Kurzy výkladů z karet

KURZ KARET LENORMAND

Naučte se vykládat z karet Lenormand v z pohodlí domova a tempu, které vám vyhovuje.

Kurz je určený pro všechny, kteří si chtějí osvojit použití těchto karet v každodenním životě. Naučíte se vše potřebné, abyste po skončení kurzu mohli sami vykládat sobě i blízkým a aby se karty Lenormand staly vaším průvodcem a rádcem. Kurz probíhá online přes Skype a je vhodný pro začátečníky. Každému studentu se věnuji osobně a individuálně, uvědomuji si totiž, že každý člověk je jiný a potřebuje jiné tempo.

Naučím vás souvislému výkladu, jak správně klást otázky, kombinovat karty. Díky informacím v kurzu a samostudiu i schopnost intuitivně vnímat karty v každodenním životě. Po absolvování kurzu budete moci používat jednoduché výklady, které vám poskytnou odpověď na vaše otázky.

Kurz je rozdělen na základních 10 lekcí, ke každé lekci dostanete pasný materiál, který doporučuji nastudovat, po té v domluveném termínu se vám budu po dobu 60.minut věnovat, kde probereme všechny vaše dotazy, popřípadě dovysvětlím co bude třeba. Abych měla čas se vám dostatečně věnovat přijímám na tento kurz vždy jen 3 – 4 studenty na každé výukové období. Jak dlouho se budete kartičky učit je jen na vás, z mé zkušenosti se během měsíce při pilném studiu dokáže naučit kartičky každý kdo chce.

A abych nezapomněla, KURZ KARET LENORMAD je možné studovat i na splátky, tj. 10 lekcí 10 splátek.

V kurzu se naučíte:

  • jak začít s kartami pracovat, očistit je, kde je uchovávat, jak je míchat a rozkládat
  • významy 36 karet Lenormand
  • jak se karet ptát, tak abyste se dozvěděli co nejvíce a na co se karet naopak nikdy neptáme
  • jak vykládat karty sobě, ostatním
  • jak vykládat karty na dálku 
  • naučíte se číst z velké tabule a malé tabule, ale i jiné rozklady, které jsou vhodné pra začátečníky, aby jste si mohli kartičky vykládat sami
  • pokud vás to bude zajímat, můžeme se blíže podívat na karmické rozklady vztahů, na karmický životní výklad, na přesný výklad časového určení apod.
  • a samozřejmě vás naučím, některé mé ,, fígle“ se kterými můžete udělat bleskový výklad, když musíte něco rychle řešit a není čas si sednout a v klidu si udělat potřebné rozklady

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KURZ KARET LENORMAND