se používají k různým druhů rituálů, ale i též jako příjemné kolínské, které nám zvyšují naše vibrace a přitahují do ašich životů to po čem otužíte.

NÁŠ E-SHOP WWW.BYLINKYZAMAZONIE.CZ  NAJDETE ZDE.

Těším se na vaši návštěvu

Blanka Čížkovská Magicstar