Nezařazené

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ŘÍJEN 2022

Krásný den drazí přátelé,

za pár dní tu máme měsíc říjen, tak se pojďme podívat co nás tedy  čeká.

Jako hlavní karty na měsíc říjen nám padli kartičky HVĚŽDA + IV.HOLÍ + VI. POHÁRŮ. Docela hezký rozklad, který vypadá velmi optimisticky.

Karta HVĚZDA vládne první dekádě  a  přináší nám urovnání vztahů a hlavně požehnání ve všech oblastech života. Ono je to logické, když se daří ve vztazích, daří se i to ostatní. Na tento jev bude mít tak trošku vliv Venuše ve Vahách, která právě přeje přívětivým vztahům a snaží se nalézt harmonii a klid v této oblasti. Karta HVĚZDA jako taková přináší ujištění, že na nic nejsme sami a tím pádem se nemusíme bát, vždy je tu ochrana Shůry a vždy se najde řešení.

IX.HOLÍ v druhé dekádě přináší bdělost, budeme ve střehu, co kdyby náhodou něco. U některých jedinců se může stát, že nebudou tak moc v pohodě, protože budou mít pocit, že toho neudělali dost a budou mít tendence hledat další řešení – zlepšení situace, např. zabezpečení sebe a rodiny na zimu. Ale ukazuje se zde i nespokojenost s tím co se děje v této zemi a lidé budou chtít stabilitu, budou zde tlaky na ,, vůdce“, aby začali něco dělat. Ostražitost bude na místě protože ne vždy budou plněny sliby a lidé budou strašeni. To může vést k nepokojům, např. v podobě demonstrací.

Třetí dekádě měsíce října vládne kartička VI. POHÁRŮ, která přináší vzpomínky na minulost a srovnávání se současností. dá se říct,  že kartička VI. POHÁRŮ je kartou nostalgie, kdy lidé budou zabředávat do toho co bylo a tím mohou ,, nevidět“ i to dobré co je ( což má hodně spojitost s přechodem VAH na ŠTÍRA ). Proto zde může být trochu napětí, ale můžeme využít své zkušenosti z minulosti k tomu abychom si vytvořili lepší současnost a budoucnost. Proto je dobré se soustředit i na to dobré. Nebrečet, ale dělat a měnit to tak jak chceme my. Vždyť my jsme tvůrci a jako tvůrci si můžeme přítomností tvořit budoucnost. Ano, je zapotřebí trošku té dětské hravosti, odvahy a lásky samého k sobě, ale to všichni máme k dispozici, tak s chutí do toho.

Období VAH je celkově o hledání vnitřního klidu, harmonii ve vztazích a v životě, ale i se smyslem pro krásu a umění. V této době je dobré se vyhnout hádkám a agresivitě, to VÁHY jako takové nemají moc rády, jsou velmi zranitelné a dokáží se díky takovému chování uzavřít a stáhnout do sebe. VAHÁM vládne živel vzduchu a právě vzduch je spojený s myšlenkami a myslí, snažme se tedy být co nejvíce pozitivní a soustředit svou mysl hlavně na to co od života chceme, než na strach a pochybnosti. Velmi náročné v tomto smyslu bude přechodové období, kolem 23.10. kdy VÁHY přecházejí do ŠTÍRA což může být velmi náročné hlavně na psychiku jelikož mohou vylézt staré a nezapomenuté rány, které nepříjemně zabolí. ŠTÍR je takový nezapomíná křivdy a umí je velmi zákeřně oplatit. Proto pozor na naši mysl, aby nám neudělala v této době v hlavně a v emocích pořádný chaos. Proto je dobré se podívat na to proč se nám to a to děje.

Přeji vám krásný říjen, pokud chcete vědět co čeká vás osobně v měsíci říjnu doporučuji využít PODZIMNÍ AKCI.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ŘÍJEN 2022