Nezařazené

JAKÝ MÁME VÍKEND 20 – 21.2.2021

Krásný a spokojený víkend moji drazí,

omlouvám se že píši až teď, v pátek jsem zjistila jak máme doma krásně ostré nože díky jejich nechtěné návštěvě v mé ruce, tak jsem nebyla schopná psát, ale už je to lepší. Sice pořezaný palec nefunguje, ale už nekrvácí a dá se trochu něco dělat. No aspoň vím, že opravdu ostré nože řežou i to co nemají. 🙂 Z toho důvodu udělám dnes jen rychlovku, aby jsme aspoň zbytek víkendu věděli co a jak.

Tak že celkově tomuto víkendu vládne karta PÁN, tak bychom si měli jít za svým. Tyto energie mohou ve vztazích způsobit trochu rozbroje hlavě co se bude týkat dítek a testování ve školách, ale s dobrou vůlí se dá dohodnout i toto. Bohužel atmosféra doma může být díky tomu trochu napjatá. Jinak by se mělo dařit v práci, obchodě ( pokud jej máte v provozu ), finanční a majetkové oblasti. To je zde hodně dobré.

Zdravotně si hlídejte solar, domácí nepohoda se odrazí právě tam, velmi dobře vám s trávením pomůže bylinná směs ČISTÍCÍ KEŘ.

Bližší informace o výše zmíněných bylinkách a extraktech najdete zde.

Přeji vám šťastný zbytek víkendu, hodně lásky, pochopení a pohody.

Do neděle nechávám ještě běžet PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021, ale pak ji stáhnu a budou k dispozici jen běžné výklady, tak že pokud chcete využít tuto skvělou službu máte na to jen pár dní.

CHCI SE PORADIT S KARTAMI

Mám vás moc ráda a myslím na vás

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JAKÝ MÁME VÍKEND 20 – 21.2.2021