Kurzy

Na přání mnohých z vás opět otvírám  KURZ VĚŠTĚNÍ Z KARET LENORMAND  a na co se můžete těšit?

Kurz vedu já osobně, tzn. že se uvidíme ,,na živo“ přes skype, popřípadě přes chat na facebooku. Což je pro vás mnohem lepší, jelikož se můžete ptát přímo na vše co vás ohledně kartiček a způsobů výkladů zajímá. Každý člověk je jinak rychlí v učení a potřebuje jiné tempo přistupuji ke každému ,,žáčku“ individuálně a snažím se mu pomoci, aby vše v klidu zvládl a je jedno za je začátečník nebo pokročilý.

Kurz je rozdělen do 10 lekcí, kdy se dozvíte:

  • něco o historii těchto úžasných kartiček
  • dále jak se ke kartám chovat a jaká dodržovat pravidla, aby s vámi co nejlépe mluvili
  • součástí kurzu je jsou též významy všech 36 kartiček a to nejen ohledně života, vztahů, ale i zdraví, karmy a karmického ztížení, financí, práce apod. Dá se z nich vyčíst opravdu vše.
  • můžete se též těšit na různé druhy rozkladů, kdy se naučíme pochopit souvislosti mezi kartami a tím vytvořit přesnou věštbu
  • kromě běžných rozkladů se naučíte moje ,, fígle“, díky kterým budete rychle a efektivně v kartách číst a budete schopni svému okolí, ale i sobě pohotově pomoci
  • navíc vás celou dobu kurzu učím jak aktivovat energetická centra, aby jste zpět získali vaší vrozenou jasnovidnost, ale i schopnost zlepšit si život k lepšímu. Bez toho to totiž nejde, tak že budete dostávat domácí úkoly.
  • a nesmím zapomenout, jelikož jsem se s tím mnohokrát setkala, naučíte se zabavit  se vašeho strachu a tím pádem vykládat karty jak sobě tak i svému okolí, čímž z vás budou kartáři a kartářky par excellens. Protože vyložit karty sám sobě umí málokdo, to umí jen mistři.

Každá lekce trvá 90 minut, které jsou rozdělené na:

  • 30. minut rekapitulace, dotazy apod.
  • 60. minut výuka

Z předešlých kurzů jsem zjistila, že právě toto časové rozhraní studentům nejvíce vyhovuje a dobře vše chápou. Kromě online výuky ,,na živo“ navíc dostanete podrobný psaný materiál – skripta, tak že se budete moci na další lekci připravit, či zopakovat to co jsme již probrali.

Kurz můžete zaplatit najednou, ale i na splátky  tj. jedna lekce = jedna splátka 750,- Kč + DPH, ale to si sami vyberete v objednávkovém formuláři co vám vice vyhovuje.

Pokud se chcete naučit věštit z kartiček Lenomand a ne jen z nich jste na tom správném místě.

Na kurz se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

ZDE JSOU REFERENCE NA MOU PRÁCI:

Renata

Blani,moc děkuju za kurzik. Bylo to úžasný ,jsi fakt profík. Moc jsem si to užila. Děkuju a určitě tě doporučim dál ,stojí to za to. Děkuju

Eva

U paní Blaničky jsem absolvovala kurz výkladu karet Lenormand,,,lektorka je trpělivá,vysvětlí,pomůže,poradí,, inspiruje.. vřele doporučuji ❤️❤️

 

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI SE OBJEDNAT !!!