MOJE SLUŽBY,  Psané výklady z karet,  VÝKLADY Z KARET

KARMICKÝ TAROSKOP

Jsou věci, které nejsou vždy v naší moci, a často nám připadá, že jsme odkázáni na to, co nám osud přináší. Karmické lekce a odměny jsou obojí součástí našeho života.

Říká se, že za každou chybu, kterou jsme v minulosti udělali, nyní platíme, anebo jsme odměněni za dobré skutky.

A právě KARMICKÝ TAROSKOP  nám může pomoci pochopit jak na tom jsme v tomto ohledu.

KARMICKÝ TAROSKOP  to je v podstatě kombinace Astrologie a Tarotu.

To, jaké je naše karmické zatížení a odměny závislí na tom, jak jsou postaveny planety ve vašem horoskopu při zrození, ale i během života.

Váš horoskop kombinuji i s Tarotovými kartami, kde si na daná témata, která ukáže postavení planet dělám podrobné rozklady z karet, abych pro vás zjistila co nejvíce informací.

U KARMICKÉHO  TAROSKOPU, získáte informace o tom, jak jsou na tom vaše karmické lekce a odměny, a dostanete také rady, jak s karmou pracovat, abyste z ní vytěžili to nejlepší.

KARMICKÝ TAROSKOP vám může pomoci otevřít oči a pochopit, proč se nám některé věci dějí.

Můžete se dozvědět, jaké karmické lekce se snažíte odbourat v tomto životě a pochopit, jakým způsobem s nimi můžete pracovat.

Dostanete také informace o tom, jaké karmické odměny vám přicházejí v tomto životě, a jak s nimi můžete pracovat, abyste mohli dosáhnout vyššího úspěchu.

KARMICKÝ TAROSKOP vám také může pomoci se zaměřit na to, co je pro vás to nejdůležitější, a jak lépe spravovat vaše karmické lekce a odměny.

Pokud se snažíte pochopit, proč jste některé věci zažili, a hledáte způsob, jak dosáhnout lepšího života, pak je KARMICKÝ TAROSKOP skvělou volbou.

Je to skvělý způsob, jak pochopit vaše karmické lekce a odměny, a zjistit, jak s nimi pracovat, abyste z nich mohli vytěžit co nejvíce.

KARMICKÝ TAROSKOP je v psané formě. A to proto aby jste se mohli vracet k moudrým radám planet i Tarotových karet.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin,  zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený  na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu.

Na telefonický výklad z karet  si můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KARMICKÝ TAROSKOP