Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

NOV VE VODNÁŘI 9.2.2024

Krásné a spokojené dny vám všem,

máme tu druhý Nov tohoto roku a to NOV VE VODNÁŘI který nastane v pátek 9. 2. přesně ve 23:58. Navíc korunován příchodem ROKU DŘEVĚNÉHO DRAKA, která bude v sobotu 10.2.2024. Chce se mi říct: ,, Bude to fičák, dámy a pánové.“ Bude se jednat o hodně silné energie, tak že se snažme držet pevně na zemi a spíše se směrovat k daným cílům než propadat malomyslnosti a depresi. Ale mohu vás uklidnit, tohle je jen ochutnávka, pořádná energetická jízda nás čeká o úplňku 24.2.2024 v Panně, ale o tom později.

Tomuto Novu vládne karta VELEKNĚŽKA. Která nás nabádá k vnitřnímu klidu, nadhledu, ale i koncentraci, díky které se můžeme směrovat k potřebným záležitostem. Propojení sama se sebou nám přinese vnitřní klid, uklidní rozlítané myšlenky i emoce, což bude potřeba. Pomohou meditace, ale i očistné rituály, chvilka klidu kdy můžeme být sami a přemýšlet co dál, ale i si děla určitou inventuru, toho co se nám od ledna povedlo a odškrtnout si další políčko v pomyslném zápisníčku ,, To jsem zvládl.“

Hlídat bychom si měli i náladovost, vrtkavost, ale i hádavost přeci jen je VODNÁŘ vzdušné znamení, které je spojené s myslí a to může udělat pěknou paseku jak ve vztazích tak v práci, kdy můžeme mít pocit, že vše je tak trochu na nic, nejde to jak má a můžeme propadnout beznaději a depresi. S tím souvisí i to, že se budeme chtít na některé naše aktivity vykašlat a začneme vymýšlet něco nové a tím přetrhneme tok energie k danému nasměrování a realizaci.

Hodně těžko ponesou tuto dobu vzdušná a ohnivá znamení, kdy se jim nebude líbit stagnace, kterou karta VELEKNĚŽKA v kombinaci s NOVEM VE VODNÁŘI  a příchodem ROKU DŘEVENÉHO DRAKA přináší a budou s tím chtít něco dělat, vrhnout se do víru činností, ale tzv. Velekněžčí brzda, jim nebude pochuti, tak mohou kolem sebe prskat a kopat. Ale ono vše se dá v klidu zvládnout, přijměte tento víkend jako odpočinkový a udělejte si potřebné plány a kalkulace do budoucna. Užijte si též rodinu a trochu zábavy.

A jak na tom budou různá znamení? Koukneme na to.

Blíženci a Váhy spolu s Berany, Lvy a Střelci, si musí dát pozor na přecitlivělost a zranitelnost. Hlavně Lvy budou trošku více prskat pokud se dotkneme jejich ega, hlavně když jim někdo řekne pravdu do očí, to nechtějte vidět ten řev. Blíženci a Váhy se mohou dočkat nepříjemného vyčítání ze strany nejbližších, kdy neudělali to co měli a tak jim bude vyčiněno. Ono to s nimi někdy holt jinak nejde, aby se rozhýbali potřebují impuls, i nepříjemný. Berani opět budou trpět na svou tvrdohlavost, cokoliv s nimi dohodnout bude nadlidský úkol. A Střelci? Ti budou jeden velký chaos, jednou tu, podruhé tam. Jako by jim myšlenky lítali na všechny světové strany a oni nevěděli co s tím. Býci , Panny a Kozorozi si energie NOVA VE VODNÁŘI užijí na plné pecky, budou ,, čistit své životy“ ale i domácnosti, realizovat, tvořit, posouvat se, stejně jako Vodnáři . Jako by měli ten nejlepší vítr v plachtách. Vodní znamení Ryby, Štíři a Raci  se budou v myšlenkách potýkat s pocitem nestability, jako by jim velký vítr rozfoukal domeček z karet a oni pochopili, že musí využít nových energií a začít stavět nové a pořádné základy svého života. Že to pro tato velmi citlivá znamení nebude jednoduché a že si budou foukat bolístky je víc než jasné.

Přeji vám moji drazí přátelé hodně sil, odvahy, moudrosti a nadhledu Ono ne vše se jí tak horké jak se uvaří. A pokud přeci si s horkou situací nevíte rady využijte praktické rady karet jak z dané situace ven.

Tento měsíc běží na kartičky VALENTÝNSKÁ AKCE, tak toho využijte. Jako vždy mi opět FB stopl reklamu, tak že se o novinkách a akcích se dozví jen ti co chodí na mé stránky. A jako novinku mám už hotovou nabídku RITUÁLŮ, tak že ti co toužili po tom, abych pro ně čarovala se mohou už těšit, jen si vybrat.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOV VE VODNÁŘI 9.2.2024