Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

NOV VE STŘELCI 13.12.2023

Krásný den moji drazí,

dnes v  00:31 nám nastal NOV VE STŘELCI a to na 20°40’, který ovlivní kvadratura Neptuna v Rybách a to může vést k iluzi, ale i depresím – Ryby jsou trošku depresivní znamení, ale i k otázce víry – v co a proč věříme, naděje která umírá poslední, ale i k dalším nepříjemným tématům, která nemáme karmicky zpracované – např. vztahy, peníze apod. a to vše může vést k pocitu beznaděje a drobné deprese či vzteku na život. Co s tím?

Nenechme se tedy zastrašit návaly zvláštních a nepříjemných pocitů či situací a využijme tento vyjímečný Nov v náš prospěch. Kromě otevírání nezpracovaných témat nás NOV VE STŘELCI bude nabádat k myšlení, ale zamyšlení nad tím co bychom rádi a proč zrovna teď prožíváme co prožíváme – co nás to má naučit, co máme pochopit a kam se posunout či co změnit ve svém životě.. Povede nás i k diskusi s přáteli / rodinou,  kdy se pokusíme najít společnou řeč a tím pádem i vhodný kompromis, tam kde je to třeba. Pokud se potřebujete zviditelnit, například pracovně, či jen tak, aby si vás všiml ,, pan vyvolený“ ( muži si dosadí dámu ), tak právě tyto dny jsou na to ty nelepší a mohou vám v tomto směru hodně pomoci.  Ti hloubavější dosadí poslední puzzle do mozaiky posledních měsíců a pochopí kudy cesta vede, spolu s tím se na svou novu cestu vydají.

Ale pozor na retrográdní Merkur, který bude až do 2.1.2024 mít tendence nás vracet zpět, hlavně k místům a situacím, které nejsou dořešeny a kde jsme něco nepochopili. proto využijme tyto dny tak abychom dali do pořádku vše co se nám vyjeví a v klidu si u toho chystejme to co bychom chtěli v roce 2024 rozjet. Někdy je prostě třeba mít čistý stůl abychom mohli jít lehce dál a dařilo se.

Z magického hlediska je tento nov NOVEM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, proto si zapalte malou svíčku např. čajovku – stačí bílá a pošlete své přání Vesmíru jako závaznou objednávku. Pak už jen nechte Vesmír pracovat a tvořit, vy se věnujte tomu svému. Co si budete přát si dobře rozmyslete, protože se na sto procent přání splní. Toto čarování můžete dělat až do 16.12.2023, tak že pokud jste to dnes nestihli, jako já, tak ještě na to máme tři dny. 🙂

Z pohledu zdraví není dobré v tyto dny podstupovat vážnější operace apod. nastali by komplikace. Z orgánů bychom si měli hlídat játra, stehenní kost, křížovou kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel a bederní svalstvo. U jater doporučuji jako vždy MODRÝ KVĚT u ostatních jmenovaných určitě AMAZONSKOU LIÁBŃU  v kombinaci s MARCOCCUROU. Jinak dostatečně odpočívejte a nepropadejte panice pokud něco nejde tak jak by jste si přáli. Ono jednou vše pomine, i špatné období a pak zase bude dobře.

Přeji vám všem krásné dny hodně lásky, spokojenosti, zdraví a hojnosti.. Pokud někdo z vás zatouží se se mnou setkat budu moc ráda a  s láskou si s vámi popovídám o kartičkách, magii, ale i bylinkách na VÝSTAVIŠTI V BRNĚ, kde ve spolupráci  s fa. Aramamgnus.cz pořádám VELKÉ VÁNOČNÍ VŠETĚNÍ právě o tomto víkendu tj. 15  – 17.12.2023. Mám vás všechny moc ráda. 🙂

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOV VE STŘELCI 13.12.2023