Co přinese nov?,  Nezařazené

NOVOLUNÍ V RYBÁCH 20.2.2023

 

Krásné a spokojené dny vám všem,

dne 20.2.2023 v 8:05 nám začne NOV V RYBÁCH. Díky tomu, že dnes 19.2.2023 se Měsíc dostane nejblíže k Zemi bude se jednat o VELMI SILNÉ NOVOLUNÍ, které hodně ovlivní tento den i dny následující, cca deset až 14 dní. Bude přát dokončování započatých věcí, a to jak soukromých, např. rozvod, rozchod, tak i pracovních, kdy můžeme s úspěchem v následujících dnech dokončit své projekty, ale i pracovní poměr, pokud toho máme plné zuby.

NOV V RYBÁCH přeje též silné intuici, je tedy dobré ji tyto dny poslechnout, ale i hezkým mezilidským vztahům a duchovní práci na sobě. Jedná se o velmi jemné energie, dokonce může dojít ve některých oblastech ke smíru. V partnerské oblasti se sice něco ukončí, tak pozor na žárlivost a hysterii, to by mohlo vše pokazit a zničit. Toto novoluní má i svá pozitiva. Přináší i romantickou lásku, plnou citů a něžností, díky Venuši s Neptunu. Ale moc se neradujme Saturn, který 23.2.2023 přejde z Vodnáře do Ryb, nás zase uzemní, abychom se vrátili hezky zpět na zem.

Dovoluji si upozornit, že vše co se bude dít ve vztahové oblasti je spojeno s karmou a je jedno zda v dobrém či zlém. Prostě jde o karmu a my si to opět budeme muset zpracovat. A mezi námi, čím dřív tím líp. Naštěstí v tomto směru nám pomůže Mars v Blížencích, který dodá sílu, ale i snahu, aby vše dobře dopadlo. Jinak řečeno, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

V finanční a pracovní oblasti bych doporučila opatrnost, Neptun nám může vnutit jistý neklid a iluze, tak že pozor na lži a přetvářku v této oblasti, ale i ,, nenažranost“. Je lepší si počkat až toto období přijede a pak rozumně zainvestovat. V práci si hlídejte co kdo říká, spíše se řiďte intuicí, ta vás v následujících dnech ochrání před zbrklým rozhodnutím.

Zdravotně si hlídejme chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinka mozková, endorfin, melatonin. Není na škodu je posílit, např. vhodnou stravou nebo bylinkami.

Tak všeobecný základ máme za sebou a jdeme na JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU.

Beran

21.3. – 20.4.

Berani narození v první dekádě tj. 21.3 – 31.3. mají tento Nov velmi příznivý, hlavně pokud vynaloží trochu snahy může se jim zlepšit nejedna oblast jejich života. Jen to nechce sedět jak pecivál a jít něco dělat. Jejich odměna na sebe nenechá dlouho čeká. Týká se to jak práce, peněz, tak i vztahů a zdraví. Berani narození 1.4. – 10.4. se mohou těšit z příjemných partnerských vztahů a trošky flirtování. jen pozor na pracovišti, aby se nedostali díky své aktivitě do problémů, pomluv a pletichaření. I zde platí nepsaná zásada: ,, Co je v domě není pro mě.“ Jinak by se i těmto Beranům mělo dařit. Berani narození v posledním dekanu tj. 11. – 20.4. mají ideální dobu cca týden, na prosazení svých zájmů a to jak pracovních tak osobních. Hodně důležité je mít kolem sebe ty správné lidi, kteří umí naslouchat, ale i jednat. Tím se posunete dál ke své spokojenosti.

Býk

21.4. – 20.5.

Býci narození v prvním dekanu tj. 21.4. – 30.4. pocítí touhu na sobě pracovat, něco ve svém životě změnit a posunout se dál. To není na škodu, jen se vyvarujte přemrštěné sebekritiky a přehnaným plánům. Vše se dá zvládnout stačí pracovat systematicky a svých cílů dosáhnete. Býci narození 1.5. – 10.5. by se měli řídit svou intuicí a sami sebou. je sice hezké, že naše okolí nám dává ,, moudré rady“ z jejich pohledu ty nejlepší, ale je třeba si uvědomit, že oni nejsou vy. Oni necítí to co vy a prošli tím čím jste prošli vy. Proto dejte na sebe, jelikož vy sami jste sobě tím nejlepším rádcem. Býci narození ve třetím dekanu 11.5. – 20.5. by si měli hlídat co komu kde slibují, může jim selhat paměť a nepoctivci by toho mohli zneužít. To též může způsobit jistý neklid v sobě a proto je pro tyto Berany nejlepší být spíše v klidu, moc se nikde neukazovat a pokud to je možné vzít si dovolenou a odpočívat. V této době obzvlášť.

Blíženci

21.5. – 20.6. 

Blíženci narození v prvním dekanu 21.5. – 31.5.  by se měli koncentrovat na své problémy a snažit se je uvážlivě řešit. Ve vztazích pozor na hádky, zkuste změnit téma a použít diplomacii. V práci se doporučuje se nepřepínat a ve volné chvíli se věnovat aktivnímu a i pasivnímu odpočinku. Blíženci narození 1.6. – 10.6. by měli být na pozoru a snažit se dané problémy řešit s ,, kytičkou“, jelikož daná situace která je se může zhoršit a vygradovat. Hvězdy též radí opatrnost a silnicích. Zase na druhou stranu tento Nov ukončuje věci nefunkční, tak postupujte tak, aby daná záležitost pro vás a vaše okolí byla co nejméně bolavá, tj. v klidu a s nadhledem. Blíženci narozeni v třetím dekanu 11.6. – 20.6., tito blíženci to mají velmi dobré, hvězdy jim přejí ve všech oblastech života a je jen na nich kam nasměrují energii. Jen je třeba si hlídat, aby jste si toho nevzali moc na sebe. Tak že i zde bude platiti vše s mírou.

Rak

21.6. – 22.7.

Raci narození 21.6. – 1.7. se mohou těšit z výborných energií toho Novu. Vše co v tuto dobu započnete, se vám bude dařit. Jediné co máte udělat je nebát se opustit to staré a vrhnout se do nových věcí, tedy i nového života. Využijte toho, opravdu je vám přáno a není čas váhat. Raci narození v druhém dekanu tj. 2.7. – 11.7. To mají podobné jako raci v prvním dekanu, jen s tím rozdílem, že budou chtít zvládnout více věcí najednou a to může vést k silné únavě nebo bolesti hlavy. Proto je dobré, aby jste si vše v klidu naplánovali a nezapomínali i na sebe a odpočinek. Raci narozeni 12.7 – 22.7. by se měli vyhnout extrémům, raději volit zlatou střední cestu a zachovat chladnout hlavu, tím docílíte všeho po čem toužíte. Není na škodu si udělat radost nějakou drobností, nebo posezením s přáteli, což vás nabije novou energií a vy se budete cítit mnohem lépe.

Lev

23.7. – 22.8.

Lvi narození 23.7. – 1.8. budou nuceni trochu odpočívat. Vše co měli slibně rozjeté se zpomalí, což může vést k určité nervozitě. Naštěstí se na tyto Lvy neřítí žádná katastrofa, tak že to chce klid a uvědomit si že vše má svůj čas. Lvi narození v druhém dekanu tj. 2.8 – 12.8. Pro tyto Lvy bude následující týden průlomový, tak že se mohou těšit na lepší zítřky. To co do teď stagnovalo a pomalu rozjede k vaší spokojenosti. Nezapomínejte na relax, odpočinek dostatek spánku, ať načerpáte sílu. Lvi narození 13.8. – 22.8. by měli uklidnit své emoce, nehádat se. Spory totiž nahrajete svému protivníkovi a to přece nechcete. Kdo by taky chtěl přijít o své tajné trumfy. Volte raději mírný přístup a diplomacii.

Panna

23.8. – 22.9.

Panny narozené v první dekádě mezi 23.8. – 1.9. by měli být na své okolí milé a příjemné, ušetří si tak hodně problémů ve vztahové oblasti. Co se týká peněz je zde doporučena opatrnost a zbytečně neutrácet. Panny narozené v druhém dekanu 2.9. – 12.9. Láska a vztahy u těchto Panen bude procházet zkouškou, buďte proto opatrné a nad věcí, aby jste zbytečně nepřišli o někoho na kom vám velmi záleží. Na druhou stranu s troškou diplomacie a taktu se můžete zbavit těch, které už ve svém životě nechcete. Panny narozené 13.9. – 22.9. pozor na své pocity. To že se vám hned někdo nevěnuje neznamená, že vás nemá rád. Proto si neberte osobně, že je někdo zaneprázdněn a volný čas využijte pro sebe a své koníčky.

 

Váhy

23.9. – 23.10

Váhy narozené v první dekádě 23.9. – 3.10. Hýčkejte si to co máte, věnujte se rodině, partnerovi a nepokukujte tam kde to pro vás není vhodné. Co je doma se počítá a tak to platí jak ve vztazích, tak i v majetkové a finanční oblasti. Raději buďte v pohodlí domova, než aby jste si ,, vyhazovali z kopýtka“, ušetříte si tím hodně zbytečných problémů. Váhy narozené 4.10. – 13.10. mají velmi dobré dny na odstranění špatných návyků a zlozvyků. Ale nemusí to být hned najednou, hezky pomalu postupně, ale systematicky si jděte za zdravějším stylem života. A nezapomínejte, že nic se nemá přehánět. Je jasné, že když někdo kouří denně 20 -40 cigaret denně, tak to bude pro něj šok, když skončí ze dne na den, pomalu snižujte a vytrvejte ve svém záměru. Váhy narozené v třetím dekanu 14.10. – 23.10. výhodné psotavení planet slibuje velmi krásné dny. Máte šanci zbavit se dlouhodobých problémů a starostí. Jako kouzelným proutkem přijde řešení na tyto záležitosti a vy budete jasně vědět co dělat.

Štír

24.10. – 22.11. 

Štíři narození v první dekádě 24. 10. – 2.11. Máte vyhlídnutou nějakou ,, křepelku“ nebo , pana ,, úžasného“? Tak s chutí do toho, v partnerské oblasti vám bude přáno, dá se říct, že vašemu šarmu nikdo neodolá. Tyto skvělé energie mžete využít i v práci, kdy by se vám mělo dařit. Přímo budete hýřit nápady a fantazií. Štíři narození v druhém dekanu 3.11. – 12.11. Tak tohle novoluní si nenechte utéct! Je pro vás velmi příznivé, dá se říct, že jedno nejlepší v tomto roce. Dařit by se mělo ve všech oblastech života a pokud tyto energie využijete, budete se spokojeně koukat na váš posun vpřed.  Štíři narození v třetím dekanu 13.11. – 22.11. Pozor na náladovost a nepříjemné nálady. Není na škodu si kolem sebe udělat pořádek, ale zase ne za tu cenu aby jste kolem sebe ,, kopali“ a naopak zachování klidu bude pro vás v následující dny prioritou. Tedy pokud chcete mít hezké a harmonické vztahy a pohodu v práci.

 

Střelec

23.11. – 21.12.

Střelci narození 23.11. – 2.12. Hlídejte si své okolí, ne všichni co se tváří jako vaši přátelé, jimi ve skutečnosti jsou. Ušetříte si vím nejednu slzičku a zbytečný problém. Následující dny si tedy hlídejte a nepouštějte se do věcí které vám nesedí. Střelci narození v druhém dekanu 3.12. – 12.12. I těmto Střelcům jdou do cesty kritické dny. Proto opatrně ve všem co děláte. Hlavně vztahová a partnerská oblast může vést k věcem které jste nečekali a které nechcete. Klid bude vaší devízou v následujících dnech. Střelci narození 13.12. – 21.12. Jsou jedinými Střelci, kteří budou mít docela pohodičku, ale nebude to zadarmo. Bude třeba přiložit ruku k dílu a trochu si jít za svým. Naštěstí se umíte nasměrovat, tak to nebude žádný problém.

Kozoroh

22.12. – 20.1.

Kozorohy narozené v prvním dekanu tj. 22.12. – 31.12. Mohou zkusit štěstí v lásce, hlavně ti nezadaní. Ostatní Kozoroži – tedy ti zadaní mohou prožít hezké chvíle ve dvou, trochu té romantiky, pohody a něžností. Díky pohodě doma se vám bude dařit i v ostatních oblastech života. Kozoroži narození 1.1. – 10.1. Novoluní vám přinese nějaké dobrodružství, které vás nabije a dodá chuť do života. Hvězdy u vás přejí romantice, krásným vztahům a experimentům v milostné oblasti. To mže potěšit jak vaše srdíčko tak i tělo. Též není na škodu si vyjít do přírody nebo si dopřát skvělou masáž. Dařit by se mělo i v ostatních oblastech života.  Kozoroži narození v třetím dekanu 11.1. – 20.1. Hvězdy doporučují se v tuto dobu věnovat domácnosti a rodině. Uvařte si něco dobré na zub, užijte si hezký večer s rodinou a přáteli a pokochejte se nějakým hezkým filmem. Je čas odpočinku a rodiny, tak jej využijte, pak vás čeká pracovní jídza.

Vodnář 

21.1. – 18.2.

Vodnáři narození 21.1 – 30.1. Máte nejlepší dobu na odpočinek a dovolenou. Pokud přeci jen musíte plnit pracovní povinnosti, nezapomínejte na relax, spánek a taky hezké věci a zážitky, které vám život nabízí. Bytí zde na Zemi není jen o práci a starostech, tak si dovolte ,, trochu vyponout“. Načerpáte tak sílu a vše vám půjde lépe od ruky. Vodnáři narození v druhé dekádě 31.1. – 9.2.  Pomalu se vše otáčí k lepšímu, hvězdy přejí práci, obchodům, finanční oblasti, ale i lásce. Nepromarněte tento čas čekáním ,, na něco“ naopak buďte aktivní a snažte se jít za svým cílem. Odměna na sebe nenechá dlouho čekat. Vodnáři narození 10.2. – 18.2. Je důvod k radosti, toto novoluní vám pomůže prolomit překážky a jít dál. Tím nastartujete velmi hezké období tohoto roku. Jedno z nejlepších. Jen se nebojte jednat.

 

Ryby

19.2. – 20. 3.

Ryby narozené 19.2. – 28.2. Příval energie vám pomůže zvládnout i nemožné. Využijte ji, nasměrujte ji k daným plánům a cílům a jděte si za svým. Díky vašim rozhodnutím v této době můžete pozitivně ovlivnit svou budoucnost a to ve všech oblastech života. Jen si více věřte. Ryby narozené v druhém dekanu 1.3. – 10.3. Tyto Rybičky si budou připadat jak v pohádce, vše na co sáhnou se jim bude dařit, navíc Neptun v kombinaci s Venuší vás obdaří krásnou romantickou láskou a příjemnými vztahy. Co víc si přát? Užívejte si co se nabízí plnými doušky.  Ryby narozené v třetí dekádě 11.3. – 20.3. Udělejte si ve věcech pořádek, nastolte ve vašem životě harmonii a vyčistěte ,, stůl“ ve vztahové oblasti, nov vám v tomto směru hodně přeje. Díky tomu pak zbytek roku bude pro vás procházka krásnou zahradou život.

Přeji vám všem, aby následující dny novoluní v Rybách vám všem přinesli hodně požehnání, lásky a radosti. A pokud by přeci jen něco zaskřípalo a vy si nevěděli rady, ráda vám kouknu do karet či hvězd.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOVOLUNÍ V RYBÁCH 20.2.2023