Nezařazené

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ČERVEN 2022

Krásný červen vám všem,

nějak mi v tom pracovním zápalu uniklo, že mám napsat PŘEDPOVĚĎ NA ČERVEN, ještě že mám šikovnou asistentku, která mi to připomněla. Tak že sice pozdě, ale přece se jdu vrhnout na kartičky a zjistit co nám hezkého řeknou.

Jako hlavní karta na červen nám padla karta RAKEV, ale nelekejte, se ony padly dvě kartičky a ta druhá je karta KLÍČ. Tak že to není žádná katastrofa, ale hodně povedený měsíc. Na jednu stranu se ukončuje to staré, setkáváme se s tím v podobě strachu, kdy nám média melou do hlavy krizi a další podobné ,, sračky“. Na druhou stranu tu máme nový začátek, nové silné energie, naději a možnost vše změnit, díky našemu myšlení, ale i srdci. Navíc nás čeká silný úplněk ve Střelci 14.6.2022, kdy můžeme s mnoha záležitostmi v našem životě hnout k dobrému, do toho silný Slunovrat, kdy Země přejde už přímo na čisté  a nové vibrace a do toho je zde velmi krásný a neméně silný nov v Raku, kdy se můžeme zbavit bolestí týkající se rodiny, vztahů, ale vyčistit i ,, bebí“ z dětství, pokud nějaké máme.  Tak že to bude energeticky velmi silný a dá se říct prospěšný měsíc pro každého z nás.

Ale žijeme na Zemi a je mi jasné, že tu musíme řešit spoustu věcí, jako jsou vztahy, peníze, práce a zdraví, tak se na to jdeme letmo juknout.

VZTAHY

Vztahy jako takové hodně ovlivní karta DÍTĚ, ne jen svou hravostí a upřímností – právě upřímnost málokdo snese, tak i tím, že se nám bude otvírat srdeční centrum a díky němu ucítíme zda jednáme dobře, jestli jdeme správnou cestou a jednáme tak abychom nikomu – tedy i sobě neubližovali. Srdce je totiž jediný prostředek, který nám přes pocity jasně řekne co je dobré a co ne. Proto se nebojím jej poslouchat, vždy když na něj dám, tak vím, že to má pro mě velký přínos. Navíc s otevřenou srdeční čakrou se otvírá i intuice a to u všech co tomuto dají průchod. Tak že pak  když budete s někým mluvit se vám stane, že si tu danou osobu ,, načtete“ a budete přesně vědět jak jednat a co dělat. Tak že v této oblasti to bude velmi krásné a pohodové. Dávejte si jen pozor na solar – mysl, ten totiž může způsobit vzteklost, děti jsou někdy vzteklé když nedostanou co chtějí hned, ale i to se dá zvládnout prodýcháváním solaru a hrudi, vhodnými afirmacemi a hlavně nadhledem a pochopením, že vše má svůj čas.

PRÁCE

Oblasti práce vládne karta PRSTEN, tyto energie přejí uzavírání smluv, dohodám  všeho druhu a dobrým obchodům. Pokud opravdu hledáte práci, tak právě tyto energie vám ,, naženou“ do cesty různé příležitosti jak dobrou práci sehnat a dobře finančně zabezpečit jak sebe tak rodinu. Dokonce i lidé kteří májí práce nad hlavu se dostanou do fáze kdy budou nabídky posouvat na červenec, protože toho bude tolik, že nebudou vědět co dřív. Výhodou karty PRSTEN je to, že to co je domluvené platí a bude dřív nebo později splněno. Zase tu ale máme trošku negativa a to, že je dobré se podívat co nám kdo nabízí, diskutovat o tom, pokud jsou podmínky příznivé, tak práci přijmout ale netlačit na pilu, tj. pokud teď dostanete nabídku a nástup bude např. v srpnu 2022, tak to vzít jako fakt, že právě toto je ta nejlepší chvíle. Navíc se zde spíše řiďte svým otevřeným srdíčkem a ne myslí, která je plná strachu. No a co tu dobu než nastoupíte budete dělat, čím, se budete živit? Nastavte si to! Zpracujte svůj strach a pokud chcete jít i v tu dobu do práce, klidně přijměte nějakou hezkou brigádku nebo si prostě udělejte ,, dovču“. A nám ostatním se bude v tomto směru dařit a budeme spokojeni, jelikož obchody i finance půjdou nahoru. Tak že paráda.

PENÍZE

Na penízky nám padla karta HAD, hlavně se neděste, bída nebude, tedy aspoň ne tento měsíc, dál uvidím v dalších předpovědích. Právě tato kartička nám ukazuje abychom nepropadali pocitu, že máme všeho dost, a tím pádem můžeme rozhazovat na všechny strany, právě naopak bychom tento dostatek měli užít k tomu abychom si udělali aspoň malou rezervu. Další upozornění je zde, že je zbytečné vyhazovat penízky oknem jen proto abychom se někomu zavděčili, např. čtvrtým legem v tomto měsíci pro milovaného potomka, nebo drahou dovolenou pro drahou ( ještě dražší )polovičku. Právě toto se může klidně stát, karta HAD je totiž spojená s tím, že někdo pod nějakou záminkou z nás bude chtít penízky vylákat. No, a průser bude na světě. Tak že i v tomto směru myslete na sebe, na to aby i vy jste byli zajištěni, měli hojnost, dostatek a klid. Když si toto ohlídáte bude vše v naprostém pořádku. 🙂

ZDRAVÍ

Oblasti zdraví bude vládnout karta LILIE, což je velmi hezká karta, která přináší uzdravení nemocí, dobrou náladu a pohodu, což jsem ráda. Její upozornění je jen na pohlavní orgány a to hlavně u žen, aby neprochladli, mohli by pak mít záněty a výtoky což je zbytečné, tak že si dejte pod zadeček nějakou deku nebo polštářek až si půjdete sednout na zahrádku. Dle TČM červnu vládne tenké střevo, tak si trochu hlídejme stravu a moc jej nezatěžujeme. Právě toto střevo má na starost zpracování uhlohydrátů a pokud konzumujete dělanou stravu, tak mu jen pomůžete. Myslím tím dělenou stravu zvlášť bílkoviny, a cukry, ne kytičky a zvířátka – ta je k ničemu.

Přeji vám krásný červen, hodně lásky a pohody. Pokud se budete chtít poradit s kartičkami co dál, doporučuji využít LETNÍ AKCI NA VÝKLADY Z KARET.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ČERVEN 2022