CO NÁS ČEKÁ

JAK BYLO V ÚTERÝ 29.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ 30.6.2021

Krásný a spokojený den moji drazí,

včera nám vládla karta DOPIS, posel dobrých a špatných zpráv. To je otázka? Ono záleží na tom jak se na zprávy, které dostanete díváte. Někdo má radost, že bude mít např. dalšího potomka, a jiný se nad takovou zprávou hroutí a přemýšlí na jaké větvi si to hodí. Vše je otázka pohledu.

Mě včera karta DOPIS oznámila, že můj zdravotní stav není nic moc, že mám cukrovku, problémy se srdcem ( což logicky s cukrovkou i souvisí ), silně zatížená játra, jsem tlustá jak prase ( to vidím to mi říkat nemuseli ) a že pokud nic neudělám zbývá mi pár let života. No, koukala jsme na to jak puk, protože nic na sobě nepozoruju a přemýšlela jsem kde jsem tenhle ,,koktejl dobrot“ zdědila a co s ním.

Ono je jednoduchý to vzdát začít brečet jak je život nespravedlivý a další podobnosti, to je jedna varianta jednání kterou lidi volí. Pak je varianta nechat se litovat, to taky lidi dělaj. Ale já ani jednu z již jmenovaných metod nesnáším, tak že jsem se rozhodla zatnout zuby a něco s tím dělat. První co jsem zjistila, že moje babi ze Stříbra byla stejně nemocná a umřela na infarkt ve spánku – dobrá smrt, taková by se mi líbila. Tak že jedno pozitivum to má neumřu na raka a nebudu se kroutit v bolestech.

Naštěstí mám naše bylinky tak že je spolu s dietou a doporučeným pohybem zařadím do denního řádu a bude klid a hlavně zdraví. Když je nemoc podchycená v začátku, tak se dá rychle vyléčit. Ale i zde platí pravidlo: ,, Kolik let se nemoc tvořila, tolik měsíců se léčí.“ Když jsem si to sesumírovala v hlavě, tak jsem vlastně ráda, že to vím, protože mohu jednat a v čas podchytnout nepříjemnosti, které by se při nevědomosti pěkně rozjeli a léčilo by se pak hodně dlouho a blbě.

Ale mám i z toho poučení a to že člověk musí taky myslet na sebe a ne furt na druhé a na sebe kašlat, což jsem posledních 11 let dělala a tím se hezky aktivovala rodová predispozice. Mimochodem moje babička ze Stříbra byla úplně stejná ( chce se mi napsat stejnej blbec ) jako já.

Tak to byl můj včerejšek v podobě karty DOPIS. Doufám, že u vás byl tento den plný krásných a pohodových zpráv.

A jdeme na dnešek tady na středu 30.6.2021. Máme konec měsíce a máme i půlku roku za sebou. Ne, nebudu dělat předpověď na příští měsíc, máme tu kartu dne a to myslím stačí. Dnes nám vládne karta PTÁCI.

Je to dobrá karta, taková vzdušná, její energie jsou ,, houpavé“ tak že spolu s nimi nám může lítat tlak a nálada nahoru a dolu. Pokud svoje nálady udržíme na uzdě, bude to hodně pohodový den, kdy by se nám díky spolupráci, jelikož karta PTÁCI je i o partnerství a pomoci, mělo dařit. Vzhledem k včerejšímu výpadku proudu u nás toho mám hodně, tak že spolupráci v podobě pomoci mého synka ráda uvítám.

Víte ono někdy je toho moc a není na škodu si o pomoc říct, nejsme roboti a požádat o pomoc není žádná ostuda. Znám hodně lidí co si o pomoc neřeknou jen proto aby neztratili ,, glanc“, to je kravina. Tím, že uznáme že jsme jenom lidé přece nepřijdeme o to aby si nás lidi vážili,  ale naopak ukážeme, že jsme taky jen lidé jako oni. A navíc lidi si vás budou vážit stejně jako dřív a ochotně přidají pomocnou ruku, když toho nebudete zneužívat, to je pak spíš nas….

Dnes hlídejte penízky, aby vám je vítr neodfoukl, i zde budou lítat jejich energie nahoru dolu a je třeba přemýšlet kam a jak je investujete.

Tak že nás čeká fajn den a můžeme se na něj těšit.

Já vám přeji aby byl v pohodě a v klidu, aby jste si jej užili a bylo jen a jen dobře. Pokud budete chtít udělat kartičky najdete je ZDE.

S láskou vaše

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK BYLO V ÚTERÝ 29.6.2021 A CO NÁS ČEKÁ 30.6.2021