Co přinese nov?,  Ostatní důležité predikce...,  PŘEDPOVĚDI

JARNÍ ROVNODENNOST 20.3.2023 A NOVOLUNÍ V BERANU 21.3.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

z časových důvodů dnešní povídání udělám trošku jinak, ve zkrácené verzi zaměřené hlavně na čarování – to je teď důležité!!! Alespoň budeme mít všichni ty hlavní informace.

Zítra tj. 20.3. ve 23:44:53 hodin nastane vrchol JARNÍ ROVNODNNOSTI. Máme dobré to, že ani jedna planeta není retrográdní, tak že se dá říct, že mám přejí jak silné energie jara, tak i hvězd. Tento den je významný hlavně v tom, že právě ve výšeuvedenou dobu budou energie Země v naprosté harmonii, tj. v bodu nula a my všichni můžeme začít hezky od znovu a s čistým štítem.

V den JARNÍ ROVNODENNOSTI je důležité dělat očistu, a to jak těla, tak duše i života. Je to vhodný den na vypuštění všeho co ve svém životě nechcete. Chápu, že ne vše se nedá hned změnit, že máme své závazky, povinnosti a strachy, ale pomyslně jde vše a když si k tomu přidáme RITUÁLEK OČIŠTĚNÍ, tak se pak energie hnou velmi rychle, že se kolikrát nestačíme divit.

V první řadě doporučuji OČISTU DOMU – BYTU, to se provádí po úklidu, když budete mít doma svinčík, tak je tento rituál k ničemu. Tak že vysajeme aspoň pavučiny, vytřeme nebo vysajeme podlahy a utřeme prach, pokud je něco ,,opatlané“ tak to umyjeme.  Píšu to proto, že jsem se již u některých dam setkala s tím, že dělali OČISTU DOMU ve ,, svinčíku“, to je zbytečná práce !!!! Ale gruntovat kvůli tomu zase nemusíte, je třeba být v klidu ne ve stresu. Po té vykouříme prostor šalvějí, nejlépe bílou, ale může být i obyčejná, taky dobře funguje. Když budete vykuřovat, začněte v protisměru hodinových ručiček a to od stropu k podlaze, pořádně vezměte kouty a rohy ( tam se těžké energie drží moc rády ). Pak pořádně vyvětrejte, tj. otevřete okna a dveře a udělejte pořádný průvan. Za pár minut máte vyčištěno.

Další varianta je svěcená voda, kdy s ní vše vykropíte. Návod seženete na internetu, nemusíte kvůli tomu do kostela. Myslím, že kdyby jste knězi řekli na co to máte, tak vás v lepším případě bude považovat za blázna, v horším za čarodějnici a bude mít chuť vám zakroutit krkem. S tím jsem se už taky setkala, ne všichni kněží jsou tolerantní s prastarým praktikám. 🙂

Pak doporučuji OČISTNOU KOUPEL   v solné lázni, pokud máte vanu, kterou naplníte potřebným množstvím vody, přidáte sůl a pořádně se v ní vykoupete. Než půjdete do vody, poproste Vodu a Zemi, aby z vás odstranili vše co vám může škodit, nemoci a všechny těžké energie. 3x poděkujte. Koupel provádějte cca 20 minut.

Pokud máte jen sprchu, můžete si představit, že místo vody na vás padá zlaté světlo, které vás čistí jak vně, tak vnitřně a celou vaší bytostí prostupuje. Nebo můžete použít metodu ,, kyblíku“, kdy si napustíte kyblík, dáte do něj sůl a prostě se budete prolévat od hlavy k patě. I zde u obou variant se prosí Voda a Země ( v tuto dobu dva nejdůležitější živly ) o očištění, stejně jako výše.

Kdo má citlivou pokožku může se po solné lázni osprchovat. U obou variant ( lázeň a sprcha ) se pak utřete pokud možno bílým popřípadě modrým ručníkem a to směrem od těla, aby jste vše ze sebe stáhly. A pak si oblečte čisté, voňavé oblečení. No, a můžeme jít na další rituál.

Dalším rituálem je OČISTA DUŠE, ale i ŽIVOTA. Můžete použít metodu dopisu, kterou jsem již několikrát popisovala. Kdy se hezky ze všeho vypíšete a vypustíte i své emoce, tak upozorněte rodinku, aby vás nerušili. Do dopisu můžete dát vše co vás trápí – nedostatek peněz, lásky, podlomené zdraví, strachy apod. Pak zapalte bílou svíčku – stačí čajovka, své bolesti přečtěte 3x a poproste Vesmír, aby vás jich zbavil a hlavně mu je odevzdejte. Zase nezapomeňte po každém přečtení 3x poděkovat. Dopis spalte plamenem svíčky,  nechte shořet, odložte na talířek, a v klidu rozjímejte nad harmonii a klidem ve vašem živote. Není na škodu si dát nějakou harmonizační meditaci, či poslouchat šum vody nebo zpěv ptactva. Nabídka na YouTube je široká. Též se soustřeďte na to co by jste v životě chtěli a hezky si to vizualizujte. Snění je v tuto dobu žádané. Jak jinak ukončit astrologický rok a přivítat ten nový.

A máme vyčištěno, můžeme jít dál.

NOV V BERANU

21.3.2023 v 18:22 začíná na 0:49 stupni NOVOLNÍ V BERANU, které se kryje s JARNÍ ROVNODENNOSTÍ  a zesiluje její energie. Může se stát, že budeme více podráždění a budeme mít touhu říkat a odkrývat pravdu jelikož od 19.3 je LUNA nejblíž ZEMI a v její blízkosti se bude nacházet NEPTUN v RYBÁCH, který spolu s PLUTEM  v KOZOROHU otvírá transformační a silné čistící energie. MERKUR v BERANU nám dá sílu a zvýší naší aktivitu, tím budeme mít chuť a odhodlání řešit ,, neřešitelné problémy“ a zasít semínko nových plánů, které budeme v brzké době realizovat.  Upozorňuji, že v této době kdy je JARNÍ ROVNODENNOST a NOV  v ,,jednom“ je důležité držet se v harmonii, ve vnitřním klidu a svá ,, semínka“ úspěchu spíše zasévat pomocí mysli a citu ( otevřená hruď).

Pozor si dejme na finance, vztahy a další záležitosti, které se v tyto dny ukáží jako neharmonické, bude se hodně čistit. Proto je důležité být v klidu. Naštěstí SATURN v RYYBÁCH tato energie trochu usadí – uklidní, tak že vše s nadhledem zvládneme.  Pokud by vás přeci jen trápilo to co se děje a budete mít nutkání k čarování zapalte si svíčku a odevzdejte Vesmíru všechny své strachy.

Pokud se chystáte na Nov čarovat tak upozorňuji, že kromě očistných a odevzdávajících rituálů je to jen plýtvání energie a materiálu. V tuto dobu jak jsem již výše napsala je třeba odevzdávat, čistit a loučit se se starým životem – což může být bolestivé, ale i přes mysl a emoci se připravovat na život nový – což zase bude radostné.

Jak vás znám jistě se budete ptát kdy tedy čarovat? Využijte tedy sílu dorůstajícího měsíce po novu a začněte čarovat nejdříve 3 dny po novu. V pátek můžete čarovat na lásku, v neděli na peníze a úspěch, popřípadě zdraví. Rituály mohou být jednoduché i složité, ale po pravdě bych spíše doporučila sestavit si trochu větší rituál, aby byl silnější.

Na LÁSKU červenou a růžovou svíci, esenci a okvětní lístky růže. Na PENÍZE a ÚSPĚCH, to můžete dělat v jednom modrou a zelenou svíčku, stačí esence či lístky bazalky nebo bobkového listu.  Na ZDRAVÍ bílá a světle modrá svíčka a esence nebo lístky majoránky. Vždy si nezapomeňte přání napsat, přečíst jej, poděkovat a papírek nepalte, hezky ho složte a noste u sebe nebo ho dejte na bezpečné místo, kam nikdo nechodí.

Ve zdraví si tyto dny hlídejme hlavu, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev. Tyto orgány budou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. V této době není na škodu nasadit detoxikaci jater, přidat do jídelníčku více ,, zeleného“ např lísky pampelišky, mladé kopřivy nebo pupeny stromů. Též není na škodu více odpočívat, pít a spát ( myslím pít vodu ne se opíjet jak mužik ).

Přeji vám velmi krásné prožití tohoto napínavého období, hodně lásky, pohody a klidu. Ti co se chtějí poradit s kartami mohou využít JARNÍ AKCI, kterou opět pořádám ( jako každý rok ).

Děkuji za vaše pozitivní ohlasy na mé články a předpovědi, které zveřejňuji ve svém volném čase a jak praví jedno moudré přísloví: ,, VYDANÁ A PŘIJÍMANÁ ENRGIE MÁ BÝT V ROVNOVÁZE.“ a aby tomu tak i bylo a my neměli mezi sebou energetický dluh můžete tuto mou bohulibou činnost podpořit libovolnou částkou zaslanou na účet 2302504326 / 2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce. Děkuji Vám za vaši podporu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem JARNÍ ROVNODENNOST 20.3.2023 A NOVOLUNÍ V BERANU 21.3.2023