CO NÁS ČEKÁ

JAK BYLO VČERA 3.7.2021 A CO NÁS ČEKÁ DNY NÁSLEDUJÍCÍ

Krásný a spokojený prodloužený víkend moji drazí,

včera vládla karty RYBY, což je paráda jelikož tato karta přeje hojnosti, podnikání, ale i utrácení. Celkově tento den se nesl v duchu dobrých energií, pospolitosti a radosti. My včera tyto energie využili k týdennímu nákupu potravin a pak společnému rodinnému posezení a odpočinku. Den to byl velmi pěkný, klidný a vládla pospolitost a láska.

Dnes je neděle a tedy den kdy se nemá dělat, ale vzhledem k tomu že po náročném týdnu jsme si odpočinuli včera, tak my vyrážíme kultivovat naší zahrádku, vyplít co je třeba, posekat trávu a užít si tu krásu jak tu vše kvete. Vládnout nám k tomu bude karta JEZDEC, která ukazuje jak nám to půjde pěkně od ruky a rychle. Tak že pokud bude síla mohla bych ještě vyrazit na túru se psem. I u vás by měla jít práce hezky od ruky, sice budeme mít pocit, že den uteče jak voda, ale i spolu s ubývajícím časem ubyde i práce. Měl by to být pěkný den, kdy by se mělo dařit. Dokonce karta JEZDEC přeje cestování, tak že pokud plánujete nějaký ten výlet s chutí do toho. Jen si hlídejte kotníky a kolena aby jste někde špatně nešlápli.

V pondělí nám vládne karta KŘÍŽ, což je, jak sami víte, spojené s naší karmou a našimi karmickými dluhy. Ono hodně záleží na samotném člověku jak to má. Jsou lidé kteří se s karmou ještě perou a zažívají nepříjemné chvilky, aby pochopily a lekce se ztratili. A pak jsou lidé, kteří to už mají srovnané a tím pádem mají klid. Hodně tedy bude záležet na nás a našem postoji, jak to je a jak to bude, jak tento den tak i dny následující.

Ve zdraví si hlídejme kříž, mohl by docela pobolívat ale vy víte že na bolaví kolena a záda je dobrá Amazonská liána a Marcocura.

V úterý opře padla karta KŘÍŽ, tak že to je to samé co v pondělí. Jinak řečeno: ,, Jaké si to uděláš, takové to máš.“

A máme tu středu, to nám vládne karta PÁN, což jsou dobré energii na začínající, i když krátký, pracovní týden. Mělo by se nám dařit ve všech oblastech života, je zde hojnost, nasměrování ale i úspěch, jediné co bychom si měli hlídat je sobectví. Pozor neplést si sobectví se sebeláskou, to je něco jiného. Sobec šplhá po zádech druhých nahoru, zatím co sebeláska je o tom že si nenecháte ,, srá..“ na hlavu.

Jak vidíte budou to docela hezké dny na což se těším. Až se někteří z vás dostanu do fáze kdy pochopí že vše má dvě strany mince, tak se přestanete hroutit ze špatných karet. Ono i to špatné je totiž dobré, něco nás naučí a posune dál.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, klidu a lásky. Pokud zatoužíte se poradit s kartami, moje služby najdete ZDE.

S láskou vaše

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK BYLO VČERA 3.7.2021 A CO NÁS ČEKÁ DNY NÁSLEDUJÍCÍ