O mně

 

Vítejte na mých stránkách drazí přátelé,

jmenuji se Blanka Magicstar ( umělecké jméno ), narodila jsem se před  padesáti lety v jednom malém městečku na západě Čech do ,, léčitelské rodiny“. Moje babička se věnovala bylinkám a ráda si čas od času i hodila nějaký ten rozklad karet, aby se koukla co nás čeká. Jako malé dítě jsem toto obdivovala a toužila jsem toto umění ovládat, proto jsem si v mých deseti letech nakreslila moje první ,, Tarotové karty“ a pod vedením babičky se je učila vykládat. Zprvu jsem karty dělala jen sobě, nebo rodině, časem se přidali kamarádky a nakonec jsem se před třiceti lety rozhodla vykládat karty pro širší veřejnost.

Spolu s kartami mě zaujala Astrologie, Numerologie, ale i Kabala a další ,, okultní vědy“ se kterými jsem se během mého života setkala. Touha znát víc, pochopit smysl života, vědět co mě čeká, jak mohu sobě a mým blízkým pomoci byla neskutečná a hnala mě dál za poznáním a pochopením. I nadále se věnuji nádherné vědě zvané Astrologie pod vedením Toníka Baudyše, i nadále zkoumám byliny a lidské tělo a osud mi přivádí do cesty mnohé učitele, jako byla moje babička, Evička Moučková, Břetislav Nový, Petr Davídek a další. Život je jedno velké učení a úžasná škola.

Dnes jsem už dáma v letech, ale to neznamená že vím vše, ale díky nadhledu a zkušenostem i empatii se dokážu vžít do lidí a pochopit jejich bolesti a starosti. Což spolu s kartami či Astrologii  nebo Numerologií se krásně doplňuje a ukazuje cestu jak z té ,, šlamastyky“ dál a žít spokojený a šťastný život.

Přeji vám, aby vám moje stránky přinesli hodně radosti a aby mé služby vám pomohli překonat těžké životní chvíle.

S láskou

Blanka Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz