CO NÁS ČEKÁ

JAK JE DNES 1.7.2021 A CO NÁS ČEKÁ ZÍTRA 2.7.2021

Krásný a spokojený den moje zlatíčka,

dnešní den je sice pošmourný, ale kartu máme dobrou. Vládne mám totiž karta CESTY. Její energie jsou o rozhodování, ale i nasměrování. Někdy tato rozhodnutí jsou jednoduchá jindy složitá, ale první co změnu nastartuje je myšlenka. V životě jsem zažila hodně chvil kdy jsme se musela rozhodnout a udělat změnu, vždy toto jednání doprovázel pocit nejistoty a strachu co bude dál a jak to dopadne. Z mé zkušenosti mohu říct, že vždy to dopadlo dobře, protože když se rozhodnete jít za svým cílem, tak se Vesmír spojí a udělá vše proto aby se váš sen – rozhodnutí realizovalo, i když začátky jsou někdy krušné a bolavé.

Karta CESTY je spojená a oběhovým systéme, žíly a cévy jsou takové naše dálnice a cestičky které nám po těle roznáší vše potřebné. Zrovna včera jsem na toto téma napsala článek, který najdete zde.

Zítra, tj. pátek nám vládne karta LILIE. Tato karta je hlavně spojená s rodinou, se společenstvím, vztahy ale i se sexualitou.

V páteční den, budeme procházet zkouškou zda jsou v nás staré křivdy, které nejsou zpracované a my se s nimi budeme muset poprat. Zda řešíme sebe a své záležitosti a nebo zda strkáme nos tam kam nepatří a kalíme vodu. Právě tyto postoje nám mohou dost znepříjemnit život a po pravdě ne jen nám.

Ve zdraví si v pátek hlídejte pohlavní orgány, hlavně neprochladněte. Tanga jsou sice hezké kalhotky, ale hodí se tak na erotické hrátky a ne na běžné nošení. Stejně tak dlouhý pobyt ve studené vodě nedělá ledvinám a ženským pohlavním orgánům dobře, tak si to ohlídejte.

Sice máme kartu LILIE, která nosí hojnost v finanční oblasti a pracovní úspěch, ale pozor aby vás o penízky někdo o kom si myslíte že vás má rád neobral, to riziko zde bohužel je.

Přeji vám krásné dny hodně pohody a radost. Pokud se budete chtít poradit s kartami, tak moje služby najdete ZDE.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK JE DNES 1.7.2021 A CO NÁS ČEKÁ ZÍTRA 2.7.2021