Nezařazené

OČISTNÝ RITUÁL – KLETBY, POMLUVY, UHRANUTÍ, UŘKNUTÍ A SLIBY

Krásný den moji drazí,

málokdo si v dnešní době uvědomuje sílu slova, i to že když slovo spojíte s energií – pocitem, můžete někoho krásně uřknou, proklít a jinak mu uškodit aniž by jste sami tomu chtěli. Prostě chvilková slabost umí své – např. když jsme pěkně naštvaní a hezky to v nás vře.

Na druhou stranu sliby dané v pocitu štěstí, se též musí plnit a po pravdě nejednou jsem se stekla s dámou která ve slabé slastné chvilce svému milému slíbila věrnost a lásku až za hrob, nedej bože to udělala před oltářem. To se pak toho chlapa těžko zbavujeme, když už s ním nechceme být. Pak se takový vztah táhne i několik životů, než pochopíme, že musíme tento slib zrušit, jinak nebude klid.

To nemluvím o dávných slibech a klateb z minulých životů, které máme za sebou všichni, a které ač nechceme nám mohou pěkně okořenit tento život. Např. tím, že jsme ve vztahu kde nám není dobře, ale nemůžeme odejít. Nedaří se nám finančně, nebo máme pořád nějakou nemoc, které se nemůžeme zbavit.

Vše má svůj důvod a svou energii, a vše se dá řešit, i takové nepříjemnosti jako jsou kletby, pomluvy, uhranutí, uřknutí, či sliby.

Proto zde předkládám jednoduchý rituálek, který se dělá vždy když jde měsíc do Novu.

Co potřebujeme:

2x čajová bílá svíčka – může být i jiná bílá, slouží jako oltářní.

1x černou svíci – černá stahuje energie a zde platí čím větší tím lepší, jen si musíte hlídat aby nic nechytlo.

1x olej Uncrossing Anna Riva 10 ml – opravdu si vemte velké balení, tj. 10 ml, budete jej následujících 9 dní potřebovat!!!

1x vonná tyčinka Šalvěj bílá – tu seženete v jakémkoliv obchodě s vonnými tyčinkami

1x sůl nejlépe černou, ale pokud nemáte nebo neseženete může být bílá, obyčejná kuchyňská.

1x papír a modré nebo černé pero – může být i propiska

1x talíř či miska na ohořelý papír

1x místo kde zbytky rituálu zakopete, pokud není ta možnost můžete jej dát do černého pytle, pořádně zavázat a odnést co nejdál od domu. Zakopání zbytků je lepší, země to zpracuje.

Postup:

Najděte si klidné a bezpečné místo, aby nikdo svíčku neshodil, nesfoukl apod. Oltář dejte směrem k západu – může to být stolek nemusíte si kvůli tomu hned kupovat oltář. 🙂 Hlavně vy buďte v klidu, pokud máte tu možnost udělejte si koupel v soli a v bylinkách, to vás povzbudí a připraví na rituál ( později napíši tipy ), je dobré před tím dané místo vykouřit, za tímto účelem můžeme použít Bílou šalvěj, Šalvěj lékařskou, Bobkový list, Myrhu, Kadidlo apod.

No, a jdeme čarovat. Uklidníme mysl krátkou meditací, zapálíme bílé svíčky umístěné na krajích rituálu, solí uděláme kruh – tím ohraničíme energie rituálu a zapálíme vonnou tyčinku, poprosíme Bytosti Světla o pomoc. Já osobně za tímto účelem ráda používám Krista nebo pannu Marii, je dobrý i archanděl Michael. Můžete mít i jejich obrázek nebo sošku na oltáři. Pozor oltář směruje k západu, tj. vy jste čelem k západu – západ odnáší. Vezmeme olej Uncrossing Anna Riva 10 ml , namažeme se s ním – 9 kapek ( temeno, 3.oko, za uši, babský pahrbek, zápěstí a kotníky). Pak namažeme 9 kapkami a 9 pohyby černou svíci od z hora dolu. Olej nevyhazovat následujících 9 dní se budete jím mazat, stejně jako u rituálu. Svíci upevníme do svícnu, přečteme daný text 9x – dodám níže, a svíci zapálíme. Text napsaný na papírku spálíme, pozor aby něco nechytlo, je to docela fajrung. Pak nechte vše v klidu dohořet a zakopat co nejdál od domu.

Pokud se chcete vyspat, doporučuji dělat rituál ve dne, stejně jako následné mazání olejem, neskutečně vás to totiž nabudí a budete cítit jak se do vás opět vlévá energie. Tak, aby jste pak nelítali po bytě jak fretky a negruntovali po večerech celý dům či byt.

Zde slíbený tex, potřebný k rituálu:

ZŘÍKÁM SE NA VŠECH ÚROVNÍCH VŠECH SLIBŮ, PŘÍSAH A TOTÁLNÍCH ROZHODNUTÍ, KLETEB, PROKLETÍ, UŘKNUTÍ, UHRANUTÍ A VŠECH TĚŽKÝCH ENERGIÍ KTERÝMI JSEM SE ZAVÁZAL JÁ A KTERÝMI JSEM ZAVÁZAL JINÉ. TADY A TEĎ SE ROZHODUJI ŽE JSEM SVOBODNÁ BYTOST PROSTÁ JAKÝCHKOLIV VAZEB A TAK TO JE!!! DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.

Jak jsem psala výše čteme nahlas 9x.

Přeji vám příjemné čarování, hodně sil a lásky ( hlavně sama k sobě ).

Upozorňuji, že se jedná o můj osobní rituál, který mám vyzkoušený a vím jak funguje. Pokud se na něj necítíte nedělejte jej, u rituálu je třeba být v naprosté pohodě a vnitřním klidu – rozhodně jej nedělat v negativním rozpoložení!!!

Více o očistné magii svící se dozvíte i na mých přednáškách, které pro vás připravuji, tak sledujte mé stránky. 🙂

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem OČISTNÝ RITUÁL – KLETBY, POMLUVY, UHRANUTÍ, UŘKNUTÍ A SLIBY