Nezařazené

MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ 2022

Krásné a spokojená dny vám všem,

když jsem nahlížela do karet co nás čeká v září, měla jsem sto chutí tuto měsíční předpověď nezveřejnit s tím co vyšlo, ale zase jsem si řekla, že by to nebylo fér vám ji nedat. Ony i špatné věci jsou pro něco dobré, člověk si uvědomí co má pro něj hodnostu a hlavně se připraví na to co může přijít a tím ovlivnit okolnosti ke svému dobru. I kartičky dne v poslední době nejsou žádná hitparáda, ale vždy se najde i něco málo pozitivní co potěší a navíc karty jako takové mají tu úžasnou schopnost dávat rady a provést nás nelehkou dobou.

Ta nás v nejbližších měsících čeká. Kdo vám slibuje, že to bude jako dřív, že přijde zásah Shora, ,,někdo“ nás zachrání, tak kecá. Nikdo nás zachraňovat nebude, proč by to dělal, musíme se zachránit sami, i to je naše cesta. Tak že vám přeji hodně sil a odvahy, protože ty změny v našich životech celý podzim pofrčí jak na běžícím páse.

I tentokrát mi ruka sáhla po tarotových kartách, asi ví proč. 🙂

Jako hlavní ,, karta na měsíc září“ tu máme hned tři kartičky, které mi vypadli při míchání. Tak že tu máme takový ,, malý rozbor hned na začátku. II.HOLÍ + V. MEČŮ + ESO POHÁRŮ – to jsem vytáhla dodatečně při míchání, asi proto aby to nebylo tak zlé. 🙂

II.HOLÍ ukazuje lhostejnost, neschopnost a nerozhodnost mocipánů, kteří svým jednáním vysloveně škodí tomuto národu. ( Ač nerada, prostě mě kartička II.HOLÍ vede sem a ne jen tato karta ale i celý výklad, jelikož toto je příčina toho co se bude dít. ) Bohužel, v následujících měsících počínaje zářím  pocítíme jejich ,,láskyplnou“ péči o tuto zem v plném rozsahu. Hodně lidí se tedy bude na poslední chvíli rozhodovat co udělají, aby se zajistili a dá se říct přežili. Ti co se řídili svou intuicí hodně času a práce v létě věnovali tomuto tématu to budou mít o něco jednoduší, ale i tak pocítí růst energií a i celkovou kolektivní nervozitu a bezmoc.

To povede k velkému neklidu, dá se říct, že pokud teď už začíná většina národa nedůvěřovat vládě a je lidově řečeno ,, nasraná“, tak v září půjde jejich ,, nasranost“ do ruda, jelikož jednání nebo spíš nejednání naší vrchnosti chápe většina jako zradu, což ukazuje karta V. MEČŮ. A ani se nedivím, většina lidí neví kudy kam, je zahnána do kouta a cítí se bezmocně. Bohužel, nebo spíš bohudík tento stav povede ke stávkách, protestům a  pádu vlády. Ale nebude to taková úleva, protože ti co převezmou žezlo  se ocitnou ve velmi těžké pozici a tím pádem budou mít co dělat aby napravili škody. Co jsem se koukala nejméně rok až dva bude trvat tato náprava, ale bude se nám postupně ulevovat. Tak aspoň něco pozitivní.

Karta ESO POHÁRŮ je zde velmi pozitivní a říká, že pokud se lidé spojí mohou nastolit pořádek a harmonii jak vně tak vnitřně. Není to o tom, že budeme meditovat a dělat, že nevidíme co se děje. To co se děje se dotkne všech a po pravdě nikdo před tím neuteče. Ale je to o tom, že už jen z lásky k sobě samému, ke své rodině je třeba začít něco dělat, protože už včera bylo pozdě. Pokud se tak stane tak dojde k ,, znovuzrození“, tedy obnově toho co bylo zničeno spatnou péčí a nastolí se pořádek a postupně i blahobyt. Jinak řečeno nestačí kecat, je třeba jednat jestli se chceme mít my a naše děti, rodiče a prarodiče dobře. Právě o děti a naše prarodiče jde též, ti si už moc neporadí a je třeba se o ně postarat. Proto se zde řiďme srdcem, aby vše bylo jak má.

Ona PANNA celkově je taková zemitá a realizuje to co jsme měli v hlavě v době LVA  a RAKA, tak že ty energie, které byli živeny naší pozorností a emocemi prostě půjdou nahoru, zhmotní se. Je  dobré to, že i když je za 5 minut 12, tak s tím ještě můžeme něco málo udělat, což je super.

V první dekádě nám vládne karta SPRAVEDLNOST. Kdo jak zasel, tak bude sklízet, i přesto, že žně jsou už za námi.   V finanční oblasti si penízky hlídejte, zbytečně neutrácejte a pokuste se udělat vše možné, aby vám zůstala jejich hojnost i do budoucna. Po pracovní stránce se karta SPRAVEDLNOST  též ozve, mnoho lidí může přijít o práci, ale zase na druhou stanu se nemusíme bát ten kdo chce a je podnikavý si novou práci najde. Ve zdraví hlídejme hlavně ledviny a plíce. Ve vztazích mohou vyjít na povrch nepravosti, ale i pravda a lidí ukáží co v nich opravdu je. Uvidíte krásně kdo se přetvařoval a kdo byl fér, podle toho bude ten člověk odměněn. Navíc tu bude silný vliv ÚPLŇKU 10.9. ve znamení RYB a to může hodně pošramotit jak naši peněženku tak i vztahy.

V druhé dekádě máme kartu PÁŽE HOLÍ, má tak trošku vrtkavou povahu. Vše může být jednou nahoře a jednou dole, podole toho ,,jak se vyspíme“. Hodně důležité v těchto energiích je nenechat se ovlivnit okolím, ale spíše držet uzdu a řídit svůj osud sám. V finanční oblasti bude touha utrácet, ale to nedoporučuji, opět kupujte jen to co je třeba. Zbytečně nerozhazujte. V práci by měla být dobrá nálada, ale pozor na klepy, to by mohlo udělat zlou krev. Ve vztazích může být náladovost, čemuž se nedivím, lidé mají teď hodně starostí. Ale na druhou stranu karta PÁŽE HOLÍ nosí i veselí a radost, ne jen trable, tak že si můžeme užít hezkých 10 dní. Hlavně u dětí se projeví hravost a nadšení z nového.

V třetí dekádě nám vládne karta X. MEČŮ, je to karta smutku, porážky, ztráty jistot, ale i definitivního konce. Co má být ukončeno v této době skončí, proto pozor ve vztazích na hádky a napětí. Může se díky tomuto období, kterému od 25.9. plně vládne NOV ve ŠTÍRU, zvednout rozvodovost, nepokoje a hádky v rodinách. V finanční oblasti může dojít k velkým výdajům, proto jsem pořád upozorňovala na to aby jste si tuto oblast ošetřili. V práci to nebude moc růžové, může dojít k propouštění, hlavně tech kteří budou ,, navíc“. A ve zdraví si hlídejme hlavně psychiku a játra. Protože, ty jsou spojeny se vztekem depresemi a ,, nasraností“.

Jako rada karet mi padla KRÁLOVNA DISKŮ, což je dobrá hospodyně, která umí s penězi dobře nakládat,  ohlídat a rozmnožit. Přináší hojnost, ale za předpokladu, že se o ni my sami postaráme. Karta KRÁLOVNA DISKŮ, tak svou péčí přináší sobě a své rodině bezpečí, pocit klidu a stability. Proto pokud chcete žít i nadále v hojnosti je třeba se o hojnost a dostatek postarat.

Přeji vám krásné září, hodně sil, lásky, pohody a zdraví.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ 2022