Co přinese nov?,  PŘEDPOVĚDI

NOVOLUNÍ VE VODNÁŘI 21.1.2023

Krásný den moji drazí přátelé,

dne 21.1.2023 ve 21:53 nám nastane první novoluní tohoto roku, tentokrát Vodnářské.

Toto novoluní půjde hodně na psychiku a nespavost, proto je dobré mít po ruce Kozlík lékařský nebo Čaj zapomnění, to pomůže se trochu srovnat.

Díky kometě, která profrčí skoro všechna souhvězdí se můžeme též těšit na nové energie, které posílí transformaci, tedy změny a doufejme, že v dobrém smyslu slova. Něco nám dojde, někde se něco ukáže, aby nám spadly klapky z očí a my pochopil o co jde. Můžeme se též těšit i na nové nápady a jejich realizaci hlavně v oblasti hudby a umění, ale i smyslem pro krásno a přírodu.

Zdravotně si hlídejme lýtka, kotníky, holenní kost, achilovku, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy.

V tuto dobu není dobré jít na operaci či jiný lékařský zákrok, tělo by mělo odpočívat stejně jako půda. Totéž platí i o větších finančních transakcích. Vhodná doba na tyto akce je až 24.1.2023, kdy Nov ztratí svou sílu a Mars bude oslabený. Ve vztazích buďme opatrní, je lepší se moc neprojevovat, nevyhledávat hádky a těžká témata, např. volba prezidenta. Spíše se snažme o klid a harmonii a o to abychom Nov v klidu přežili.

Čarovat můžete na odhalení pravdy, či na to aby odešlo z života to co nechcete, co vás nějakým způsobem omezuje a vy toužíte po změně. Od toho taky Nov je, tak se nebojte si říct o nový začátek. 🙂

Všeobecnou část máme za sebou a jdeme na jednotlivá znamení ZVĚROKRUHU.

Beran

21.3. – 20.4.

Berani narození v první dekádě tj. 21.3 – 31.3. se mohou těšit z příjemných a hlavně přejících energií, které přejí práci – zvýšení platu, povýšení, ale i nalezení nové lepší práce. Pokud toužíte po nějaké dámě či pánovi, je načase jej oslovit a pozvat je na kávu, či jiné příjemné posezení, kdy můžete vyjevit své city. Berani narození 1.4. – 10.4. by si měli dopřát odpočinek a trochu toho hýčkání. Pozor tedy na přepracovanost a přepětí, mohlo by to vést k nepříjemným náladám a pocitu, že nic nemá smysl, což by se odrazilo ve všech rovinách života a nedařilo by se vám tak jak si představujete. Dopřejte si proto procházky v přírodě, trochu toho cvičení, hezké hudbě nebo si zazpívejte. A vyhýbejte se alkoholu. Berani narození v posledním dekanu tj. 11. – 20.4. to rozhodně nebudou mít jednoduché, jelikož se na ně začne sypat jeden problém za druhým a oni budou nuceni je řešit. Pozor proto na vztahovou oblast, zde by mohlo být hodně horko, ale i na přecenění svých sil. Mohlo by se vám to vymstít. Proto ve vyhrocených chvílích se raději vyhněte diskusi, jděte se projít, nebo si někam zalezte a pusťte si nějaký hezký film a relaxujte.

Býk

21.4. – 20.5.

Býci narození v prvním dekanu tj. 21.4. – 30.4. by si měli hlídat kritiku blízkých osob. Pokud je kritika konstruktivní a k užitku všech zúčastněných je vše v pořádku, ale pozor na to aby jste nej ,, nebuzerovali“ to by mohlo vyústit v hádky a nepříjemné zážitky v partnerské a přátelské oblasti. Je lepší se na svět koukat i z té lepší stránky a pokusit se vidět na druhých i to dobré. Jinak ostatní oblasti života by měly být v pořádku a hodně záleží na vašem postoji k okolí zda se vám bude dál dařit. Býci narození 1.5. – 10.5. to mají podobné jako Býci v první dekádě jen budou ,, vrčet“ na své podřízení v práci. Než taktiku bič, zvolte raději styl ,, cukr“ a uvidíte jak hezky se vám povede a ještě budete za dobráka a získáte oblibu v kolektivu a u podřízených. Někdy je dobré nechat mocenské ambice stranou a být jen obyčejný člověk. 🙂 Býci narození ve třetím dekanu 11.5. – 20.5. na tom jsou vlastně nejlépe, energie i hvězdy jim přejí a pokud je využijí mohou se dostat na vyšší pozici v práci. udělat si pořádek v rodině i v životě a zatočit se svými soky tak že raději stáhnou ocas a už nikdy nezaútočí.

Blíženci

21.5. – 20.6. 

Blíženci narození v prvním dekanu 21.5. – 31.5. se mohou těšit z pohody a klidu. Dařit by se jim mělo ve všech oblastech života, dá se říct, že je někdy dobré nedělat nic a čekat až se věci stanou. Tak odpočívejte, užívejte si krásné dny a hlavně buďte v pohodě. Blíženci narození 1.6. – 10.6. je přáno, energie a vliv hvězd je velmi pozitivní a to hlavně v oblasti změn a realizace plánů. Zamyslete se proto nad tím co by jste chtěli dělat, např. za práci, ale i v životě. Co vás povede k vašemu štěstí a jděte si za tím. ve vztazích je dobrá nálada a harmonie. Blíženci narozeni v třetím dekanu 11.6. – 20.6. sice mají pocit že v tuto dobu vše stagnuje a není dle jejich plánu, ale mohu vás ubezpečit, že pomalu, ale jistě se vše zas hne a a vy budete spokojeni. Chce to jen trochu trpělivosti. Tak si dejte nožky nahoru, něco dobré k pití, hezký film a nechte Vesmír pracovat a tvořit. Někdy je dobré jen být.

Raci narození 21.6. – 1.7. by měli trošku zvolnit své pracovní tempo. ne se na práci vykašlat a hodit si nohy nahoru, ale jít se projít, trochu si zacvičit, tím si dodají potřebnou energii. Též by neměli zapomínat na potřebnou dávku vitamínů a vyváženou stravu. Raci narození v druhém dekanu tj. 2.7. – 11.7. to mají podobné jako Raci v prvním dekanu, jen s tím rozdílem, že by neměli podceňovat nemoci, nastydnutí či jiné příznaky a raději by se měli vydat k lékaři a místo věčné péče o někoho se věnovat jen a jen sobě a odpočívat.  Raci narozeni 12.7 – 22.7. by si měli v následujících pěti dní hlídat co vypustí z úst, Venuše jim ve vztahové oblasti není nakloněna a nevybíravost slov by se vám mohla vymstít. Místo nemístných poznámek se raději věnujte věcem které vám dělají radost a potěší vaše citlivé srdíčko.

Lev

23.7. – 22.8.

Lvi narození 23.7. – 1.8. mají docela dobré období, mohou se těšit z přízně hvězd, kdy jim je přáno v partnerské oblasti. Pokud s někým jste vztah se může utužit a můžete se cítit skvěle. Pokud o svého partnera už nestojíte nebo hledáte novou lásku, vyrazte vzhůru do víru společnosti, čeká vás seznámení s někým zajímavým. Sice to bude jen krátký románek, ale proč si neužít hezkých chvil. Lvi narození v druhém dekanu tj. 2.8 – 12.8. by si měli hlídat své výdaje, ale i ohlídat peněženku před zlodějíčky. Zase to neznamená, že musíte sedět na penězích, ale klidně si kupte co je třeba ale i drobnost pro radost. Pokud chcete udělat někomu potěšení dejte přednost kráse než praktičnosti. Lvi narození 13.8. – 22.8. Budou mít možnost dát si do pořádku své záležitosti a nastavit tak harmonii jak v sobě, tak i ve svém okolí. Shodou okolností vám následující dny udělají v některých věcech jasno a vy budete jasně vědět co dělat a kudy jít. Důležité je zachovat klid a nadhled, ne vše co uvidíte vám bude po chuti.

Panna

23.8. – 22.9.

Panny narozené v první dekádě mezi 23.8. – 1.9. by si měli vybrat srdcem jakého partnera chtějí, hlavně ty které rády poletují mezi více ,, květinkami“. Jr dobré uvědomit si co vlastně od svých vztahů očekáváte, zda to je jistota, nebo klid a láska. A podle toho by se měli i zadané Panny v prvním dekanu řídit. Panny narozené v druhém dekanu 2.9. – 12.9. se mohou v tomto Novoluní těšit na drobné dárečky Osudu, nebude to sice nic světoborné ale potěší to a to je hlavní. Ve vztazích pozor na napětí a nedorozumění, tak že se snažte být více příjemní a v pohodě. Ušetříte si tím hodně trápení. Panny narozené 13.9. – 22.9. mají v tuto dobu hodně dobré postavení hvězd, tak že se mohou s chutí pustit do svých předsevzetí a plánů. Sice ve vztazích to může trochu zaskřípat, ale po pravdě , když si budete hledět svého budete mít dost energie jít dál a fungovat v harmonii.

Váhy

23.9. – 23.10

Váhy narozené v první dekádě 23.9. – 3.10 budou sršet energií až jim bude jejich okolí závidět tu spoustu síly a dobré nálady. Není divu hvězdy jim přejí a mohou v následujících dnech prolomit nejednu barieru a posunout se dál. Prostě začarované kolečko starostí a trápení se rozpustí a vy budete moci volně dýchat a tvořit si novou realitu. Váhy narozené 4.10. – 13.10. pozor na vaše splíny a strachy a zbytečně se netrapte. Ona to tiž žádná polívka se nejí tak horká jako když se uvaří. Pokud něco nejde nechte tomu čas, v takovém případě je lepší nechat věci aby se stali. A to co můžete vyřešit řešte s nadhledem a dobrou náladu a uvidíte jak to hezky půjde. Váhy narozené v třetím dekanu 14.10. – 23.10. bude třeba opatrnost, tyto dny to bude náročné. Mohou se ukázat věci které jste zanedbávali, nebo si mysleli že jsou vyřešené. Budou to takové zkoušky kolik toho ještě vydržíte a co vše si necháte od svého okolí líbit. Nevěšte hlavu vše zvládnete a budete spokojené.

Štír

24.10. – 22.11. 

Štíři narození v první dekádě 24. 10. – 2.11. od tohoto novu až do příštího úplňku doporučuji Štírům v prvním dekanu opatrnost. Věci které se budou dít nenechte bez povšimnutí a  jednejte nebo se z malého problémku stane mega problém, který vám hodně zamotá hlavu. Štíři narození v druhém dekanu 3.11. – 12.11. vývoj událostí nepůjde tak jak by se vám líbilo. Pokud jste do teď neurvali co se dalo, už ztracený čas nedoženete a bude vás to stát hodně námahy aby jste dosáhli svého cíle. Ne že by byla pro vás tato doba nějak ztrátová, ale budete spíš sbírat drobečky ze stolu těch co právě hodují. Ale nebojte se zase přijdou dobré časy. Štíři narození v třetím dekanu 13.11. – 22.11. se mohou těšit na obdiv ve společnosti, konstelace vám půjdou na ruku a vy se můžete těšit z úspěchu jak pracovního, tak i společenského. Někdy budete mít pocit, že se dějí zázraky a že vše na co sáhnete se daří. Užijte si krásnou dobu.

Střelec

23.11. – 21.12.

Střelci narození 23.11. – 2.12. čeká velmi klidné a pohodové období: Než, aby něco řešili budou pozorovat cvrkot kolem se, jen pozor na škodolibost, mohla by se vám v budoucnu vymstít. Střelci narození v druhém dekanu 3.12. – 12.12. by se měli obrnit trpělivostí a systematickou prací. Ne vše půjde podle jejich plánu, ale nebojte se když ve své snaze vydržíte výsledky se dostaví. Střelci narození 13.12. – 21.12. Štěstěna je vám nakloněna, vše na co sáhnete se bude dařit, proto využijte tyto dny na maximum. Nebojte se riskovat a jednat. Čeká vás odměna.

Kozoroh

22.12. – 20.1.

Kozorohy narozené v prvním dekanu tj. 22.12. – 31.12. vše se ve vašem životě rozvolní, roztočí a pojede na plné obrátky. Hlavně v práci se bude dařit. ve vztazích pozor tam mohou nastat problémy z nepochopení. Kozoroži narození 1.1. – 10.1. trochu to bude napjaté ve vztazích, hlavně tam kde to už končí, ale jinak zde jsou příjemné konstelace, kdy se vám bude dařit. Dokonce se můžete těšit na příjemná překvapení, která pro vás Osud nachystal. Kozoroži narození v třetím dekanu 11.1. – 20.1. se budou cítit velmi dobře, překypovat energií a chutí něco dělat, tvořit. Tyto Kozorohy čeká velmi pěkné období a moc jim to přeji.

Vodnář 

21.1. – 18.2.

Vodnáři narození 21.1 – 30.1. tohle  bude pro vás velký boom a nádherná šance, kdy můžete zatočit se svým kolem štěstí a prožít něco nádherný, co vás potěší a posune v životě dál. Je to velmi dobrá doba na všechny oblasti života, jen záleží na vás po čem v hloubi své duše toužíte. Vodnáři narození v druhé dekádě 31.1. – 9.2. i pro tyto zrozence je připravena nádherná doba kdy jim bude přát štěstí a budou moci rozjet své projekty a sny na plné obrátky. Vodnáři narození 10.2. – 18.2. novoluní nabídne lásku, harmonii a radost v životě, ale i nezapomenutelné zážitky a nové začátky. Koukám že Vodnářům je vrchovatě přáno, využijte vše na maximum.

Ryby

19.2. – 20. 3.

Ryby narozené 19.2. – 28.2. tyto dny vám půjde práce pěkně od ruky, můžete se tedy těšit na úspěch v této oblasti, ale i na zvýšení peněz a odměny. Mějte elán vše zvládnout, bude toho hodně. 🙂 Ryby narozené v druhém dekanu 1.3. – 10.3. hvězdy přejí ve vašem životě lásce, a to ne jen partnerské, ale i mateřské a lásce sama k sobě. Nezapomínejte rozdávat radost a hlavně si ji užijte. Ryby narozené v třetí dekádě 11.3. – 20.3. velice úspěšné dny se rýsují pro ty Rybičky, které pracují v kontaktu s přírodou, bude se zde velmi dařit a u těch hodně citlivých může dojít ke krásným zážitkům. Nezadané Ryby narozené v třetí dekádě se můžou těšit z nalezení lásky.

Přeji vám všem, aby následující dny novoluní ve Vodnáři vám všem přinesli hodně požehnání, lásky a radosti. A pokud by přeci jen něco zaskřípalo a vy si nevěděli rady, ráda vám kouknu do karet či hvězd.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NOVOLUNÍ VE VODNÁŘI 21.1.2023