Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

NOVOLUNÍ V RAKU 17.7.2023

Krásný den moji drazí,

máme tu další, tentokrát sedmé NOVOLUNÍ v tomto roce a spolu s ním i velmi zajímavé energie. NOVOLUNÍ V RAKU nastane přesně 17.7.2023 ve 20:31 hodin SEČ. Znamení RAKA  se pojí s živlem vody a spolu s ním s emocemi, vztahy a rodinou.

Toto NOVOLUNÍ V RAKU nás na dalších čtrnáct dní ovlivní hlavně po citové stránce, kdy se můžeme setkat s vyšší citovou citlivostí, budeme řešit hlavně vztahy, tedy jak ty povedené, tak ty nepovedené, současné, ale i minulé a budoucí. Tématem těchto dnů bude rodina, a to jak vaše vlastní, tak i předci. Když jsme u těch předků, není na škodu je trochu uctít, ať bývali jakýkoliv, vždy to jsou naši předci a naše kořeny. Navíc nikde není napsáno, že když se ,, nepovedli“ rodiče, musí být ostatní předci generačně zpětně stejný, vždy se najde někdo kdo byl dobrý. Navíc oni po smrti nemůžou škodit, smí jen sloužit a pomáhat rodu, když je zavoláte, tak s chutí do toho.

Též není na škodu si tyto dny spojené s Novem pročistit svoje vlastní ,, hříchy“ sama k sobě, protože náš vztah sama k sobě je ten nejdůležitější“, na to jsem vám už napsala RITUÁL. Kdo četl ví a už několik dní praktikuje a pro opozdilce odkaz ZDE.

V době Novu tj. 17.7.23 plus mínus tři dny zpětně se můžeme setkat se situacemi, které nám poukazují na dané chyby – pocity ohledně vztahů – partnerských, přátelských, obchodních a rodinných. Budeme si uvědomovat co pro nás má smysl a co ne. Podle toho proběhne i selekce vztahů v následujících čtrnácti dnech. Dokonce se můžeme setkat s tím, že nám do života přijde někdo z minulosti, abychom si vyčistili své ,, bebíčko“ a pochopili proč se daná věc – záležitost udála. Ti co mají pevné vztahy je ještě víc upevnění a to ku prospěchu jak sebe, tak i dalších zúčastněných osob. Navíc nám k tomu nahrávají dovolené, tak že to bude o trochu ,, jednoduší“.

A aby jste si nemysleli že to bude procházka ,,růžovým sadem“, dovoluji si upozornit, že mohou trošku lítat nervy, bude zde podrážděnost a to hlavně v případech kdy se budeme cítit nesví a budeme muset řešit věci které se nám ,, eklují“, tedy vyvolávají nepříjemný pocit v oblasti solaru. Zde doporučuji zachovat klid, aby jste si zbytečně nerozjeli žlučník či nepoškodili játra – oboje je spojeno se vztekem. Někdy prostě ty nervy poleví, ale chce to jít se vyřádit ven, projít se v přírodě, zaběhat si, nebo jít dělat nějakou manuální práci. Nevím jak vy, ale já ve vzteku udělám manuální práce nejvíc, to jedu jak freta, aby vztek ze mě odešel. Ano, uznávám a má rodina to ví, že v tu chvíli je dobré mě nechat na pokoji a nemluvit na mě, jinak se měním v lítou saň, ale to asi každý koho vztek popadne. 🙂

Jinak zdravotně si ještě hlídejme žaludek, sliznice, vaječníky, dělohu, vaginu, prsa, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém, sternální kost. Je lepší lehčí strava, meditovat, věnovat se rodině, přátelům, prostě všemu co vás bude nabíjet a přinese vám dobré myšlenky, nápady a harmonii.

Prostě to ve zdraví a v pohodě přežijte, vyčistěte vše co se ukáže a hlavně si uvědomme, že tahle realita je jen hra a my jako hráči máme svou volbu zda a jak si ji zahrajeme. Věřím, že s kytičkou pro vás.

Ještě si dovoluji upozornit že POSLEDNÍ TÝDEN běží LETNÍ AKCE, které budu opakovat až za ROK, tak je využijte dokud to jde.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOVOLUNÍ V RAKU 17.7.2023