Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ČERVENEC 2022

Krásný s pokojený červenec vám všem,

máme tu konečně prázdniny,  dobu odpočinku a dovolených, kdy dovolíme sami sobě vystoupit ze zběhnutého stereotypu a žít trošku jinak, než jsme zvyklí.  Je to moc krásné období a velmi vám všem přeji, aby jste si jej užili plnými doušky. Aby jsme věděli co nás tak trochu čeká a nemine, jaké energie nám budou vládnout jdu se kouknout do kartiček, ať víme na co se připravit.

Jako hlavní kartu na červenec máme kartu SRDCE, kterou doprovází karta HORA. Ono je to logické, Slunovrat, který jsem slavili 21.6.2022 přinesl nové energie, které jsem cítili už kolem 10.6.2022, do toho Novoluní v Raku ( 29.6.2022), nás hezky šouplo do hlubin citů a emocí, kdy jsme si hezky sáhli i na záležitosti o kterých jsme si mysleli, že už je máme zpracované a za sebou. A ejhle, ono ne, hezky vše lezlo na povrch, ale jsme šikulky a zvládáme to. Právě tyto energie ovlivňují nadcházející měsíce a my budeme čistit minulost a své strachy a otvírat naše srdeční centra. Nevýhoda je, že někteří z nás nebudou vědět co se sebou. Mohu vás uklidnit, taky to se mnou chvilkama pěkně tříská od zdi ke zdi a nechápu co se to děje. Ale dá se to díky nadhledu zvládnout a pomyslně vyplavat z tůně emocí nad hladinu a v klidu se nadechnout. Právě nadhled, postoj nezúčastněného pozorovatele, nám pomůže tyto energie zvládnout a nezbláznit se z toho guláše který se na nás valí. Tak to souhrnem,  Bytosti ještě chtějí, abych se rozepsala trošku šířeji, proto tato předpověď bude trošku jiná než jste zvyklí, snad ku prospěchu.

 

Celkově červenec bude docela pohodový měsíc, hlavně první dekáda se ponese v duchu pohody, ale i silné ochrany ze strany Vesmíru – Stvořitele, což ukazuje karta MEDVĚD. Budeme si více užívat přírody, vodních radovánek, procházek, sportu, ale i rodiny a hlavně budeme v sobě nacházet stabilitu a jistotu, že to vše co se na nás valí zvládneme a budeme spokojení. Prostě parádní prázdninový čas, kdy můžeme odpočívat a věnovat se rodině a tomu co máme rádi. Finančně i pracovně bychom na tom měli být dobře, kdo bude na dovolené si ji parádně užije. Ve zdraví si hlídejme vlasy, aby nám je sluníčko nevysušilo a zbytečně se nám nelámali. Též hodně pijte, aby se tělo stačilo regenerovat a ochlazovat. Ve vztazích se budeme sice věnovat rodinám a svému okolí, ale vnitřně budeme hodně v sobě, budeme též vyhledávat chvilky samoty, klidu, kdy si můžeme zpracovávat co je třeba a nebo si užívat jen to že jsme. Což není na škodu, ale ku prospěchu.

 

Druhou dekádu července nám ovlivní energie karta DÍTĚ. Na tyto hravé energie bude mít vliv  Úplněk v Kozorohu, který nastane 13.7.2022 ve 20: 37. Kdo zná nějakého Kozoroha ví, že jsou velmi tvrdohlaví, těžko se s nimi jedná, hodně tíhnou k materiálním věcem, majetku, penzům a trpí na kosti a klouby. Právě takový bude tento úplněk.

Otevře nám téma materiálního zajištění, což se bude hodně tlouct s energiemi RAKA, který řeší spíše emoce a lásku, tak že se můžeme setkat s tím, že nás opět popadne strach co s námi bude dál, navíc média to ještě trochu přikrmí, což může vést k depresím. A nebo se těmto pocitům postavíme hezky čelem, koukneme se našemu strachu do očí, zjistíme proč se nám objevuje s čím má spojitost a věřte, že tam spojitost bude jinak by se to nevynořilo, a pak nad ním zvítězit a mít konečně klid. Hodně to bude o tom, jakou cestu si vybereme. Vzhledem k tomu, že půjde hlavně o pocity, které se vynoří, tak po pracovní i finanční stránce ( materiálno ) by mělo být v pohodě i přesto, že někdo bude mít pocit, že nevydělává dost, nemá dost majetku apod. Buďme v klidu jsou to jen staré programy, kdy jsme s druhými závodili nebo měli strach o přežití.

Právě tento Kozorožský úplněk bude ovlivňovat zbytek dekády, kdy kromě výšeuvedených témat se setkáme i se závistí, např. vám sousedka bude závidět dovolenou v Chorvatsku, protože ona sama sedí doma na zadku a škudlí, nebo vy jí můžete závidět, že má vlastní dům a vy podnájem. Proto doporučuji se moc nechlubit s tím co máte a místo závisti být vděčni za to co máte. Ono to souvisí i s energiemi karty DÍTĚ, které se rádo chlubí a pak se diví že dostane lopatičkou po hlavě. Ve vztazích pozor na žárlivost a majetnické sklony, i zde se můžeme chovat jako malé děti, které žárlí na mladšího sourozence, že mu ,,krade“ maminku, ale opak je pravdou. Právě tento pocit by nám mohl dost znepříjemnit dovolenou a chvilky pohody by se mohli změnit v nepohodu. Jak ucítíte tento stav citové nejistoty zkuste se kouknout do sebe proč to tak je, většinou je to spojeno s dětstvím, kdy maminka věnovala více pozornosti druhému sourozenci, nebo někdo z rodiny upřednostňoval někoho jiného před vámi a vy jste díky tomu trpěli pocitem méněcennosti a nedostatkem lásky. Nic jiné to není.

Na třetí a poslední dekádu července nám padla karta CESTY, to jsou energie kdy se rozhodujeme a směrujeme. Ono to i dopovídá, jelikož RAČÍ energie se pomalu přesunou do LVÍCH energií, které jsou úplně jiné, více se budeme orientovat na  realizaci věcí do hmoty. Je pravda že znamení RAKA a LVA se moc nemusí, stojí k sobě zády a většinou se nechápou, protože RAK žije v tůních emocí a intuice, zatím co LEV je čistý realista a takovými ,, nesmysli“ jako jsou city se moc nezabývá. Tim ale nechci říct, že LVI jsou necitové, právě naopak jsou velice vášnivý a citlivý, ale lépe se cítí když jsou nohama na zemi než na obláčku. Dá se říct, že to co jsme do této doby prožívali po emoční stránce budeme realizovat po stránce hmotné, jinak řečeno rozhodneme se s tím něco konečně dělat. Nemusíte se bát nic těžkého nás nečeká, dá se vše zvládnout levou zdaní a když se nebudeme bát tak i s kytičkou. Toto období korunuje NOV ve LVU, 28.7.2022 v 19:54 a nám nezbyde nic jiného než se zbavit ,,přítěžku“ a vykročit pravou nohou do světa. Neštěstí nás budou doprovázet velmi silné energie a budeme se mít o co opřít, přinejmenším o zkušenosti a odvahu. Hodně se v tuto dobu změní k dobrému a to jak po pracovní a finanční stránce, tak i ve vztazích. Je pravda, že nefunkční věci z našich životů odejdou a to proto aby je nahradili věci nové, funkční, přinášející více spokojenosti. Ve zdraví si hlídejme srdíčko a krevní oběh.

U karty CESTY mi při míchání padla karta KOSA. Nemá spojitost jen se změnami v našem životě, ale i s nespokojeností lidí s tím co se děje a evidentně v této kombinaci karet půjdou do ulic.  Nepočítám se tím, že by byli nějaké extra stávky, ale nespokojenost dají lidé hodně najevo. Též se mi zde ukazuje, abychom při cestování od 23.7.2022 do konce měsíce byli opatrnější, mohou hrozit bouračky a další nehody spojené s technikou. Tak buďte na cestě z dovolené nebo na dovolenou opatrnější. Bohužel, dovolené nám též mohu otevřít oči a my uvidíme s ,,čím to vlastně žijeme“ a budeme chtít změnu. Hodně lidí bude spíše volit samotu, než být s někým s kým už nechtějí být. A ohledně práce se mi i zde ukazuje rozhodování  CESTY a změna KOSA. naštěstí vše budeme mít rozmyšlené už z předešlého období, tak že budeme jasně vědět co dělat kam jít a ti moudřejší budou mít vše naplánované jen do toho skočit. V finanční oblasti opatrně, tato dekáda nepřeje velkým investicím a už vůbec ne cizí měně, např. Bicony v poslední době dost propadají a dá se říct, že v této době půjdou přímo raketově dolu, tak ať neproděláte košili.

No, a rada karet na závěr. Kombinace karet HAD  a SRDCE  jasně říká abychom více poslouchali své srdce a intuici než ,, moudré rady“ druhých. Oni nežijí váš života a to co jim se zdá být jako to nejlepší řešení nemusí být nejlepší řešení pro vás. Jen vy víte nejlépe jak moc komfortně se v dané situaci cítíte nebo necítíte. To nikdo kromě vás neví a vědět nemůže. Ať se děje cokoliv, ať vám kdokoliv co říká a je jedno zda je to rodina, kamarádka, sousedka či média, vždy buďte v sobě, ve svém vlastním pocitu klidu, své pohodě a nenechte se zatáhnout do jejich strachů.

Přeji vám krásný červenec, hodně pohody, lásky a spokojenosti. Pokud nebudete vědět kudy kam, nebo vás něco rozhodí, klidně mi napište nebo využijte LETNÍ AKCI NA KARTIČKY a já se vám s láskou kouknu co s tím dělat. Pokud chcete, aby vám MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚDI chodili na mail, stačí se na stránkách dole zaregistrovat, aspoň vám nic neuteče.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ČERVENEC 2022