Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA SRPEN 2022

Krásný a spokojený srpen vám všem,

polovinu prázdnin máme na sebou, stejně tak i část doby dovolených, klidu a pohody. Letošní léto je opravdu příjemné, až na pár dní nás hostilo příjemnými teplotami a dostatkem vláhy. Srpen bude o něco teplejší než červenec, ale tak je to vždy v době LVA, kdy sluníčko nabírá na síle a spolu s ním se dobíjíme jak my tak i přírody, kdy vše zraje, dozrává a matka Země nás zásobuje hojností v podobě různých plodin. Je to krásná doba, hojnosti, radosti a klidu. Pojďme se tedy podívat co pro nás nachystali kartičky na co si dát pozor a na co se těšit.

Tentokrát mi ruka automaticky sáhla po TAROTU, tak že dnes bude PŘEDPOVĚĎ NA STRPEN Tarotová.

Jako hlavní kartu na měsíc srpen tu máme PÁŽE DISKŮ, který krásně doplňuje období LVA, kdy se budeme věnovat hlavně materiálním záležitostem, ale radovánkám všeho druhu. Ti co více používají logiku než nestálost citů si přijdou na své v oblasti majetkové, kdy se budou věnovat jak získání majetku, či peněz, tak i jejich propojení s dobrým pocitem. Nejvíce toto nutkání pocítíme hlavně koncem srpna, kdy už budeme řešit otázku peněz a práce. Celkově se dá říct, že se jedná o příznivé konstelace a kdo tuto dobu využije, bude se mít v následujících měsících dobře. První polovina srpna přeje novým plánům, druhé polovina jejich uskutečnění. Ti co se chystají na dovolenou by si měli dát pozor na dopravní prostředky, díky horku budou lidé unavení a bude selhávat lidský faktor, tak že se můžeme setkávat s častějšími nehodami, mohou vynechávat různé dopravní spoje apod. Zdravotně si hlídejme hlavně srdce, to bude v této době nejvíce zatížené, hlavně v období LVÍ BRÁNY, tj. 8.8.2022, kdy bude na tuto oblast kladen velký energetický nápor. Citlivější jedinci to ucítí již několik dní předem. Tyto energie budou velmi silné, pocítíme je i tělesně. Bude se hůře spát a budeme mít pocit neskutečného vnitřního horka. Ale nebojme se toho, tyto energie se otvírají každý měsíc a pomáhají nám dát si věci do pořádku, jak v materiálním světě, tak i po energetické stránce. Hlídat bychom si měli hamižnost a sobectví, v tomto směru by se nám právě tyto vlastnosti mohly vymstít a vrátit se jak bumerang zpět.

 

 

První dekáda srpna se ponese v mírném poklidu, někdy až stagnaci, přesně tak jak nám ukazuje karta MÍRNOST.  Tato doba přeje hlavně odpočinku. Ono je to logické, komu by se v tom horku, chtělo dělat něco navíc a vytvářet nějakou aktivitu. Bude hodně zatížený krevní oběh, srdíčko, v tom případě je dobré spíše odpočívat, držet se ve stínu a posílit se vhodnými bylinami, např. Gaigua nebo Korolen, které nám pomohou toto období ve zdraví přežít. Velmi důležitá bude harmonie uvnitř nás samých, zbytečně se nerozčilovat a neřešit věci, které stejně nemůžeme vyřešit. První dekáda je navíc velmi dobrá na prožití hezké dovolené někde v lůně přírody či u vody. Užít si můžeme i meditace, hlavně kolem 8.8.2022 budou energie velmi silné, ale to jsem psala výše, a my můžeme vyčistit naše vztahy ( jak s okolím, tak sama se sebou ), tak si i srovnat v hlavně co vlastně od života chceme, kudy se vydáme a co bychom ještě rádi udělali či zažili.

 

 

V druhé dekádě nás oblaží svou energií karta IV. DISKŮ a rovnou s ní přichází téma peněz, práce a finančního či majetkového zajištění. Jako bychom z pohody spadli rovnýma nohama do tvrdé reality. Navíc úplněk ve Vodnáři ( 12.8.2022 ), nám trošku zamíchá kartami a naruší naši ,, letní pohodičku“, proto jako dobří hospodáři začneme myslet na dobu zimy ( v klidu, máme to v DNA po předcích ) a přemýšlet jak se tady zajistit, aby období které se k nám neodkladně blíží, přežít a hlavně jak se na něj připravit. Právě znamení Vodnáře spolu s planetou Saturn nám v tomto směru hodně pomohou. Vodnář je velmi dobrým učitelem, tak že se k nám dostanou vhodné informace, které nám velmi pomohou. Saturn je ukazatelem směru, který kolikrát jasně říká:,, Hej, ty tam, tudy pojď! „. Myslím, že toto spojení nám bude velmi užitečné, pomůže nám být včas a na vše připraveni. Navíc v této době můžeme odstartovat mnohé změny v našich životech. V době úplňku si hlídejme klouby a šlachy, zbytečně je nepřetěžujme, spíše volme klidný pohyb, např. v podobě jógy, plavání či procházky.

 

 

Třetí dekádě vládne karta KRÁLOVNA POHÁRŮ, ta posílí naše vize, dodá nám sílu realizovat naše plány, měnit co je potřeba a jít dál. Též tato kartička přeje dobrým vztahům, jen si hlídejme abychom neměli růžové brýle a nebo velké oči, to by pak přišlo zklamání. A to bolí. Tak jak jsem v druhé dekádě byli vedeni k materii, tak teď dojde ke spojení materie a citu. Je to proto, že jedno bez druhého prostě nejde, nedává smysl. Ale když se to spojí, tedy dáme průchod energii, která vyvěrá z našeho srdce, necháme se jí naplnit začnou se kolem nás dít velmi zajímavé věci. To co jsme doposud nebyli schopni vyřešit logikou – myšlením, se nám samo, jak mávnutím kouzelného proutku otevře a my budeme jasně vědět co dělat. Hlavně kolem Novu 27.8.2022 budeme přímo vedeni se hnout z místa. Ona celkově tato doba spojuje ,, nespojitelné“ tedy duchovno a tělesno v jedno, tedy v jednotu. Což mezi námi je, ale lidé si to mají konečně uvědomit, stejně jako si mají uvědomit, že svou realitu tvoří svými pocity v kombinaci s myšlenkami. To je celé kouzlo, neboli magie. A karta KRÁLOVNA POHÁRŮ je spojená i s tímto.

 

 

 

Co nám karty radí? Karta SÍLA  spolu s kartou II. POHÁRŮ, nám ukazuje, že naše největší síla je v lásce a ve vztazích. Nejde jen o lásku partnerskou, ale i sama k sobě a ke svému okolí – životu. Ne vždy jsou dny a vztahy růžové, lidé mohou být náladový, plivat kolem sebe hadí jed, ale je na nás zda to k sobě pustíme, tedy půjdeme hrát ,,onu hru“, nebo zda v sobě zachováme klid rozvahu a vlastně se budeme koukat nezaujatě na to co ten daný jedinec vyvádí. To platí i v životních situacích a o tom co pouští media do éteru. Naše největší SÍLA je právě v zachování klidu, jinak řešeno být ve svém srdci a snažit se spojit mysl ( SÍLA – SOLAR )  s pocitem ( II.POHÁRŮ – SRDCE ) v jedno a tím získat od života co nejvíc. Hlavně se zbavíme toho věčného strachu z toho co bude, protože víme, že se o sebe dokážeme vždy postarat a to jak přímo tak nepřímo.

Přeji vám krásný srpen.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA SRPEN 2022