CO NÁS ČEKÁ

JAK BYLO 11.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 12.6.-13.6.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

omlouvám se za zpoždění, ale vy sami víte, že pátek byl hodně náročný, přesně tak jak ukazuje karta MRAKY. Ano, stejně jako většina z vás jsem řešila spoustu ,, problémů  a starostí“, které neměli konce až jsem večer padala na ústa. Byl to náročný den. Naštěstí doprovodnou kartou byla karta SRCE, tak že se to s trocho nadhledu a vnitřního klidu dalo zvládnout. U mě vše bylo korunováno nespavostí mého synka, který od středy prostě nechtěl spát a já díky jeho nespavosti usínala každý den kolem čtvrté ráno. No, to se pak těžko drží emoce na uzdě a zachovává vnitřní klid, když sotva lezete a mozek hlásí eror. Ale zvládla jsem to i když jsem si sáhla na pomyslné dno. Naštěstí  je to za námi a vše se dává do ,, mých kolejí“ a doufám, že si je udržím i o prázdninách kdy syn bude celé prázdniny doma.

Dnešní den, tedy sobota se nese v trochu jiném duchu, i když ani to není žádná sláva jelikož nám vládne karta LIŠKA. Výhodou této karty je komunikace, což je super, můžeme si vyříkat pojmy a dojmy a dát, pomocí karty SLUNCE, vše do pořádku jak k své spokojenosti, tak spokojenosti ostatních. Jen hlídejte penízky a různé dohody, aby byli i ve váš prospěch. Ve zdraví pozor na krk, dutiny a uši, s těmito orgány je LIŠKA spojená a mohlo by dojít k nechtěným virózám a zánětům. Když jsme u krk, ten je spojen s komunikací a proto je dobré z plna hrdla říct co vám vádí nebo co si přejte a nedusit to v sobě., tím by jste si zadělali na problémy hlasivek a štítné žlázy.

V neděli bude lépe mám tu jako hlavní a jedinou kartu a to kartu DÍTĚ, což je paráda. Pokud se na svět budeme dívat dětskýma očima uvidíme spoustu krásy a zažijeme hodně radosti. Dítě je bezstarostné, vše zkoumá a má radost ze všeho co objeví. No, my dospěláci toho asi už moc neobjevíme, ale radovat se můžeme, třeba z toho, že je dobře a hezké počasí. Já osobně se raduji z toho že jsem začala o sebe více pečovat a najdu si denně hodinku na to abych si šla zaběhat nebo zajezdit na rotopedu, což je paráda. Je to fajn pocit když se člověk hýbe, celý den je pak jiný a chemické látky v těle pak fungují tak, že máte radost ze všeho a je vám prostě dobře. Děti celkově se rády hýbají, dá se říct, že pohyb milují a nedivím se jim, tak skvělý pocit z toho že vnímáte své tělo. A  to za to stojí.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, lásky a spokojenosti.

Pokud se potřebujete poradit s kartami jsem zde a můžete se objednat na výklad  v odkazu níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK BYLO 11.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 12.6.-13.6.2021