Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

NOVOLUNÍ VE LVU 16.8.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

ve středu 16.8.2023 v 11:37 nám začne NOVOLUNÍ VE LVU. Toto Novoluní nám ovlivní retrográdní Venuše, aktivní Černá Luna a planeta Uran. Můžeme se těšit na nenadálé zprávy, které mohou naším životem trochu zamíchat a to hlavně ve vztahové oblasti.

Retrográdní Venuše vás povede k řešení vztahů a situací kolem nich. Proto je dobré se zamyslet nad tím co nás má daná situace naučit, co máme pochopit a zda sami k sobě chováme dostatek lásky a sebeúcty.

Černá Luna navíc trošičku pošťourá v našem ženství, kdy budeme mít potřebu cítit se hezky a tak trochu se zušlechťovat a pečovat o sebe. Upozorňuji, že i muži mají v sobě ženskou část – Aminu, stejně jako ženy v sobě mají svého Amina – tedy mužskou energii. Ale na tu v době NOVA VE LVU na chvilku zapomeneme a nechme rozvíjet tu jemnou, krásnou část Aminy. Samozřejmě budou zde tendence ega dokazovat kdo je tu pánem, ale spíše doporučuji dobu klidu a odpočinku než boje.

Navíc Uran který je v tuto dobu silný nám pomůže více se spojit s naším ženským já a zvládnout tak těžké životní situace v klidu.

Výhodou NOVA VE LVU je jednoduchost, proto se snažme věci zbytečně věci nekomplikovat ale spíše hledat  jednoduchá řešení. Týká se to i citové oblasti, kdy nám emoce, které nejsou v harmonii mohou hezky pošramotit naše vibrace a tedy i potažmo život. Jelikož i zde platí:,, Co vyzařuji, to přitahuji.“

V období NOVA VE LVU je dobré si zdravotně hlídat srdce, alortu, ale i krevní tlak a krevní oběh, s tím vám může pomoci extrakt CARDICA popřípadě čaj PERUÁNSKÝ LASKAVEC. Zakoupíte ZDE.

Co se týká magie a čarování, v době kdy jde měsíc do Nova se dělají ,,odeklínačky“, kdy se zbavujeme všeho co nám škodí, ubližuje, či je nám jinak nepříjemné, abychom mohli využít dobu Novu k novým začátkům v životě, rozjet své projekty, ale i nastartovat náš život tím správným směrem.  Vhodný je rituál ,, ZAPUZOVACÍ“ popřípadě ,, OCHRANNÝ“. Kompletní sadu rituálu kde máte vše posvěcené a nastartované zakoupíte ZDE. Čarovat můžete od teď + 3 dny po Novu, víc ne.

Pro ty co si netroufají čarovat, mám dobrou zprávu, chystám pro vás rituály kdy za vás budu i čarovat – jedná se o Evropskou, Tarotovou a Lidovou magii. Jak to vše bude na světě dám vědět.

Zatím, ale běží PRÁZDNINOVÁ AKCE NA VÝKLADY Z KARET a kdo se potřebuje poradit co a jak dál, jak nastartovat své plány sny a vize, nebo se jen poradit jak vyřešit daný problém s radostí se vám kouknu.

přeji vám krásné dny, hodně lásky, radosti a pohody.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOVOLUNÍ VE LVU 16.8.2023