Karta dne,  PŘEDPOVĚDI

JAK JE DNES 23.2.2021 A CO NÁS ČEKÁ 24.2.2021

Krásný slunečný den moji drazí,

v návalu práce jsem se utrhla a honem jdu udělat karta na dnešek ale rovnou i na zítra, ať víte co nás čeká. Nebudu zdražovat a hned se na to vrhnu.

Dnes nám vládne karta  KNIHA. Energie karty KNIHA jsou spojené se vzděláním, prací na sobě, úřady a školami, tak že kdo chce může se vzdělávat, tedy zatím online nebo jako samouk. Zda půjdou děti od března do školy pod podmínkou testů je ,, i ve hvězdách otevřené“, tak že si počkáme co naši ,, šašci“ vymyslí. Ten zmatek co předvádí by zblbl každého, tak že se nedivím že v tomto směru jsou karty jak vyšinutý stejně jako Vesmír, který nechápavě krotí hlavou nad jejich ,,debilitou“. Co neděláme? Nic, můžeme se sice vztekat, nadávat, diskutovat ale to je tak vše co můžeme dělat a popravdě i to  nikam nevede. Jinak tento den si hlídejte smlouvy a dohody mohou skrývat ,, tajemství“ které by jste odhalili později a mohlo by vás to nemile překvapit. Jinak zbytek dne bude v pohodě a pokud můžete jděte ven, čerstvý vzduch a slunce jsou nejlepší lékaři, ,,náhubky“ a ,,očíčkování“. To už věděli naši moudří předci.

 

Zítra nám vládne karta RYBY. Tento den přeje hojnosti, financím a pracovním úspěchům. Tak že nás čeká docela fajn den. I ve vztazích se nám zadaří a budeme se cítit spokojeně. Což vám všem přeji. Ve zdraví si hlídejte prochladnutí ledvin  a močového měchýře. Pokud se tak stane mohu doporučit na ledviny PÍSEČNÝ KVĚT + extr. FLORAPIEDRA + NONI,  na močové cesty  TRNITÝ KVĚT ( teď je v akci ) + extr. UNCAFLORA + NONI.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Přeji vám krásné dny

Pokud si nebude vědět rady klidně mi napište, ráda se vám do karet kouknu a předám jejich moudré rady. objednat se můžete ZDE:

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAK JE DNES 23.2.2021 A CO NÁS ČEKÁ 24.2.2021