Co přinese nov?,  Nezařazené,  PŘEDPOVĚDI

NOVOLUNÍ V BÝKU 8.5.2024

Novoluní  v Býku nastane  8.5.2024 v 5:21, kdy se planeta Slunce políbí s Měsícem a nám se otevřou  nové možnosti, ale i hojnost a prosperita.

Toto novoluní bude mít velký vliv na naši finanční stabilitu, budeme řešit jak bydlení, domov, tak i naše vztahy. Tak že pokud řešíte stěhování, popřípadě koupi nemovitosti či rekonstrukci je na to vhodní doba.

V Býku se v tu samou dobu nachází Venuše, planeta lásky, která posílí naší smyslnost a touhu být s těmi které milujeme. Nezadaní se mohou v nejbližší sobě setkat s někým, kdo je zahrne láskou a pozorností.

Planeta Jupiter posílí naše štěstí a chuť do života. Dařit by se tedy mělo ve všech oblastech života. Nejvíce v finanční a pracovní oblasti, Jupiter přinese  i radost z života a touhu po potěšení.

Uran v Býku přináší sílu probuzení, která nám dodá chuť a sílu měnit věci kolem nás a vykročit vřed.

Bojovný Mars spolu s Merkurem v Beranu nám předají potřebnou energii, což bude v době změn, ale i hojnosti potřeba.

Neptun spolu se Saturnem v Rybách přinese potřebnou citlivost a intuici, tak že budeme vnitřně vědět co je pro nás dobré a co ne.

A v neposlední řadě Pluto ve Vodnáři spolu se Severním uzlem budou mít tendence otvírat staré strachy  a čistit naše vědomí a podvědomí, ale není čeho se bát, velký léčitel Cheiron mám přispěchá se svou uzdravující energií na pomoc a my se na dané události a pocity budeme dívat jiným pohledem a s moudrostí.

Čeká nás jedno z nejhezčích období v roce, ale i nejúspěšnějších využijte jej na maximum, čistěte staré rány, ať může přijít to nové lepší a otevřete svou náruč i srdce lásce, radosti a hojnosti.

Někdy se stane, že je v životě smutno a hledáme pomoc a radu, v tom případě jsem zde, abych vám spolu s kartičkami pomohla.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOVOLUNÍ V BÝKU 8.5.2024