CO NÁS ČEKÁ

JAK BYLO DNES 4.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 5.6. – 7.6.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes byl hektický den a není divu vládla karta JEZDEC a abych naplnila její poslání lítala a jezdila jsem od čerta k ďáblu, ale už je večer a konečně klid, i když jak pro koho. Já ještě jdu makat na bylinky z Amazonie a naskladňovat nové věci. Dnešní den měl zrychlené energie, tak že i čas letěl jak blázen, ale kdo si udělal harmonogram vše v klidu zvládal. Ono i v chaotické dny se dá udržet klid a nepropadnout nepříjemnému pocitu kolem žaludku. Vždy máme volbu a vždy si můžeme vybrat co je nám milejší. Je pravda, že čas, který jsem věnovala sobě přinesl v tomto směru hodně pozitiva a ne jen v něm. Zastavení v chaosu není na škodu, utříbíte si myšlenky, nadechnete se a vše jde mnohem lépe.

Dnes jsme si měli hlídat zbrklá a unáhlená rozhodnutí, a je jedno zda byla udělána dobrovolně nebo pod nátlakem okolností. Což mohlo vést i k nepříjemným vnitřním pocitům a nervozitě, potažmo k hádkám apod. Ale to tak chodí, když je člověk v ,, presu.“  Zdravotně se mi zde ukazují autonehody, tak nejezděte naštvaní a nespěchejte. Za chvilku tento den končí a věřím, že sobota bude ve větším klidu.

Sobota se nese ve znamení karty ZAHRADA. Lidi to potáhne ven, do přírody, ale i sdružovat se, dát si s přáteli sklenku a v klidu ,, pokecat“. Proč ne, je nám přáno, zahrady nabízí možnost grilování a společného posezení v soukromí a bez testů. Sice nám hlásí bouřky, ale i tak si lidi nenechají kazit náladu a užijí si trochu toho společného času.

Zdravotně si hlídejme přemíru alkoholu a hlavně nedělejte kraviny a nefrajeřte, mohlo by to skončit trvalými následky. A upozorňuji než vyrazíte ,, kalit“, tak se pořádně najezte a nepijte na lačno, taky nebude na škodu mít na zítra připravený pořádně silný vývar či česnečku, aby jste se rychle postavili na nohy.

Neděle je ve znamení karty KYTICE, tak že pohoda, klídek, jak ve vztahové oblasti, tak i celkově si užijete pěkný den. Myslím, že někde bude ,, dojezd“ ze soboty, ale dobrá polívka a ,, vyprošťováček“ to spraví. Jen si hlídejte žaludek, ten by mohl být díky játrům na vodě.

Přeji vám krásné dny, hodně radosti, zábavy a pohody. Pokud se potřebujete poradit s kartami jsem zde a můžete se objednat na výklad  v odkazu níže.

CHCI SE PORADIT S KARTAMA

Mám vás ráda, ale to vy víte

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK BYLO DNES 4.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ O VÍKENDU 5.6. – 7.6.2021