CO NÁS ČEKÁ

JAK BYLO O VÍKENDU 19.6. – 20.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ 21.6.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

o víkendu nám vládne karta ZAHRADA, protože na sobotu i neděli padla jedna a ta samá karta, mohu jen říct, že to je super čas. Karta ZAHRADA je o společnosti lidí, oslavách, setkání, ale i o spojení s přírodou a toulkami v ní.  U nás to vysloveně sedí, jelikož můj milovaný syn má ,,narozky“. Tak že se tu od pátku večer lítalo a chystalo se, aby to byl opravdu super den, který syn užije plnými doušky a povedlo se. Sobota byla jedna velká oslava, jejíž veselí a návštěvy se k nám táhnou ještě dnes.  Kluk si to fakt užil a po pravdě mi taky, protože jsme viděli lidičky, které jsme viděli opravdu moc rádi. Sice to nebyla pokrevní rodina, ale co je dnes rodina? Dle mého názoru lidé se kterými nám je dobře a kteří jsou tu vždy když potřebujeme, což naše obě rodiny ( moje a mého muže ) nesplňují,  ale nám to nevadí. Máme svou vlastní rodinu složenou z lidí které máme opravdu rádi a se kterými je fajn.

Po takovém skvělém víkendu se ani nechce jít v pondělí do ,, rachoty“. V podělí ale nebude tak zle, máme tu kartu RYBY a to je vždy pohoda a v pondělí tuplem. Karta RYBY nosí štěstí v finanční oblasti, v práci ale i ve vztazích tak že to bude super den. Mě zítra čeká zase lítání, ale naštěstí jen pracovní, protože mám jednání s dalším dodavatelem, tak že uvidíme jak to dopadne. Dle karet dobře. Můj tým už konstatoval, že začínáme být největší e-shop ohledně prodeje Amazonských bylin, což jsem moc ráda. I když jsem tohle ani nečekala, když jsem bylinky zakládala. Ale mám radost, pomalu rosteme a dáváme nové a nové zboží i dodavatele. 🙂

Moc vám přeji aby se vám dařilo a byli jste spokojení. Pokud se budete chtít poradit s kartičkama, tak služby jsou už plně v provozu, prohlédnout si je můžete ZDE.

Přeji vám krásné dny

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK BYLO O VÍKENDU 19.6. – 20.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ 21.6.2021