MOJE SLUŽBY

Výkladům karet a osobním předpovědím se věnuji už téměř 30 let. Každému z vás může vyhovovat jiná forma výkladu, potřebujete zodpovědět jednu konkrétní otázku, nebo je naopak vaše životní situace složitější a vyžaduje hlubší analýzu. Mnozí z vás hledají odpovědi v problematice vztahů nebo je zajímá, jak bude vypadat život v následujícím roce.

Vaše nejoblíbenější služba je v PODZIMNÍ AKCI!!!

Psaný výklad z karet

Nejoblíbenější forma výkladu vhodná pro všechny, kteří nemají čas či chuť hovořit po telefonu či přes skype. Výhodou psaného výkladu je, že se k němu můžete vracet, kdykoliv budete potřebovat.

Jsou zde jasné dopovědi a rady na aktuální témata, která právě v současné době řešíte. A je jedno zda to jsou dotazy typu:,, Jak se bude bude vyvíjet moje práce, zůstanu v ní? “ ,, Je pan XY ke mně upřímný a má mě opravdu rád jak říká?“ .. Zvládnou současnou finanční situaci?“ ,, Mám si vzít úvěr/ hypotéku na koupi domu, auta apod.“ či jiné dotazy, vždy je to právě to co teď řešíte a co vás nejvíce trápí, na co chcete znát odpověď popřípadě vědět zda je teď ta vhodná doba udělat to či ono.

Ne, nebojte se, odpověď není jen holá věta typu:,, Ano má vás pan XY rád.“, to nedělám. V klidu si sednu rozložím kartičky, rozklad opakuji několikrát i s jinými kartami, abych dostala co nejvíce informací a pak vám vše hezky vypíši. A to jak ty hezké odpovědi tak i ty méně hezké, které nás varují před neštěstím nebo trápením. Tak že v celku dostanete pěkný rozbor se vším všudy.

 

 

Všechny služby, které vám mohu nabídnout:

 

Výklad z karet po telefonu

Pokud si rádi povídáte a přejete si slyšet vlídné lidské slovo, bude tento výklad pro vás ideální. Do výkladu navíc můžete v jeho průběhu zasahovat a společně můžeme rozvíjet otázky i odpovědi. Více zde.

 

Výklad z karet přes Skype

Rádi se s lidmi stýkáte osobně a chcete slyšet nejen jejich hlas, ale i vidět jim do tváře? Pak si vyberte výklad karet přes Skype. Nemusíte nikam dojíždět, stačí si vyhradit čas u vás doma. Více zde.

 

Osobní předpověď na rok

Blíží se vaše narozeniny a rádi byste se dozvěděli, co vás následující rok čeká? V osobní předpovědi postupně rozeberu následujících 12 měsíců, abyste věděli, na co se můžete těšit a na co si dávat pozor. Abyste se k narozeninovému osobnímu výkladu na rok mohli kdykoliv vracet, je v psané formě. PROZATÍM JE TATO SLUŽBA PRO ČASOCOU NÁROČNOST POZASTAVENA, nahrazuje ji PSANÝ VÝKLAD Z KARET. Objednat se můžete ZDE.

 

Rozbor vztahu a jeho budoucnost

Prochází váš vztah krizí a rádi byste věděli, jak z ní ven? Nebo jste ve vztahu šťastní a zajímá vás, jestli to tak zůstane? Začínáte nový vztah a chcete vědět, jak se bude dál vyvíjet? Pro vás je určený tento výklad. Více zde.

 

Ať už si zvolíte jakýkoliv typ výkladu, věřím, že vám uleví na duši a pomůže k řešení vašich problémů, abyste mohli opět žít s lehkostí a v pohodě.