KURZY,  Kurzy výkladů z karet,  MOJE SLUŽBY

NOVINKA – KURZ TAROTU I.

Fascinují vás Tarotové karty a chcete se je pořádně naučit?

Můžete, když máte dobrého učitele, který se vám plně věnuje, naučíte se porozumět složitosti symboliky a rozkladů TAROTOVÝCH KARET a pomáhat jak sobě, tak i vašim blízkým. A popravdě je jedno zda jste nebo nejste z kartářské či čarodějnické rodiny, tento dar má totiž každý, jen jej aktivovat a naučit se princip výkladů.

Právě proto, že šikovných děvčat – dam a dnes již chlapců – mužů je hodně a rádi by se naučili jak aktivovat intuici – což se hodí i v životě, a umět se radit se kartami či předvídat skrze ně budoucnost a hledat praktická řešení na různé životní situace,  jsem otevřela KURZ TAROTU I.

První semestr ZAČÍNÁ 10.2.2024 kdy se všichni od 10:00 – 18:00 s malými pauzami na kávu a oběd, pohroužíme do tajů a symboliky TAROTU a budete se krok za krokem učit jak s Tarotem pracovat, co nám říká jak jednotlivá karta, tak i její spojení s dalšími kartami. A jako třešínku na dortu dostanete i návod jak vše hezky číst, aniž by jste museli věčně koukat do knížek a získali tak jistotu v tom co vidíte a cítíte z karet.

Kde KURZ TAROTU probíhá? 

Chci se vám věnovat osobně, učit se s vámi ,, na živo“, tj, že budeme spolu celou dobu osobně, kdy vám budu plně k dispozici a pomohu vám když budete tápat nebo mít nějaké dotazy. A věřte, že vždy je hodně dotazů a vždy na začátku tápeme. Proto jsme pro nás domluvila krásné prostory, kde nás nikdo nebude rušit, kde si můžeme dát kávičku, ale i něco na zub, v Café Konsum, Šterneberkova 11, Praha 7 – Holešovice. Zde pro nás paní majitelka každý druhý víkend rezervovala salonek, abychom se mohli Tarotu v klidu věnovat.

Co potřebujete?

Sebe, čistou mysl, odvahu, chuť se něco nové učit a balíček Tarotových karet ( pokud kartičky nemáte, za dobrou cenu je koupíte ZDE. ) Ostatní vás už naučím. 🙂

A co se naučíte?

Orientuji se na to, aby jste karty uměli číst a vykládat, tak že jdu rovnou k věci, tj. historii a další drobnosti si můžete pročíst na netu, tím nebudeme ztrácet čas.

My jdeme VYKLÁDAT KARTY!!!

10.2.2024  (10:00 – 18:00 ) v tyto dny začneme tím nejdůležitějším a to Velkou Arkánou, kdy se naučíme karty načítat, symboliku a propojení mezi sebou ,, Cesta života“.

24.2.2024 (10:00 – 18:00 ) zde se seznámíme s Malou Arkánou a hned se vrhneme na rozbor řady Hole a Pentakli neboli disky.

9.3. 2024 (10:00 – 18:00 ) pokračujeme s Malou Arkánou a tentokrát se věnujeme řadě Meče a Poháry + první pokusy o výklad, jelikož mi je jasné že to nevydržíte zkusíme si malé rozklady a jejich načítání.

23.3.2024 (10:00 – 18:00 ) a jdeme vykládat. Zde se naučíme různé rozklady. Jak vykládat všeobecně, jak na vztahy, jak na zdraví apod.

6.4. 2024 (10:00 – 18:00 ) Jdeme do finále. Poslední setkání budeme trénovat rozklady, ale naučíte se jak si dokládat na dané kartičky a další moje ,, tajné fígle“, které vám prozradí ty nejtajnější informace, které by jste jinak neviděli.

Na konci kurzu by jste měli být plnohodnotní kartáři, budete vědět vše co potřebujete k tomu aby jste karty mohli vykládat. Pak už je to jen na vás zda budete dál trénovat a vykládat kartičky. To už neovlivním, ale mohu tu být pro vás, když budete potřebovat radu či trénovat.

KURZ TAROTU je rozdělen na jednotlivé lekce / setkání, můžete jej platit jednotlivě, aby vás to nezatížilo. Pokud chcete nebo potřebujete platit hotově je možnost přímo na místě kurzu, ale je třeba se domluvit na tel. +420 739 021 113, abych vám držela místo.

Tak a teď jen s chutí do toho.

Těším se na vás.

Blanka Magicstar

CHCI SE NAUČIT VYKLÁDAT KARTY

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOVINKA – KURZ TAROTU I.