Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

NOV VE ŠTÍRU 13.11.2023

Krásné a spokojené dny moji drazí,

tento víkend, tj. sobota 11.11., neděle 12.11. a pondělí 13.11.2023, je velmi kritický kvůli opozici Uranu a Marsu. Tato opozice je velmi náročná na psychiku, může vyvolat napětí, hádavost a další nepříjemnosti. Navíc bojovný Mars je posílen Sluncem a Novem ve Štíru, který začíná 13.11.2023 v 10:27 což může tyto aspekty posílit. Navíc zde máme i možnost sáhnout si do svého nitra a podívat se na věci – bloky, které nám škodí a odstranit je. Což nebude ani příjemné a ani snadné, ale při troše snahy a pevné vůli se nám to povede. Trochu nám v tom pomohou ostatní planety, které se nachází v jemných citlivých ženských znamení. Chce se mi říct díky Bohu za ty dary.

Tyto energie je možné také využít pozitivně, například k práci, tvorbě a očistě domova a nás samých od tíživé negativní energie, můžeme též dělat různé očistné rituály a za tímto účelem použít i magii, která nám pomůže se všeho co nás tíží se elegantně zbavit… Pokud chcete očistit svůj domov, můžete jej vykouřit bílou šalvějí, do rohů dát misky se solí, nebo vytřít prostory octem – entity ocet nesnáší. Očistit sebe sama můžeme pomocí černé svíčky a oleje Banana, který se používá k odstranění překážek, když dáte okolo svíčky hřebíček bude to dokonalý rychlo – rituál který vám pomůže zbavit se toho nejhoršího. Nezapomeňte též meditovat a otevřít svou mysl novým nápadům které vám mohou pomoci se z dané situace dostat, nebo posunout. Dle toho co potřebujete. 🙂

Zdravotně si dejte pozor na pohlavní orgány, konečník, močovou trubici, pohlavní žlázy, vaječníky, prostatu, stydkou kost a geny. Pokud chcete posílit své zdraví bylinkami a alternativní medicínou, můžete využít mé služby na www.bylinkyzamazonie.cz, kde právě probíhá BLACK FRIDAY kde nakoupíte všechny produkty za nákupní ceny.

Snažte se navodit dobrou náladu a vyhýbejte se zbytečným nepříjemnostem, jako jsou hádky, rýpání, hloupé zlé vtipy atd. Zkuste místo toho vytvářet harmonii a pohodu v jakékoliv situaci. Přeji vám krásné a spokojené dny!

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOV VE ŠTÍRU 13.11.2023